Nowa gwiazda w M jak miłość - Marzena Gargas
MTL Maxfilm
Seriale

Gwiazda "Must Be The Music" dołączyła do obsady "M jak miłość"! Kogo zagra? Wiemy!

1561 odcinek "M jak miłość", 26 stycznia. Co w nowym odcinku M jak miłość?

Marzena Gargas, którą widzowie mogą kojarzyć z muzycznego show Polsatu, pojawi się w najnowszym odcinku "M jak miłość"! Okazuje się, że wokalistka, która w przeszłości wystąpiła w "Must Be The Music" wystąpi w hitowym serialu Telewizyjnej Dwójki. Kogo zagra i czy zostanie w "M jak miłość" na dłużej? Wiemy!

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Nowa bohaterka w "M jak miłość"

Już dziś wieczorem, 26 stycznia, Telewizyjna Dwójka wyemituje 1561 odcinek "M jak miłość" a w nim gościnny występ gwiazdy "Must Be The Music", Marzeny Gargas. Była uczestniczka show Polsatu zagra córkę pisarza Iwańskiego (Robert Czechowski), który współpracuje z Izą (Adriana Kalska)- jej bohaterka pojawi się na wieczorze autorskim ojca, robiąc tym artyście sporą niespodziankę. Co jeszcze wydarzy się w serialu? 

Aneta (Ilona Janyst) znów pokłóci się z Arkiem (Mikołaj Bartosiewicz). Lekarka odkryje, że nagle skreślono ją z grafiku, a zabieg, do którego szykowała się już od kilku dni, ma wykonać Karnowski. Aneta będzie wściekła i zaatakuje kolegę z pracy. 

- To mój pacjent i mój zabieg!
- Decyzja szefa, złotko, przykro mi...
- A ty nie miałeś z tym nic wspólnego?!

Szybko okaże się jednak, że to przez Argasińskiego (Karol Strasburger) Aneta została wykreślona z grafiku! Olek (Maurycy Popiel) zauważy, że ordynator dyskryminuje kobiety w pracy. 

- Jako operatorzy kobiety średnio się sprawdzają... Tu trzeba mieć skórę nosorożca. Liczy się wytrzymałość na stres… W naszej specjalizacji siła fizyczna też nie jest bez znaczenia. Proszę się nie gniewać, ale nie widzę doktor Chodakowskiej w tej roli...

Czy Aneta sprawi, że ordynator zmieni zdanie w tej sprawie? Sprawdźcie, co jeszcze w nowym odcinku "M jak miłość"! Marcin (Mikołaj Roznerski) powie Izie, że pracuje dla żony jej szefa i znalazł dowody, że Bosacki (Dariusz KOrdek) ją zdradza. Iza postanowi porozmawiać z Bosackim.

Strasznie mi przykro, ale... mąż ma taką pracę i...-zacznie Iza.

Jak przełożony zareaguje na słowa Izy? Odpowiedź już dziś wieczorem. 

A w final "M jak miłość" nowy romans Łukasza (Jakub Józefowicz). Wojciechowski wybierze się na lunch i romantyczny spacer  z Patrycją (Alżbeta Lenska), żoną ordynatora!

- Piękny widok. Nigdy tu nie byłam...
- Zawsze musi być ten pierwszy raz…

Na randce nie zabraknie pocałunków, a po spotkaniu Argasińska opowie Marcie (Dominika Ostałowska) o swoich kochanku!

- Wyglądasz, jakbyś miała osiemnaście lat...
- Bo tak się czuję! Nie wiem, jak to się stało, ale chyba się zadurzyłam… I to w kimś dużo ode mnie młodszym!(...) To szaleństwo, zupełne wariactwo... Ja jestem po czterdziestce, a on nie ma jeszcze nawet trzydziestu lat! Tylko błagam, nie oceniaj mnie…
- Ja? Nigdy w życiu. Przecież widzę, jak promieniejesz... Mogę ci co najwyżej pozazdrościć i kibicować!
- To nie potrwa długo, on na pewno zaraz się znudzi. Zresztą, założę się, że ma dziewczynę w swoim wieku… Ale póki co… chwilo, trwaj!

Czy Marta dowie się, że kochankiem przyjaciółki jest jej syn? 

Zobacz także: Fanka "M jak miłość" zastanawia się, dlaczego Kinga ubiera się jak "bezguście"! Kasia Cichopek odpowiedziała!

Aneta zostanie usunięta z grafiku w szpitalu ponieważ ordynator dyskryminuje kobiety w pracy.

M jak miłość: Aneta
MTL Maxfilm

Marcin z kolei wyzna Izie, że jej pracodawca zdradzał swoją żonę.

M jak miłość: Iza i Marin
MTL Maxfilm

Z kolei Łukasz spotka się na romantycznej randce z Argasińską.

M jak miłość Łukasz całuje przyjaciółkę swojej matki
MTL Maxfilm

 

M jak miłość Aneta i Iza
MTL Maxfilm
Newsy
"M jak miłość": Aneta zorganizuje ślub bez wiedzy i zgody Olka! 
"M jak miłość": odcinek 28 kwietnia opis.

Aneta zmusi Olka do ślubu? W "M jak miłość" emocje nie opadają! Już w najbliższy wtorek, 28 kwietnia o godzinie 20:55, Telewizyjna Dwójka wyemituje 1514 odcinek serialu, w którym Aneta (Ilona Janyst) podejmie zaskakującą decyzję i w tajemnicy przed Olkiem (Maurycy Popiel) zacznie organizować ich ślub! Olek będzie w coraz gorszej formie, ale w trudnych chwilach będzie mógł liczyć na wsparcie rodziny. Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"! Olek w areszcie wpadnie w depresję. Iza go uratuje? W kolejny wtorek Aneta odwiedzi Urząd Stanu Cywilnego i zaskoczy urzędniczkę swoją prośbą- Aneta będzie próbowała załatwić ślub w areszcie bez wiedzy Olka! - Chodzi o to, że sprawa jest delikatna… Narzeczony nie do końca wie o tych… planach. - Proszę pani… Związek małżeński trzeba zawrzeć świadomie i dobrowolnie! - A co, jeśli ktoś sam nie wie, czego chce? Kilka godzin później Kryńska wyzna Izie, dlaczego aż tak zależy jej na małżeństwie z Olkiem. - Ten areszt go wykańcza... Długo myślałam, jak go wyciągnąć z tego dołka. Dać mu kopa, motywację, żeby się pozbierał… - Ale jesteś pewna, że to najlepsze rozwiązanie? - Znam go. Na niego działa tylko jedno – trzeba go postawić pod ścianą, dopiero wtedy zaskoczy! Ja wiem, że to mnie bardziej zależy, zawsze tak było, ale... on jest dla mnie wszystkim. A teraz cholernie się o niego martwię... Tymczasem Marcin (Mikołaj Roznerski) spotka się z bratem na widzeniu i zrozumie, że Chodakowski naprawdę jest o krok od załamania. - Brat, mobilizuj się... Nie możesz być kapciem! Prokurator pewnie tylko na to liczy - że nie wytrzymasz presji, że pękniesz... Chcesz mu się tak podać na tacy? - Nie rozumiesz? Cokolwiek się zdarzy… jestem skończony!(...) Nie będę mógł...

M jak miłość Alżbeta Lenska dołącza do obsady serialu
MTL Maxfilm
Seriale
Dramat, zemsta i nowe gwiazdy w "M jak miłość"! Kogo zagra Alżbeta Lenska? Jej bohaterka mocno namiesza w serialu! 
Dramat, zemsta i nowe gwiazdy w "M jak miłość"! Kogo zagra Alżbeta Lenska? Jej bohaterka mocno namiesza w serialu! 

Alżbeta Lenska i Karol Strasburger dołączyli do "M jak miłość"! Premierowy odcinek z nowymi gwiazdami w serialu zostanie wyemitowany już we wtorek, 15 grudnia. Kogo zagrają w uwielbianym przez widzów serialu? Wiemy! Okazuje się, że mocno namieszają w życiu bohaterów "M jak miłość". Zobaczcie zdjęcia i opis 1551 odcinka serialu.  Nowe gwiazdy w "M jak miłość" Karol Strasburger w "M jak miłość" zagra ordynatora Jerzego Argasińskiego, szefa Olka (Maurycy Popiel) i Anety (Ilona Janyst). Alżbeta Lenska z kolei wcieli się w żonę ordynatora, Patrycję – odważną, namiętną i od lat rozczarowaną swoim związkiem. Okaże się Patrycja w przeszłości przyjaźniła się i pracowała w sądzie z  Martą (Dominika Ostałowska). Co ciekawe, Patrycja już wkrótce będzie miała romans z jednym z głównych bohaterów "M jak miłość"!  Z kim? Tego dowiemy się z nowych odcinków serialu. W 1551 odcinku "M jak miłość" Aneta powie matce, że wcale nie jest w ciąży! Jak Iwona zareaguje na wyznanie córki? Ja naprawdę bardzo się ucieszyłam, że zostanę babcią… ale dość szybko zorientowałam się, że to ściema! Najpierw byłam na ciebie wściekła, ale potem… dotarło do mnie, że jak posuwasz się do takiej głupoty, żeby mnie ratować, to znaczy, że… naprawdę ci zależy. Mimo, że nasze relacje bywały nie najlepsze… I coś ci powiem: postanowiłam, że… będę walczyć. O to, żeby móc zostać tu z wami jak najdłużej...- wyzna Iwona. To nie koniec emocji w wątku Anety. Chodakowska zrobi wszystko, żeby odegrać się na Arku (Mikołaj Bartosiewicz)! Na kolejnym dyżurze Aneta cały czas będzie z kolegą flirtować – udając, że ma ochotę na gorący romans. - Czekaj, powoli,...

Mikołaj Roznerski, Ilona Janyst na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Aneta z "M jak miłość" miała związek z wyznaniem winy Olka na rozprawie sądowej! "Czarno widzę ten wyrok"!
Aneta z "M jak miłość" zaszkodziła Olkowi tuż przed ostatnią rozprawą w sądzie? Co zrobiła?

Małżeństwo Anety i Olka w " M jak miłość " od początku budzi kontrowersje. Para postanowiła pobrać się w wiezieniu, bo obawiali się, że lekarz trafi za kratki. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że w nowym sezonie serialu, który zobaczymy już we wrześniu Chodakowski nie tylko wyjdzie na wolność, ale w końcu pozna też swoją teściową. Jednak zanim to się stanie Aneta będzie obwiniała się, że to przez nią Olek przyznał się do winy. Wszystko przez ich ostatnią rozmowę! Co mu powiedziała? Aneta z "M jak miłość" zaszkodziła Olkowi tuż przed ostatnią rozprawą w sądzie? W nowym sezonie „M jak miłość” Aneta będzie przekonana, że to ona jest odpowiedzialna za przyznanie się Olka do winy podczas ostatniej rozprawy w sądzie, tuż przed ogłoszeniem wyroku. Nie będzie mogła poradzić sobie z wątpliwościami i jak donosi se.pl powie o wszystkim Izie i Marcinowi. Wyzna im, że chcąc podnieść Olka na duchu i zachęcić go do walki o wolność powiedziała o kilka słów za dużo: Czarno widzę ten wyrok. Na dodatek mam wyrzuty sumienia, bo jak ostatnio widziałam się z Olkiem, potraktowałam go zbyt ostro. Wygarnęłam mu, że jest egoistą, a teraz tego żałuję. Czy faktycznie Aneta ma podstawy, żeby sądzić, że to przez nią Olek przyznał się do winy? W końcu to on sam podjął decyzję bez konsultacji ze swoim prawnikiem, aby podczas rozprawy sądowej wyznać prawdę o Arturze. Iza stanie po stronie załamanej kobiety? Wszystkiego dowiemy się w pierwszych odcinkach „M jak miłość” po wakacjach! Zobacz także:   Kto będzie ojcem dziecka Joanny w "M jak miłość"? Po komentarzu Uniatowskiego fani serialu już wiedzą! W nowym sezonie "M jak miłość" Olek pozuje razem z Anetą i jej matką. To oznacza, że prawdopodobnie wyjdzie na wolność.  Aneta często stara się...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner