Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Damięcki W rytmie serca W rytmie serca odcinek 5 W rytmie serca odcinek 5 W rytmie serca odc 4
Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Damięcki
Artrama
1/5
Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Damięcki
Artrama

Będzie drugi sezon serialu "W rytmie serca"? Nowy serial telewizji Polsat, który miał swoją premierę na początku września tego roku, bardzo przypadł do gustu widzom. Każdy nowy odcinek losów serialowego doktora Żmudy przyciągał przed ekrany telewizorów średnio 2,29 miliona widzów. Jednak czy to wystarczający dużo, by stacja zdecydowała się na kontynuację serialu? 

 

Zobacz też: "W rytmie serca": Szykują się problemy! Żmuda idzie do sądu! Czy nawiąże relacje z synem? FOTOSTORY

 

Pierwszy sezon "W rytmie serca" zaplanowano na 13 odcinków, które emitowane są w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Czy koniec pierwszego sezonu serialu będzie również końcem produkcji? Znamy odpowiedź na to pytanie! Przeczytasz ją na następnej stronie!

 

Polecamy: Barbara Kurdej-Szatan pokazała odważne zdjęcie w samej bieliźnie! Co na to fani?

2/5
W rytmie serca

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, Polsat podjął decyzję o kontynuacji serialu "W rytmie serca"! Widzowie pokochali zdolnego doktora Adama Żmudę, który musiał zrezygnować z pracy w renomowanym szpitalu i wrócił do rodzinnego Kazimierza Dolnego, gdzie czekały na niego niespodziewane wydarzenia. Jak informuje serwis, stacja jest zadowolona z dotychczasowych wyników oglądalności serialu, zatem już pewnym jest, że powstanie drugi sezon "W rytmie serca". Co więcej, już trwają nagrania nowych odcinków! 

3/5
W rytmie serca odcinek 5
Mat. prasowe

Oprócz wcielającego się w rolę głównego bohatera, Mateusza Damięckiego, w serialu "W rytmie serca" występują również: Barbara Kurdej-Szatan, Maria Dębska, Piotr Polk, Piotr Fronczewski, Małgorzata Foremniak i Dariusz Toczek. W drugim sezonie serialu obsada głównych ról pozostanie niezmieniona. Według informacji portalu Wirtualnemedia, w nowych odcinkach pojawią się jednak nowi bohaterowie. Zobaczymy m.in. rapera i zawodnika MMA znanego jako Popek.

4/5
W rytmie serca odcinek 5
Mat. prasowe
5/5
W rytmie serca odc 4

Będziecie oglądać drugi sezon serialu "W rytmie serca"?

Więcej na temat polskie seriale W rytmie serca