Rewolucja w "Przyjaciółkach". Z serialem żegna się... Anita Sokołowska, serialowa Zuzanna Markiewicz! Jak podaje serwis Plejada.pl aktorkę zobaczymy tylko w kilku pierwszych odcinkach nowej serii (ta jesienią 2023 roku na antenie Polsatu). Co będzie potem? Widzów ponoć czeka duża, niekoniecznie wesoła niespodzianka! Poznajcie szczegóły.

Reklama

Sokołowska odchodzi z "Przyjaciółek". Dlaczego?

Anita Sokołowska z serialem "Przyjaciółki" jest związana od samego początku, czyli od 2012 roku. Widzowie od razu pokochali jej postać - szaloną, a jednocześnie stanowczą i ostrą Zuzę, w głównej mierze skupioną na karierze w banku. Wierni fani serialu Polsatu już jednak jakiś czas temu zauważyli, że jej wątek jest stopniowo coraz mniejszy. Okazuje się, że to na prośbę samej Sokołowskiej, która podjęła decyzję o odejściu z produkcji!

Dlaczego?

Mat. prasowe

Jak informuje Plejada.pl, Anita Sokołowska w nowej serii "Przyjaciółek" pojawi się tylko w kilku pierwszych odcinkach. Następnie jej wątek skończy się niemal nagle:

Wątek Zuzanny Markiewicz zakończy się bezpowrotnie. Będzie to szok dla widzów - informuje źródło serwisu.

Na prośbę Sokołowskiej jej rolę stopniowo ograniczano, a coraz więcej zaś na ekranie pojawiała się Laura Breszka. W pewnym momencie to nawet ona zastąpiła Sokołowską na plakatach promujących serial.

Według informacji Plejady gwiazda chce skupić się na innych zawodowych projektach - głównie nowych rolach filmowych oraz reżyserii w teatrze.

Wyobrażacie sobie "Przyjaciółki" bez Anity Sokołowskiej?

Zobacz także: Anita Sokołowska ścięła włosy. Gwiazda "Przyjaciółek" pokazała nową fryzurę

Instagram @anita_sokolowskaa
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama