Już od kilkunastu lat Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska przyciągają przed telewizory tysiące widzów. Tytułowe "Przyjaciółki" borykają się z różnymi problemami, a ich losy z uwagą śledzą fani. Teraz okazuje się, że w najnowszym sezonie dojdzie do przełomu.

Reklama

Wydarzenia w najnowszym sezonie "Przyjaciółek"

Serial "Przyjaciółki" zadebiutował na antenie telewizji Polsat 6 września 2012 roku. Od pierwszego sezonu cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych przygód bohaterek. Wiadomo, że już niebawem pojawią się najnowsze odcinki produkcji, dla wielu widzów będzie to jednak słodko-gorzki sezon, gdyż z tytułem żegna się jedna z głównych bohaterek. Po 11 latach odchodzi Anita Sokołowska, która wciela się w Zuzę. Aktorka chce bardziej rozwijać się w kierunku ról teatralnych i filmowych.

- Wątek Zuzanny Markiewicz zakończy się bezpowrotnie. Będzie to szok dla widzów – ujawniło źródło "Plejady".

Mat. prasowe

Zobacz także: Anita Sokołowska odchodzi z "Przyjaciółek" po 11 latach! Co się stało?

Podobno w wątku bohaterki granej przez Anitę Sokołowską w "Przyjaciółkach" będzie opowiedziana historia, w której Zuza zachorowała na raka, a następnie udała się w podróż. Teraz o zmianach wypowiedziała się Joanna Liszowska. Gwiazda w czwartkowy wieczór 24 sierpnia opublikowała na Instagramie produkcji filmik, w którym relacjonowała wydarzenia z planu. Najpierw odniosła się do losów swojej bohaterki.

- Jestem na planie 22. sezonu "Przyjaciółek". Tak, to już 22 sezon, 11 lat. No jak wiemy w poprzednim sezonie Patrycja zaczęła mieć problemy, zaburzenia odżywiania. Bardzo poważny problem, który nie znika od razu. A więc zobaczymy, jak w tym sezonie, kolejnym, będzie radziła sobie z tym problemem i jak będą sobie z tym radzili jej najbliżsi - zaczęła swoją wypowiedź Joanna Liszowska.

Instagram/joannaliszowskaofficial

Zobacz także: Kolejna gwiazda odchodzi z "Przyjaciółek": "Nagle zdecydowano o wygaszeniu wątku"

Zobacz także

W dalszych słowach aktorka zapowiedziała znaczne zmiany, które nastąpią w serialu. Podobno wywołają one wielkie emocje w widzach. Dodała, że również na planie aktorzy bardzo przeżywają owe wydarzenia.

- A tak naprawdę powiem Wam jedno - kolejny sezon, 22-gi... W nim wybuchnie bomba. Coś, czego się na pewno nikt nie spodziewał. Wstrzymacie oddech, staną wam serca. Będzie bardzo dużo emocji. My mamy wiele tych emocji kręcąc ten sezon i to, co w nim się wydarzy. Bardzo was serdecznie zapraszam - zakończyła Joanna Liszowska.

Nie możecie się doczekać nowego sezonu?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama