M jak miłość Sonia i Rafał
MTL Maxfilm
Seriale

"M jak miłość": Sonia wpadnie w furię po decyzji Janka. Co zrobił policjant?

Sonia wpadnie w furię z powodu nieoczekiwanej decyzji Janka! Jak zakończy się jej dramat? Sprawdźcie?

Relacja Sonii i Janka w „M jak miłość” wydaje się niekończącym pasmem nieszczęść. Kiedy wydawało się, że para w końcu powie sobie sakramentalne „tak” nieoczekiwanie spotkał ich kolejny dramat. Tego było już za wiele dla policjanta, który niemal nie zginął na własnym ślubie i ostatecznie Janek postanowił zakończyć relację z Sonią .

Zostawię Sonię. Moja decyzja jest ostateczna

Janek zrobił to jednak w sposób, który zszokował Sonię! Policjantka na wieść, że jej ukochany wyprowadza się od niej wpadnie w furię i urządzi przykutemu do szpitalnego łóżka mężczyźnie awanturę. O ich kłótni będzie mówił cały szpital! Janek przestraszy się narzeczonej!? 

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Sonia wpadnie w furię po decyzji Janka dotyczącej wyprowadzki!

W 1567 odcinku „M jak miłość”, który zostanie wyemitowany 16 lutego Sonia dowie się, że Janek kazał zabrać Rafałowi wszystkie jego rzeczy z ich mieszkania. Po tym, jak mężczyzna zdecydował, że ona nie może go odwiedzać w szpitalu – tego będzie dla niej za wiele! Od Weroniki dowie się, że to u niej ma zatrzymać się Janek po wyjściu ze szpitala.

Kobieta wpadnie w szał i pojedzie do narzeczonego, jednak w szpitalu policjanci nie będą chcieli jej wpuścić. To jednak nie będzie dla niej problemem, bo wściekła zdecyduje się wtargnąć do sali niedoszłego męża. Tam będzie chciała przekonać Janka do zmiany decyzji i kiedy powie, że przecież mieli wziąć ślub, usłyszy gorzkie słowa:

Ale go nie wzięliśmy. Jesteś wolna, masz całe życie przed sobą!

Wygląda na to, że Sonia mimo wszystko nie zamierza się poddawać i będzie walczyła o Janka, choć jego zachowanie jest dla niej zupełnie niezrozumiałe! Będą znów razem?

Zobacz także: Gwiazdor "M jak miłość" w żałobie. Aktor stracił swoją ukochaną mamę 

 

 

Wydaje się, że decyzja Janka o rozstaniu z Sonią jest ostateczna. 

M jak miłość: Janek i Sonia
MTL Maxfilm

Czy jest szansa, że para w końcu weźmie ślub?

M jak miłość: Janek i Sonia
MTL Maxfilm

 

 

Tomas Kollarik na planie M jak miłość
Instagram
Seriale
Szykuje się kolejny ślub w "M jak miłość"? Sonia pocieszy policjanta Janka?
Szykuje się kolejny ślub w "M jak miłość"? Sonia pocieszy policjanta Janka?

W nowych odcinkach "M jak miłość" kolejna para powie sobie sakramentalne TAK? Już za kilka tygodni fani będą mogli zobaczyć nową odsłonę hitowego serialu TVP. A co wydarzy się w najnowszym sezonie? Wszystko wskazuje na to, że nie zabraknie wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji.  Przed wakacyjną przerwą miłość i wierność małżeńską ślubowali sobie Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) . Teraz okazuje sie, że najprawdopodobniej również w życiu Janka (Tomas Kollarik) zajdą poważne zmiany! Jak informuje portal superseriale.se.spl matka policjanta zrobi wszystko, żeby jej syn poślubił... Sonię (Barbara Wypych)!  Matka zmusi Janka do ślubu? Jak już wiemy, Ula złamała serce Janka decydując się na ślub z Bartkiem. Policjant, który wciąż nie poradził sobie z rozstaniem z Mostowiakówną, do samego końca miał nadzieję, że jego była narzeczona będzie chciała do niego wrócić. Niestety, jak już wiemy tak się nie stało. Według doniesień portalu superseriale.se.spl matka Janka nie będzie mogła patrzeć, jak jej syn cierpi - dlatego postanowi wziąć sprawy w swoje ręce! Sobańska ( Ewa Kasprzyk) w nowych odcinkach stwierdzi, że idealną kandydatką na żonę jej syna będzie Sonia! Kobieta zacznie nachodzić policjantkę i będzie ją namawiać do ślubu z Jankiem. Pasuje pani do mojego Janka jak nikt inny!- Sobańska będzie przekonywać Sonię.  Czy Sobańska osiągnie sukces i jej syn rzeczywiście weźmie ślub z Sonią? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Waszym zdaniem Sonia i Janek pasują do siebie?  Matka Janka będzie namawiać go na związek z Sonią. Czy Sonia zostanie żoną policjanta?  

Janek M jak miłość
Instagram
Newsy
"M jak miłość": Janek przeczuwa własną śmierć! Kto wykona jego ostatnią wolę?
"M jak miłość": Janek przeczuwa własną śmierć! Kto wykona jego ostatnią wolę?

Janek w „ M jak miłość ” przeczuwa, że w jego życiu stanie się coś złego! Policjant ostatnio znalazł szczęście u boku Soni i kiedy w końcu oboje mogli cieszyć się sobą – życie Janka będzie zagrożone. Okazuje się, że mężczyzna zostanie zastrzelony w lesie! Kto dokona tak makabrycznej zbrodni? Co stanie się z Sonią? Janek przeczuwa własną śmierć! Kto wykona jego ostatnią wolę? Janek i Sonia, po tym jak policjant w końcu jej się oświadczył, są bardzo szczęśliwi. Jednak kobieta nie ma pojęcia, że to wszystko już wkrótce skończy się tragicznie. Wracają pewne przykre wspomnienia z przeszłości i sytuacje, które zmusiły Janka do przeniesienia się z Warszawy do nowego komisariatu, powoli zaczynają się tłumaczyć - mówi wprost Tomas Kollarik czyli serialowy Janek w "Kulisach M jak miłość".  Jak informują superseriale.se.pl Janek będzie wiedział, że przeszłość może go dopaść i poprosi Rafała, aby zaopiekował się Sonią, jeśli jemu coś złego się stanie! Rafał zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji. To budzi w nim jeszcze większy niepokój i strach o przyjaciela - powiedział Jakub Kucner na temat  Rafała w "Kulisach M jak miłość". Dramat Janka w "M jak miłość" zobaczymy już na koniec listopada! Wtedy poznamy zabójcę policjanta? Czy Rafał wykona ostatnią wolę Janka? Zobacz także:   "M jak miłość": Piotrek chce zakończyć romans z Kamilą! To będzie dopiero początek problemów z kochanką Kiedy Janek w końcu znalazł szczęście u boku Sonii, okazał się, że przeszłość go dopadnie... Janek będzie przeczuwał, że coś złego może mu się stać i poprosi przyjaciela, aby zaopiekował się Sonią.  Rafał spełni prośbę przyjaciela?    

Tomas Kollarik na planie M jak miłość
Instagram
Seriale
Sonia wpadnie w depresję przez Janka! Dramat policjantki w "M jak miłość"
Sonia wpadnie w depresję przez Janka! Dramat policjantki w "M jak miłość"

W "M jak miłość" dzieję się naprawdę sporo! Ostatnie odcinki hitowego serialu przynoszą fanom ogromne emocje. Porwanie Basi, samobójcza próba ojca Julki, zaręczyny Izy i Marcina to tylko niektóre wątki, które pojawiły się ostatnio z "M jak miłość". Teraz wszyscy z pewnością czekają na 1451 odcinek serialu, w którym Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) wezmą ślub - to już pewne, zakochani powiedzą sobie sakramentalne TAK! Niestety, chwile radości zmieszają się z wielkim dramatem Sonii... Co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"? Janek złamie serce Sonii Jeszcze kilka miesięcy temu Ula była szczęśliwa u boku Janka (Tomas Kollarik), niestety Mostowiakówna rozstała się z policjantem i szybko związała się z Bartkiem, z którym teraz planuje ślub. Janek był załamany decyzją ukochanej, ale ostatnio wydawało się, że powoli zapomina o byłej partnerce. Wszystko dzięki Sonii (Barbara Wypych), która walczy o jego względy. Wiadomo już, że Ula zaprosi Janka i Sonię na swój ślub, ale jak informuje portal superseriale.se.pl Janek zrobi wszystko, żeby nie pojawić się na uroczystości. Specjalnie tak ułoży grafik w pracy, żeby mieć zajęty wieczór w którym jego była narzeczona wyjdzie za mąż za Bartka. Sonia nie będzie tym zachwycona... - Sonia, sorry, ale ja po prostu nie chcę tam być. Tak będzie dla wszystkich najlepiej - przyzna Janek. - Wszystkim? A o mnie pomyślałeś?- Sonia będzie załamana decyzją policjanta.  Okazuje się jednak, że ostatecznie Janek pojawi się na ślubie! Według doniesień portalu superseriale.se.pl policjant nie będzie jednak mógł znieść widoku Uli i Bartka przed ołtarzem. Policjant zniknie z Grabiny, czym złamie serce Sonii. Dziewczyna będzie załamana i wpadnie w depresję- policjanta przestanie jeść! ...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner