Katarzyna i Cezary Żakowie kiedyś i dziś Magda Waligórska kiedyś i dziś Ilona Ostrowska kiedyś i dziś Ewa Kuryło i Piotr Pręgowski kiedyś i dziś Ela Romanowska kiedyś i dziś
Gwiazdy Rancza kiedyś i dziś
EastNews

Choć nie ma nowych odcinków "Rancza", powtórki tego kultowego serialu wciąż cieszą się wielkim zainteresowaniem. Jeśli zaś zastanawiacie się, jak największe gwiazdy produkcji wyglądały kiedyś i dziś, mamy dla Was odpowiedź - naszą galerię! Zobaczcie, jak zmienili się  m.in. Dorota Chotecka, Cezary Żak, Ilona Ostrowska czy Elżbieta Romanowska!

Lubicie "Ranczo"? Ten quiz jest dla Was!

Zobacz także: 20 trudnych pytań z "Rancza"! Jak dobrze pamiętasz ten serial? QUIZ

1/7
Katarzyna i Cezary Żakowie kiedyś i dziś
EastNews

Katarzyna i Cezary Żakowie

Czyli Solejukowa oraz ksiądz/wójt ;) Co ciekawe, Kasia i Cezary często razem grają, a zaczęło się od "Miodowych lat", gdzie grali małżeństwo. Warto dodać, że ciągu kilkunastu lat Żak schudł ponad 30 kilogramów. Dziś tworzą bardzo zgrane małżeństwo! 

2/7
Magda Waligórska kiedyś i dziś
EastNews

Magdalena Waligórska

Dla Magdy rola serialowej Violetki była wielką przepustką do sławy! Na zdjęciu obok z mężem, Mateuszem Lisieckim. Mają dwoje dzieci, a 3 lata  temu wzięli romantyczny ślub we Włoszech. 

3/7
Ilona Ostrowska kiedyś i dziś
EastNews

Ilona Ostrowska

Od początku zachwycała urodą, ale nie da się ukryć, że aktorka z wiekiem pięknieje! A dziś możemy ją oglądać m.in. w "Na dobre i na złe"!

4/7
Ewa Kuryło i Piotr Pręgowski kiedyś i dziś
EastNews

Ewa Kuryło i Piotr Pręgowski

Kolejna para, która zagrała razem w serialu! Dyrektorka szkoły i Pietrek nie mieli zbyt wielu wspólnych wątków, na pewno jednak mieli sporo okazji do spotkań na planie.

5/7
Ela Romanowska kiedyś i dziś
EastNews

Ela Romanowska

Serialowa Jolka kilkanaście lat temu nie wyglądała tak dobrze jak teraz! Po roli w "Ranczu" posypały się kolejne oferty - teraz możemy oglądać ją m.in. w "W rytmie serca" czy "Pierwszej miłości".

6/7
Dorota Chotecka kiedyś i dziś
EastNews

Dorota Chotecka

Aktorka ma szczęście do charakterystycznych serialowych ról - Jola z "13 posterunku", Danka Norek z "Miodowych lat" oraz oczywiście Więcławska z "Rancza"! Teraz Dorotę możemy oglądać w hicie TVP 2 "Czar Par" 

7/7
Violetta Arlak kiedyś i dziś
EastNews

Violetta Arlak

Niezależna żona wójta, czyli Halina Kozioł. Violetta Arlak ostatnio sporo schudła i dostała kilka ról - możemy ją oglądać m.in. w "Miłość na zakręcie" w TV 4!