Diagnoza, odcinek 7 - co się stało z Anną? Diagnoza - co się stało z Anną Leśniewską? Dlaczego była w szpitalu? Diagnoza - co się stało z Anną Leśniewską? Dlaczego była w szpitalu? Diagnoza - co się stało z Anną Leśniewską? Dlaczego była w szpitalu? Diagnoza - co się stało z Anną Leśniewską? Dlaczego była w szpitalu?
Diagnoza, odcinek 7 - co się stało z Anną?
Co się stało Annie?
1/5
Diagnoza, odcinek 7 - co się stało z Anną?

Po emisji 7. odcinka serialu "Diagnoza" o Annie Leśniewskiej (wcześniej nazywanej Nowak), wiemy już coraz więcej! Na pewno kobieta jest lekarzem - udowodniła to ratując życie pacjenta, a także postawiła diagnozę, najpewniej trafną, pacjentce, która trafiła do szpitala. Była również w końcu na balu charytatywnym w Uppsali, gdzie spotykali się najlepsi lekarze z całej Europy. Pojawił się tam również Artman. 

 

Zobacz: Diagnoza, W rytmie serca, Lekarze na start... - oglądalność nowych seriali! Który okazał się liderem, a który to niewypał?

 

Widzowie znów prześcigają się w domysłach, dlaczego Leśniewska trafiła do zamkniętego szpitala psychiatrycznego, co ma z tym wspólnego Artman i z jakim problem nie poradziła sobie Anna. Zobaczcie sami!

 

A Wy macie jakieś pomysły, co się stało z Anną?

 

Zobacz: Anna dowie się strasznych rzeczy o sobie od siostry! Co wydarzy się w 8. odcinku "Diagnozy"?

2/5
Diagnoza - co się stało z Anną Leśniewską? Dlaczego była w szpitalu?

Anna Leśniewska przypomina sobie coraz więcej rzeczy na swój temat. Na zjeździe w Uppsali jako jedna z nielicznych... tańczyła i wirowała. Niektórzy więc widzowie piszą, że Anna po prostu była chora psychicznie. Ale w jednej ze scen Leśniewska zasypia na ławce w parku, opiekując się dziećmi. Jest więc prawdopodobieństwo, że Anna była przemęczona pracą i wychowaniem dzieci jednocześnie. A dla Artmana to był wystarczający powód, żeby ją zamknąć w szpitalu. Tylko po co? Czyżby już wtedy spotykał się z Martą? Jest też inna teoria w tej kwestii...

Zobacz: "Diagnoza" miała być hitem TVN. Jak jest w rzeczywistości? Znamy wyniki oglądalności serialu!

Diagnoza odcinek 7 - co piszą fani?

3/5
Diagnoza - co się stało z Anną Leśniewską? Dlaczego była w szpitalu?

Anna była bardzo przejęta pacjentką, która przyznała się jej do problemów z alkoholem. Niektórzy widzowie uważają, że Leśniewska również musiała się z tym borykać (dlatego zasnęła na ławce opiekując się dziećmi). 

Inni sugerują, że Artman szprycował Annę lekami bądź narkotykami, by później zamknąć ją w szpitalu. A to wszystko z zazdrości, ponieważ zauważył, że Leśniewska jest od niego lepszym chirurgiem, a ze względu na ambicję nie mógł sobie pozwolić na to pozwolić. 

Skąd wiadomo, że dla Artmana najważniejsza jest kariera i cechuje się tak chorą ambicją? Wystarczy tylko przypomnieć scenę z 7. odcinka, kiedy do Jana i ordynator podchodzi reporterka i pyta go, czy jest ordynatorem w szpitalu. Artman z uśmieszkiem odpowiada:

Niestety, jeszcze nie

Zobacz: W jaką postać wcieli się Weronika Rosati w "Diagnozie"? Aktorka opowiedziała o pracy w serialu!

Diagnoza odcinek 7 - co piszą fani?

4/5
Diagnoza - co się stało z Anną Leśniewską? Dlaczego była w szpitalu?

Wiemy także, że Anna podczas operacji popełniła kardynalny błąd, który załamał jej karierę. Czyżby potem wpadła w depresję? To również byłaby dobra przyczyna dla Artmana, żeby zamknąć żonę w szpitalu. Z kolei Anna, będąc w szpitalu, wypluwała tabletki, które podawał jej personel. Czyżby już wtedy planowała zemstę na Janku?

Zobacz: ZUPY OCZYSZCZAJĄCE. KOLEJNA DIETA CUD CZY DOBRY SPOSÓB NA ZDROWIE?

5/5
Diagnoza - co się stało z Anną Leśniewską? Dlaczego była w szpitalu?

Dlaczego Artman tak bardzo chciał zaszkodzić Annie? Czy Marta nie znała jego przeszłości wcześniej? Czy nie dopytywała o dzieci? Odpowiedzi na te pytania poznamy już niebawem.

Oglądacie "Diagnozę"?

Zobacz: SCHUDŁA 205 KG W DWA LATA. TAK SPEKTAKULARNEJ METAMORFOZY JESZCZE NIE WIDZIAŁYŚMY!

Więcej na temat Diagnoza