Adriana Kalska na planie M jak miłość M jak miłość Iza i Marcin M jak miłość Iza
M jak miłość Marcin i Iza
Instagram

Iza (Adriana Kalczyńska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) szykują się do ślubu. Lewińska ma już nawet wymarzoną suknię ślubną, którą kupił dla niej narzeczony. Wesele ma się odbyć w Siedlisku. W końcu Ula (Iga Krefft) ma już spore doświadczenie w organizowaniu tego typu uroczystości.

Jednak na widzów serialu „M jak miłość” czeka spora niespodzianka. W 1452. odcinku, który zobaczymy po wakacjach okaże się, że Iza nie mieści się w swoją suknię ślubną. Kobieta zauważy, że sporo przytyła i ten fakt nie umknie też Marcinowi, który zwróci uwagę na spory brzuszek narzeczonej. Czy to oznacza, że możemy spodziewać się kolejnej ciąży w serialu? Zobaczcie...

 

Polujesz na nowy sprzęt RTV lub AGD w okazyjnej cenie? Sprawdź oferty promocyjne na stronie NEO24.pl wyprzedaże.

 

1/4
Adriana Kalska na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Iza w "M jak miłość" będzie w ciąży?

Iza i Marcin znów żyją w stresie od kiedy okazało się, że Artur jest na wolności. Teraz Lewińska poważnie obawia się o swoje życie i temat ślubu zszedł na drugi plan. Marcin zobaczy, że Iza się zadręcza i zaproponuje jej, aby skupiła się na ślubnych przygotowaniach. Może wtedy choć na chwilę zapomni o Skalskim...

2/4

Lewińska posłucha rady narzeczonego i zatraci się w przedślubnej gorączce, pomagając Uli i Marzence. Pewnego dnia postanowi przymierzyć swoją idealną suknię ślubną i ku jej zaskoczeniu okaże się, że się w niej nie dopina!

3/4
M jak miłość Iza i Marcin
Instagram

Kiedy Marcin zobaczy narzeczoną, powie tylko: Petarda! Jednak Iza nie podzieli jego entuzjazmu:

Uciekaj mi stąd! Wiesz, że to przynosi pecha! - powie.

Jednak w rzeczywistości będzie załamana faktem, że przytyła. Zdenerwuje się, że nic nie układa się po jej myśli i zwątpi w to, że ślub dojdzie do skutku bez przykrych niespodzianek.

4/4
M jak miłość Iza
Instagram

Po chwilowym entuzjazmie wywołanym przygotowaniami do ślubu, Iza znów się załamie myśląc, że Artur z pewnością przygotuje coś, co zniszczy ten wyjątkowy dzień. Nie pomogą nawet pocieszające słowa Marzenki i Sonii. Aby czymś się zająć, Lewińska zacznie trenować z Andrzejkiem, który będzie uczył ją podstaw samoobrony i jednocześnie pomoże zrzucić zbędne kilogramy!

Już po wakacjach zobaczymy, czy uda jej się wrócić do formy!

 

Więcej na temat M jak miłość