Party Stories
M jak miłość: 1484 -1485 - emisja 13-14 stycznia
MTL Maxfilm
Seriale

Brutalny gwałt w "M jak miłość"! Co jeszcze w najbliższych odcinkach serialu?

Przed nami kolejne odcinki serialu "M jak miłość". Co wydarzy się w odc. 1484 - 1485 (emisja 13-14 stycznia)? Mamy dla Was dokładny opis i zdjęcia. A będzie działo się dużo - m.in. gwałt...

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Gwałt w "M jak miłość"

W kolejnym tygodniu Janek (Tomas Kollarik) na nowo zbliży się do Sonii (Barbara Wypych)… A dziewczyna wyzna w końcu Morawskiemu, jak wiele dla niej znaczy. 

- Na początku to była tylko zabawa... Podobałeś mi się, ale byłeś chłopakiem Uli, nie do wyjęcia. Potem… też byłeś nie do wyjęcia, a ja zrozumiałam… że wpakowałam się po uszy. (…) A wczoraj, kiedy zapukałeś do mojego pokoju… po prostu się przestraszyłam. Bo wiem, że dla ciebie to tylko odskocznia, żeby zapomnieć o Uli. A ja… ja się, cholera, naprawdę w tobie zakochałam!

 
Tymczasem Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) zdecydują się na małżeńską terapię, którą poprowadzi Anna Walewska (w tej roli Paulina Napora). Czy oboje zdołają terapeutce zaufać i szczerze opowiedzą o swoich problemach?

M jak miłość: 1484 -1485 - emisja 13-14 stycznia
MTL Maxfilm


Prawdziwy dramat czeka za to w premierowych odcinkach Lilkę (Monika Mielnicka) oraz Mateusza (Krystian Domagała)… Zakochani wybiorą się razem do lokalnego pubu, na urodziny jednego z kolegów - radośni i beztroscy. Podczas imprezy młodzi na chwilę jednak się rozdzielą, a Lilka nagle zniknie. Przez kolejną godzinę Mostowiak będzie dziewczyny szukał, coraz bardziej zaniepokojony. A jego ukochana zostanie w tym czasie odurzona narkotykami... i brutalnie zaatakowana.

Gdy Lilka wróci do domu, Mateusz od razu zrozumie, że padła ofiarą gwałtu. A nastolatka w końcu się załamie...

- Boże, Lilka... Kto ci to zrobił?!
- Nie wiem, niczego nie pamiętam, urwał mi się film…
- Zadzwonię na pogotowie i na policję…
- Nie! Błagam, przysięgnij mi, że tego nie zrobisz!
- Trzeba to zgłosić! Oni mają swoje sposoby, żeby… Proszę cię…
- Nie!!! Pamiętam tylko jego głos... Jak mnie wyrzucił z samochodu... powiedział, że... jeśli komukolwiek powiem, co się stało, to wróci i jeszcze raz zrobi mi… to samo... Błagam, ja chcę zapomnieć! Tego nie było, rozumiesz?!(…) Jeśli mnie kochasz, nikomu nic nie powiesz…
- Lilka...
- Przysięgnij! Nie wypuszczę cię stąd, dopóki mi nie przysięgniesz!


Co wydarzy się dalej? Kolejne odcinki „M jak Miłość” w poniedziałek i wtorek o godz. 20:55, na antenie TVP2…

Zobacz także: Powrót Małgosi w "M jak miłość"?! Będzie grozić Joasi, że odbierze jej dzieci!

M jak miłość: 1484 -1485 - emisja 13-14 stycznia
MTL Maxfilm

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ewa Kępys i Kamil Lemieszewski z Big Brothera
Instagram
TV-Show
Kamil z "Big Brothera" opowiedział nam o miłości do Ewy. Wzruszające!
Kamil Lemieszewski zdradził nam szczegóły swojego związku z Ewą. Tylko posłuchajcie, jak on ją kocha!

Kamil Lemieszewski zwyciężył ostatnią edycję "Big Brothera" . Mimo że mężczyźnie nie udało się zdobyć sympatii innych uczestników, widzowie pokochali go za oryginalny charakter i nietuzinkowy sposób bycia. Kamil - oprócz 100 tys. zł - wygrał w show coś jeszcze. To właśnie w "Big Brotherze" poznał swoją miłość, Ewę. Zobaczcie, jak czule o niej mówi przed kamerami Party.pl! Uważacie, że do siebie pasują? Zobacz także:  Ten QUIZ ułożyli dla Was Kamil i Ewa z "Big Brothera"! Jak dobrze ich znasz? Sprawdź się!

Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
Instagram
Newsy
Brutalny gwałt w "M jak miłość"! Kto skrzywdzi dziewczynę Mateusza Mostowiaka?
Dramat Lilki w "M jak miłość"! Okazuje się, że dziewczyna Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała) zostanie brutalnie zgwałcona.

Dramat Lilki w "M jak miłość"! Okazuje się, że dziewczyna Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała) zostanie brutalnie zgwałcona. Jak dojdzie do tej tragedii i kto skrzywdzi nastolatkę? W uwielbianym przez widzów serialu telewizyjnej Dwójki emocje nie opadają. Dopiero co przeżywaliśmy śmierć Artura (Tomasz Ciachorowski), a już wkrótce ogromne emocje przyniesie nam wątek Lilki i Mateusza. Co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"? Brutalny gwałt w "M jak miłość" Jak informuje portal superseriale.se.pl, o dramacie Lilki widzowie dowiedzą się z 1485. odcinka "M jak miłość". Zwyrodnialec wykorzysta fakt, że nastolatka została sama w pubie, poda jej narkotyki i zabierze z knajpy... Mateusz będzie przerażony, gdy zobaczy w jakim stanie jest jego dziewczyna.  - Boże, Lilka… Kto ci to zrobił?! - zapyta przerażony Mateusz.  – Nie wiem, niczego nie pamiętam, urwał mi się film… - odpowie Lilka.  – Zadzwonię na pogotowie i na policję! - postanowi Mostowiak. Lilka nie będzie jednak chciała o tym słyszeć! Nastolatka poprosi swojego chłopaka, żeby nikomu nie mówił o jej dramacie.  Nie!!! Pamiętam tylko jego głos… Jak mnie wyrzucił z samochodu… powiedział, że… jeśli komukolwiek powiem, co się stało, to wróci i jeszcze raz zrobi mi to samo. Błagam, ja chcę zapomnieć! Tego nie było, rozumiesz?! Jeśli mnie kochasz, nikomu nic nie powiesz - będzie prosiła Lilka.  Czy Lilka jednak zgłosi się na policję, a gwałciciel zostanie złapany? Tego dowiemy się wkrótce! Przypominamy, że 1485. odcinek "M jak miłość" będziemy mogli zobaczyć 16 stycznia przyszłego roku. Będziecie oglądać? Zobacz także:   Wesele Izy i Marcina w "M jak miłość"! Zobaczcie wyjątkowy fragment...

Barbara Wypych i Tomas Kollarik na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Sonia będzie w ciąży z Jankiem? Zwrot akcji w "M jak miłość"!
Sonia i Janek z "M jak miłość" będą razem i już wkrótce zostaną rodzicami? W najnowszym odcinku serialu nastąpi przełom w ich relacji!

Sonia i Janek z "M jak miłość" będą razem i już wkrótce zostaną rodzicami? W najnowszym odcinku serialu nastąpi przełom w ich relacji! Co dokładnie wydarzy się w 1485. odsłonie hitu o rodzinie Mostowiaków? Jeszcze do niedawna wydawało się, że Sonia (Barbara Wypych) nie ma najmniejszych szans u Janka (Tomasz Kollarik). Policjant był bowiem szaleńczo zakochany w Uli (Iga Krefft) i nawet po rozstaniu nie mógł zapomnieć o byłej narzeczonej. Janek próbował nawet dać szansę swojej koleżance z pracy, ale okazało się wówczas, że ich związek nie znaczył dla niego zbyt wiele. Czy teraz połączy ich prawdziwe uczucie? Sonia i Janek będą razem! Po tym, jak w jednym z ostatnich odcinków doszło do wielkiej awantury między Ulą a Jankiem, policjant w końcu zrozumiał, że już nigdy nie będzie z byłą narzeczoną. Teraz policjant skupi swoją uwagę na Sonii! W 1485 odcinku "M jak miłość" Sonia i Janek wybiorą się na randkę do Warszawy, ale- jak informuje portal superseriale.se.pl- po powrocie do Grabiny Sonia będzie chciała szybko zakończyć spotkanie. Policjantka będzie podejrzewać, że Janek wciąż myśli o Uli dlatego kiedy wieczorem policjant pojawi się w jej mieszkaniu, szybko odprawi go z kwitkiem. Następnego dnia Sonia będzie unikała Janka, ale policjant nie da za wygraną i postanowi z nią poważnie porozmawiać. Wtedy dziewczyna wyzna, co do niego czuje! Na początku to była tylko zabawa... Podobałeś mi się, ale byłeś z Ulą, nie do wyjęcia. Potem też byłeś nie do wyjęcia, a ja zrozumiałam, że wpakowałam się po uszy. Próbowałam jakiś idiotycznych podchodów z twoją mamą. To było takie głupie. Kiedy wczoraj zapukałeś do mojego pokoju przestraszyłam się. Bo wiem, że dla ciebie jestem tylko odskocznią. Odskocznią, dzięki której możesz zapomnieć o Uli. A ja się...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner