M jak miłość Marysia i Artur
Mat. prasowe
Seriale

Czy Basia z "M jak miłość" wpadnie w ręce pedofila? Marysia będzie śledziła córkę, czy odkryje kim jest groźny mężczyzna!?

Czy Basia z "M jak miłość" wpadnie w ręce pedofila? Marysia będzie śledziła córkę, czy odkryje kim jest groźny mężczyzna!?

Marysia i Artur widzą wyraźną zmianę w zachowaniu Basi. W 1431 odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 25 marca, para nie będzie już miała wątpliwości, że dzieje się coś niepokojącego w życiu ich córki. Sprawa jest bardzo poważna, dziewczynka nie podejrzewa, że Antek, z którym flirtuje w rzeczywistości jest pedofilem! Czy Rogowskim uda się w porę zareagować i uratować córkę z rąk niebezpiecznego mężczyzny?

Kalska i Roznerski
AKPA
Newsy
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem w nowej produkcji! Co z "M jak miłość"?
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem w nowej produkcji! Co z "M jak miłość"?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska idą za ciosem! Uwielbiają ze sobą pracować, a więc postanowili nie ograniczać się tylko do serialu "M jak miłość". Już niedługo zobaczymy ich w musicalu w Teatrze 6. Piętro! A obok nich plejada uznanych gwiazd! Co najbardziej ceni w pracy z Mikołajem Adriana? Czy usłyszymy, jak jej wybranek śpiewa? Zobaczcie, co zdradziła aktorka w rozmowie z Party.pl! A fanów "M jak miłość" uspokajamy - ani Mikołaj, ani Ada nie mają zamiaru z niego odejść! Zobacz także: Pojedynek na nogi! Kalska czy Zawadzka? Która zachwyciła bardziej na TeleKamerach 2019?

M jak miłość - Anka i Andrzej
MTL Max Film
Seriale
Anka będzie miała romans z przyjacielem Budzyńskiego? Zaskakujący zwrot akcji w "M jak miłość"!
Anka będzie miała romans z przyjacielem Budzyńskiego? Zaskakujący zwrot akcji w "M jak miłość"!

Anka (Weronika Rosati) przestanie szantażować Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i odnajdzie szczęście u boku jego przyjaciela? W "M jak miłość" szykuje się kolejny zaskakujący zwrot akcji! Przez ostatnie miesiące Anka mocno mieszała w życiu Andrzeja. Kobieta wyraźnie nie potrafiła poradzić sobie po rozstaniu z kochankiem, który teraz tworzy szczęśliwy związek z jej przyjaciółką Magdą (Anna Mucha). Magda w 1428. odcinku serialu (emisja 12 marca) dowie się, że Anka i jej partner w przeszłości mieli romans. Jak już wiemy, między przyjaciółkami dojdzie do ostrej awantury, a chwilę później Waszkiewicz będzie miała poważny wypadek.  Wiadomo również, że po dramatycznych wydarzeniach Magda wybaczy Ance i Budzyńskiemu. Teraz okazuje się, że Waszkiewicz wpadnie w oko innemu boahterowi "M jak miłość"!  Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu! Zobacz także:  M jak miłość: Magda dowie się o romansie Anki i Budzyńskiego, a oni... zostaną rodzicami!

Artur z M jak miłość rozkocha w sobie lekarkę, która pozwoli mu wyjść ze szpitala psychiatrycznego
Instagram
Seriale
Artur z "M jak miłość" wkrótce wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego?! Psychopata rozkocha w sobie swoją lekarkę!
Artur z "M jak miłość" wkrótce wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego?! Psychopata rozkocha w sobie swoją lekarkę!

Artur (Tomasz Ciachorowski) wyjdzie na wolność i zrobi krzywdę Izie (Adriana Kalska) i Marcinowi (Mikołaj Roznerski)?! Już wkrótce w "M jak miłość" wróci wątek Skalskiego, który zrobi wszystko, żeby opuścić szpital psychiatryczny i odegrać się na byłej żonie i jej partnerze. Według doniesień portalu superseriale.se.pl w 1430 odcinku serialu Artur zacznie realizować swój plan, dzięki któremu najprawdopodobniej wyjdzie na wolność! Jak do tego dojdzie? Artur rozkocha w sobie lekarkę Okazuje się, że Artur będzie udawał przed swoją lekarką, że się nawrócił! Skalski rozkocha w sobie psychiatrę, która uwierzy w przemianę pacjenta. Były mąż Izy, będzie przekonywał lekarkę, że jest już innym człowiekiem.  Naprawdę mi pani brakowało... Śniły mi się święta. Padał śnieg, a ja niosłem do domu choinkę- będzie ją oszukiwał Artur. Wie pani, święta są dla mnie ważne, tak jak dla wszystkich. Gdybym mógł pójść gdzieś w góry, pomodlić się, to być może chociaż część grzechów byłaby mi odpuszczona. Może bliżej nieba prośby takich jak ja są bardziej słyszalne. Pewnie dopiero teraz uzna mnie pani za prawdziwego wariata?   Plan Skalskiego zadziała! Jak informuje portal superseriale.se.spl lekarka uwierzy w przemianę Artura i przy kolejnym spotkaniu powie mu, że być może pozwoli mu wyjść na przepustkę na święta!  Czy Artur rzeczywiście wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego i wtedy dopadnie Izę i Marcina? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Artur wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego? Czy Izie i Marcinowi grozi niebezpieczeństwo? Zobacz także:   "M jak miłość": Olek rozkochał w sobie matkę swojej dziewczyny?

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner