M jak miłość Marysia i Artur
Mat. prasowe

Marysia i Artur widzą wyraźną zmianę w zachowaniu Basi. W 1431 odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 25 marca, para nie będzie już miała wątpliwości, że dzieje się coś niepokojącego w życiu ich córki. Sprawa jest bardzo poważna, dziewczynka nie podejrzewa, że Antek, z którym flirtuje w rzeczywistości jest pedofilem! Czy Rogowskim uda się w porę zareagować i uratować córkę z rąk niebezpiecznego mężczyzny?

1/4
M jak miłość Basia Marysia
vod.tvp.pl

Basia Rogowska zaczęła rozmawiać z nowo poznanym w Internecie kolegą. Dziewczynka jest przekonana, że smsuje ze swoim rówieśnikiem. Prawda jest jednak inna! To starszy mężczyzna, który jest pedofilem. Ta relacja jest bardzo niebezpieczna, głównie dlatego, że Basia zaczęła ukrywać ją przed rodzicami.

2/4
vod.tvp.pl

Co to za tajemnice? Do kogo piszesz tak wcześnie? - zapyta Marysia pewnego poranka. Córka nie będzie jednak skora do zwierzeń i wymyśli na poczekaniu odpowiedź. Jednak ta sytuacja i to, co będzie miało miejsce potem zaniepokoją Rogowską. Zobaczy, jak mężczyzna zza samochodu robi zdjęcia obcym dzieciom. Wszystko to sprawi, że baczniej zacznie przyglądać się zachowaniu córki.

To jest taki temat, który każdy rodzic przerabia w swoim życiu. Jest taki newralgiczny moment, że dziecko chce być samodzielne, dorosłe, decydować o sobie, a nie wie, że ten świat jest taki, a nie inny - wyznała Małgorzata Pieńkowska w "Kulisach M jak miłość".

 

3/4
vod.tvp.pl

O tej niepokojącej sytuacji powie Agacie i to siostra Artura podsunie jej pomysł, że powinna przeszukać telefon córki, aby sprawdzić z kim faktycznie rozmawia.

Weź jej telefon i zobacz z kim pisze - doradzi Marysi lekarka

4/4
M jak miłość Basia Marysia
Instagram

Niestety Basia usłyszy rozmowę mamy i ciotki. Przezornie skasuje całą korespondencje. To znacznie utrudni dojście do prawdy. Czy Marysi uda się ochronić córkę, aby nie wpadła w ręce pedofila!?

Zobacz takżeAnka będzie miała romans z przyjacielem Budzyńskiego? Zaskakujący zwrot akcji w "M jak miłość"!

Więcej na temat M jak miłość