Katarzyna Cichopek  ma krótkie włosy
ONS.pl

Kasia Cichopek z serialem "M jak miłość" związana jest od 19 lat. Widzowie bardzo lubią postać graną przez aktorkę, lecz czy w najbliższym czasie serialowa Kinga Zduńska będzie miała pod górkę? Żona Marcina Hakiela apeluje do scenarzystów, aby nie zmienili wątku ukochanej Piotrka Zduńskiego! Czego nie chce Kasia Cichopek? Zobaczcie! 

1/4
M jak miłość Kinga Zduńska, Kasia Cichopek
Instagram

Kinga i Piotrek Zduńscy poznali się jeszcze w liceum! Związek pary nie od samego początku podobał się rodzicom, jednak zakochani nigdy nie chcieli rezygnować z miłości. Dziś Kinga i Piotrek (Marcin Mroczek) tworzą jeden ze szczęśliwych związków w serialu. Małżeństwo wychowuje czwórkę dzieci. Ostatnio na świat przyszły bliźniaki pary.

Zobacz także: Wielkie emocje w "M jak miłość"! Nowy romans, nowa bohaterka i... poród w siedlisku?! FOTOSTORY 

2/4
M jak miłość Kinga Zduńska, Kasia Cichopek
Instagram

W rozmowie z "Faktem" aktorka wyznała, że są jedyną w serialu rodziną, która jest przykładna i trzyma się razem. Cichopek nie chciałaby tego zmieniać, bo nie w każdym małżeństwie dochodzi do zdrad i nie powinno się nieustannie przykrych chwil podkreślać. 

Chcę, żeby tak pozostało. Chcemy dawać widzom nadzieję, że można tak żyć. Że wierność to dobra droga, że bez skoków w bok można być razem przez wiele lat i być szczęśliwym – powiedziała Cichopek. 

3/4
Kominek  w mieszkaniu Kasi Cichopek
Instagram

Serialowa Kinga tylko raz zdradziła swojego męża. 6 lat temu na złość pocałowała swojego sąsiada, ponieważ wcześniej Piotrek zdradził ją z koleżanką Olgą (Katarzyną Grabowską)!

– Zrobiłam to w odwecie, wyłącznie na złość Piotrkowi – mówiła Cichopek.

4/4
Katarzyna Cichopek z mężem, Marcin Hakiel
ONS.pl

Prywatnie Kinga od 11 lat jest żoną Marcina Hakiela. Para poznała się na planie "Tańca z Gwiazdami". Dziś małżeństwo wychowuje dwójkę dzieci: Adama i Helenkę.