Aleksandra Hamkało pod koniec kwietnia zostanie mamą. Jej ciąża została wprowadzona do scenariusza serialu "Na dobre i na złe" w którym gra Julię Burską. Zapytaliśmy aktorki, czy po porodzie zamierza też grać ze swoim prawdziwym dzieckiem w serialu?

Chciałabym, żeby moje dziecko było dzieckiem i żeby to było jego jedyne zdanie w życie, a potem przedszkolakiem, ale do tego ma jeszcze dużo czasu - powiedziała Party.pl przyszła mama, Aleksandra Hamkało.

A zatem jakie losy bohaterce Oli Hamkało szykują scenarzyści "Na dobre i na złe"? Dziecko nie może zostać bez ojca, dlatego w Leśnej Górze pojawi się nowy intrygujący chirurg, a w tej roli Piotr Głowacki!

 

Julka jest bardziej pracoholiczką niż domatorką, tak samo ojciec jej dziecka jest bardzo oddany swojemu zawodowi, jest niezwykłym chirurgiem. Pojawi się w Leśnej Górze, Piotrek kreuje pewną charakterystyczną postać - zdradza nam Hamkało.

Jak się dowiedzieliśmy Głowacki zagra doktora Barta, światowej sławy neurochirurga, który w krótkim czasie zrazi do siebie większość personelu szpitala w Leśnej Górze. Czyli będzie ciekawie :). Pierwszy odcinek z Piotrem Głowackim już 30 marca na antenie TVP2.

 

Zobacz także: Aleksandra Hamkało w „Na dobre i na złe”! Widać już ciążowy brzuszek?

 

Aleksandra Hamkało w serialu "Na dobre i na złe".

Na dobre i na złe odc. 629
Artrama

Piotr Głowacki jest teraz rozchwytywanym aktorem, gra teraz w "Na dobre i na złe".

Piotr Głowacki na gali Bestsellery Empiku 2015
ONS