M jak miłość Artur M jak miłość Marcin i Iza M jak miłość Artur i Daria M jak miłość Artur
Artur z M jak miłość rozkocha w sobie lekarkę, która pozwoli mu wyjść ze szpitala psychiatrycznego
Instagram

Artur dał się poznać widzom „M jak miłość” jako bardzo przebiegła osoba! W kolejnym sezonie serialu, który zobaczymy po wakacjach, Skalski znów pokaże swoje umiejętności manipulacyjne i tym razem omota piękną lekarkę, Darię.

Psychiatra, już kiedy Artur był w szpitalu miała do niego słabość. Chciała nawet przekazać go pod opiekę innego lekarza, bo obawiała się, że może coś do niego czuć. Ostatecznie zrezygnowała z tego, a bliższe poznanie psychopaty sprawiło, że całkowicie zawrócił jej w głowie! Będzie tak bardzo zaślepiona miłością, że ukryje Skalskiego przed policją?

Zobacz także:  Marcin zostawi Izę i... zabije Artura? Dramatyczne losy pary w "M jak miłość" po wakacjach!

1/4
M jak miłość Artur
Instagram

Artur, kiedy był pod opieką psychiatry zobaczył, że lekarka powoli się w nim zakochuje. Po ucieczce z pogrzebu wujka postanowi, że mieszkanie Darii byłoby dla niego idealnym miejscem schronienia. Wykorzysta jej uczucie i naiwność, aby móc zrealizować swój plan względem Izy!

2/4
M jak miłość Marcin i Iza
Instagram

Iza doskonale wie, jak bardzo niebezpieczny jest Artur. Jednak tylko ona zdaje sobie sprawę, że psychopata może oszukać nawet lekarzy, udając poprawę:

Iza żyje w ciągłym lęku, w ciągłym strachu. Ten człowiek jest niebezpieczny, nieprzewidywalny. Posuwa się do najgorszych rzeczy w każdej sytuacji i jest w stanie naprawdę lekarzy... wszystkich oszukać - powiedziała Adriana Kalska w "Kulisach M jak miłość"

Lewińska ostrzegała psychiatrę Artura, jakim on jest człowiekiem i jak czarujący potrafi być, ale najwyraźniej Daria sama chce się o tym przekonać!

3/4
M jak miłość Artur i Daria
fot. MTL Maxfilm

Skalski bez skrupułów planuje wykorzystać uczucie lekarki:

Artur to jest bardzo sprytny gość. Będąc jeszcze w szpitalu psychiatrycznym wyczuł, że to Daria, psychiatra, ma do niego słabość - powiedział Tomasz Ciachorowski w "Kulisach M jak miłość".

4/4
M jak miłość Artur
Instagram

Skalski będzie zapewniał Darię, że to ona jest kobietą jego życia i już dawno zapomniał o Izie:

Pojęcia nie miałem, że czekanie może być takie przyjemne... Jak się czeka na kogoś takiego, jak ty - wyzna  lekarce Artur.

Zakochana kobieta zupełnie straci instynkt samozachowawczy i uwierzy w każde jego słowa, łamiąc dla kochanka prawo i narażając się na utratę pracy. Czy Artur wykorzysta ją i porzuci? A może w końcu odwzajemni uczucie? Dowiemy się już po wakacjach!

 

Więcej na temat M jak miłość