TVN tłumaczy się z Belle Epoque

Znamy wyniki oglądalności serialu "Belle Epoque"! To spore zaskoczenie! Czy powstanie drugi sezon?

TVN tłumaczy się z Belle Epoque

Czy powstanie drugi sezon "Belle Epoque"? Okazuje się, że pomimo kilku wpadek i negatywnych opinii internautów na temat scenariusza i gry aktorów, pierwszą odsłonę produkcji z udziałem Pawła Małaszyńskiego w roli głównej, oglądało średnio 1,89 mln widzów! Według doniesień portalu Wirtualnemedia taki wynik dawał stacji TVN pozycję lidera w grupie 16-49 i wicelidera na rynku telewizyjnym w grupie 4+. 

Zobacz także: Widzowie zauważyli rażącą wpadkę w "Belle Epoque". TVN broni się: "Cieszymy się, że z taką uwagą..."

Co dalej z serialem "Belle Epoque"?

Stacja TVN jest zadowolona z wyników oglądalności "Belle Epoque". Warto zauważyć, że produkcja przyciągała o 570 tysięcy widzów więcej niż w analogicznym czasie w 2016 roku, kiedy na antenie pokazywany był program "You Can Dance". 

Serial „Belle Epoque” był najchętniej oglądaną propozycją w swoim paśmie wśród widzów z grupy komercyjnej 16-49, dając TVN blisko 17 proc. udziałów, co jest dla nas satysfakcjonujące. Żadna z nowych serialowych produkcji wprowadzonych w wiosennej ramówce przez konkurencje nie osiągnęła takiego wyniku - w rozmowie z portalem Wirtualnemedia przyznał Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Okazuje się, że dzięki wpływom z reklam nadawanych w czasie emisji "Belle Epoque" stacja zarobiła 11,98 mln złotych. Warto przypomnieć, że serial został nagrodzony Srebrnym Globem na World Media Festival 2017 w Hamburgu w kategorii rozrywka. Wyróżnienie może więc wpłynąć na decyzję TVN o kontynuacji serialu "Belle Epoque". Stacja ponoć już zleciła pisanie scenariuszy nowych odcinków. 

Chcielibyście zobaczyć drugi sezon "Belle Epoque"?

Zobacz także: Paweł Małaszyński szczerze jak nigdy o Magdalenie Cieleckiej i Belle Epoque! Czym nas zaskoczył?

 

Banner, Kropka TV

 

Pierwszy sezon "Belle Epoque" oglądało średnio 1,89 mln widzów.

Belle Epoque nowy serial TVN
x-news

Stacja TVN nie podjęła jeszcze decyzji o powstaniu drugiego sezonu serialu.

Belle Epoque nowy serial TVN
x-news

 

Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22