Od 11 lat serial "Przyjaciółki" cieszy się dużym zainteresowaniem widzów, którzy z wypiekami na twarzy śledzą perypetie czterech zaprzyjaźnionych kobiet. Nic dziwnego, że wiadomość o odejściu jeden z bohaterek wywołała spore emocje. Przygodę z produkcją kończy Anita Sokołowska, która wcielała się w rolę Zuzy Markiewicz. Właśnie odbyło się oficjalne pożegnanie aktorki. Nie mogło zabraknąć także pozostałych odtwórczyń głównych postaci: Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej i Magdaleny Stużyńskiej. Polały się łzy.

Reklama

Anita Sokołowska żegnana przez gwiazdy serialu "Przyjaciółki"

Na początku sierpnia dowiedzieliśmy się, że Anita Sokołowska odchodzi z "Przyjaciółek". Aktorka chce się teraz skupić na innych projektach. Zdradziła, że planuje zająć się reżyserią w teatrze, a także poświęcić się rolom filmowym. Zgodnie z prośbami artystki produkcja w ostatnich sezonach poświęciła jej postaci mniej czasu antenowego, dzięki czemu w serialu pojawiły się nowi bohaterowie.

Zobacz także: Anita Sokołowska ścięła włosy. Gwiazda "Przyjaciółek" pokazała nową fryzurę

Instagram @anita_sokolowskaa

Anita Sokołowska opublikowała na Instagramie oficjalne pożegnanie z obsadą i opisała swoją przygodę z "Przyjaciółkami". Aktorka podziękowała całej ekipie za współpracę. Przyznała, że potrzebuje zmian, ale wyraziła też nadzieję, że widzowie nadal będą śledzili losy bohaterek serialu.

Przychodzi taki moment w życiu, kiedy serce i głowa mówią ci, że potrzebują zmiany. Jestem głęboko przekonana, że dalej będziecie śledzić losy moich "Przyjaciółek", bez energii mojej Zuzy. Dziewczyny — Struzia, Lisza i Soszka są wspaniałymi aktorkami, przeżyłyśmy wiele chwil razem na planie, doświadczałyśmy razem różnych emocji prywatnych i zawodowych, ale zawsze byłyśmy dla siebie w wielkim szacunku i byłyśmy dla siebie wsparciem — z całego serca wam dziewczyny dziękuję [...] — napisała we wpisie.

Instagram @anita_sokolowskaa

Do mediów społecznościowych trafiło także nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak za kulisami pożegnano Anitę Sokołowską. Gwiazda i jej przyjaciółki z planu nie szczędziły sobie czułości. W pewnym momencie pojawiły się łzy wzruszenia. Wideo opublikował na swoim profilu Paweł Deląg.

Zobacz także: Joanna Liszowska o wielkich zmianach w "Przyjaciółkach": "Wstrzymacie oddech, staną wam serca"

"Przyjaciółki", pożegnanie Anity, pożegnanie z rolą... Łzy i uśmiech. Jesteście wspaniałe, dziewczyny, ściskam — dodał aktor.

Instagram @paweldelag
Reklama

W komentarzach widać, że internauci również mocno przeżywają odejście Anity Sokołowskiej. Zamierzacie nadal oglądać serial "Przyjaciółki"?

Instagram @paweldelag
Reklama
Reklama
Reklama