Paweł Królikowski "Ranczo"
East News
Seriale

Będzie kontynuacja "Rancza"?! Zaskakujący komentarz reżysera hitu TVP! Kto zastąpi Pawła Królikowskiego?

To jeszcze nie koniec "Rancza"? Produkcja będzie kontynuowana, a w najnowszej odsłonie Kusego zagra Robert Gonera? Zaskakujące doniesienia mediów!

To jeszcze nie koniec serialu "Ranczo"? Produkcja będzie kontynuowana, a w najnowszej odsłonie Kusego zagra Robert Gonera? Zaskakujące doniesienia mediów! Reżyser Wojciech Adamczyk w rozmowie z "Super Expressem" odpowiedział na pytanie, czy powstaną nowe odcinki "Rancza"!

"Ranczo" wraca na antenę?! Posłuchajcie, co mówi nam serialowy Kusy! Ale wyznanie

Będzie powrót "Rancza"?

Serial "Ranczo" przez wiele lat był jednym z największym hitów TVP. Produkcja miała swoją premierę wiosną 2006 roku, a dziesięć lat później został wyemitowany ostatni odcinek. Od tamtej chwili chyba wszyscy fani mieli nadzieję, że jeszcze kiedyś "Ranczo" będzie kontynuowane. Niestety, 27 lutego 2020 roku w mediach pojawiła się smutna informacja o śmierci Pawła Królikowskiego, który grał jedną z głównych ról w serialu. Wydawało się, że w związku z odejściem aktora nie powstaną już nowe odcinki produkcji. Nic więc dziwnego, że najnowsze słowa reżysera hitu TVP,  Wojciecha Adamczyka, zaskoczyły sympatyków serialu! 

Reżyser Wojciech Adamczyk zapytany przez nas kilka tygodni temu, czy faktycznie „Ranczo” nie wróci, odpowiedział krótko: „Jeszcze bym tego nie przesądzał” - czytamy na stronie se.pl

Kto mógłby zagrać Kusego w nowej odsłonie "Rancza"? Dziennik zauważa, że fani zaproponowali, żeby to był Robert Gonera, który pierwotnie miał wystąpić w serialu, ale w ostatniej chwili zrezygnował, a jego rolę otrzymał Paweł Królikowski. 

Na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zdjęć okazało się, że Paweł będzie grał Kusego, bo miał grać zupełnie kto inny – Robert Gonera, tylko że zrezygnował z jakichś tam względów. Moim zdaniem była to zmiana trafiona w punkt- w rozmowie z "Super Expressem" zdradza Bogdan Kalus, Hadziuk z "Rancza".

Jak informuje "Super Express" Robert Gonera nie komentuje plotek o ewentualnym zastąpieniu Pawła Królikowskiego w nowej odsłonie "Rancza" i odsyła dziennik do agentki. 

Wyobrażacie sobie "Ranczo" z Robertem Gonerą w roli Kusego?

Zobacz także: Ukochana serialowa para z "Rancza"... Jak dobrze pamiętacie Lucy i Kusego?

Robert Gonera zagra w nowych odcinkach "Rancza"?

Robert Gonera
East News

Wciąż nie wiadomo, czy powstaną nowe odcinki produkcji.

Nowy quiz z Rancza

 

Paweł Królikowski jako Kusy w Ranczu
AKPA
Newsy
Powstanie film "Ranczo" po śmierci Pawła Królikowskiego? Reżyser już podjął decyzję!
Co z kontynuacją "Rancza" po śmierci Pawła Królikowskiego? Powstanie film bez postaci Kusego?

Widzowie serialu " Ranczo " już od dawna czekali na kontynuację losów mieszkańców wsi Wilkowyje. W czerwcu miały rozpocząć się zdjęcia do filmu, jednak po śmierci Pawła Królikowskiego , który grał postać Kusego, kontynuacja projektu stanęła pod znakiem zapytania. Reżyser filmu "Ranczo. Zemsta wiedźm" podjął ostateczną decyzję.  Powstanie film bez postaci Kusego? Powstanie film "Ranczo" po śmierci Pawła Królikowskiego? Reżyser "Rancza" Wojciech Adamczyk powiedział wprost, że w obecnej sytuacji nie widzi możliwości kontynuowania prac nad filmem: W tej sytuacji jest to niemożliwe, żebyśmy ruszyli ze zdjęciami. Ta smutna wiadomość, która nami wszystkimi wstrząsnęła, spowodowała, że możliwość nakręcenia filmu praktycznie upadła na zawsze - powiedział reżyser filmu "Ranczo Wilkowyje" Wojciech Adamczyk w rozmowie z Onetem. Reżyser zdradził, że śmierć Pawła Królikowskiego, który zdobył serca widzów rolą Kusego, wszystko zmieniła. Okazuje się, że aktor miał być znaczącą postacią w filmie "Ranczo. Zemsta wiedźm" , dlatego projekt został całkowicie zawieszony: W scenariuszu bardzo wiele scen przeznaczonych było właśnie dla Pawła. Był jednym z motorów fabuły, jego zachowanie miało — zwłaszcza w drugiej części filmu — napędzać akcję. Nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek mógł zastąpić go w roli Kusego. To jego rola, to on odcisnął na niej swoje piętno - wyznała Wojciech Adamczyk. Czy to koniec planów o filmie "Ranczo"? Plany związane z filmem "Ranczo" przestały być aktualne, ale to nie oznacza, że kontynuacja nigdy nie powstanie. Reżyser zdradza, że być może kiedyś zdecyduje się na inny projekt, bo zdaje sobie sprawę, że...

Paweł Królikowski "Ranczo"
East News
Newsy
Będzie kontynuacja "Rancza" bez Pawła Królikowskiego? Reżyser podjął ostateczną decyzję
Kinowa wersja "Rancza" nie powstanie!

Kinowa wersja "Rancza" nie powstanie! Po śmierci Pawła Królikowskiego, który w hitowej produkcji wcielał się w Kusego, artystę i męża głównej bohaterki Lucy, reżyser "Rancza" zdecydował, że produkcja nie będzie kontynuowana. Wojciech Adamczyk w rozmowie z portalem Onet.pl przyznał, że nie wyobraża sobie, żeby ktokolwiek mógł zastąpić Pawła Królikowskiego w roli Kusego. Jak wspomina współpracę z aktorem? Poruszające wyznanie reżysera! Reżyser "Rancza" wspomina Pawła Królikowskiego Serial "Ranczo" przez wiele lat przyciągał miliony widzów przed telewizory.  Niestety, w listopadzie 2016 roku fani zobaczyli ostatni odcinek hitowej produkcji. Od tamtej chwili wszyscy zastanawiali się, kiedy serial wróci na antenę. Jakiś czas temu okazało się, że producenci chcą stworzyć kinową wersję "Rancza"- według medialnych informacji wiosną 2020 roku miały ruszyć prace na planie filmu. Niestety, 27 lutego w mediach pojawiła się informacja o śmierci Pawła Królikowskiego. Teraz reżyser "Rancza" przyznał, że bez Pawła Królikowskiego, który grał jedną z głównych ról, produkcja nie będzie kontynuowana.  W tej sytuacji jest to niemożliwe, żebyśmy ruszyli ze zdjęciami. Ta smutna wiadomość, która nami wszystkimi wstrząsnęła, spowodowała, że możliwość nakręcenia filmu praktycznie upadła na zawsze - Wojciech Adamczyk przyznał w rozmowie z Onetem. Reżyser "Rancza" przyznał, że filmowa wersja hitu nie powstanie- nie wyklucza jednak,  że w przyszłości pojawi się jakiś projekt związany z hitem sprzed lat. Wojciech Adamczyk w rozmowie z Onetem zdradził również, jak wspomina współpracę z Pawłem Królikowskim.  Był gadułą, miał elokwencję, zawsze...

Gwiazdy "Rancza" żegnają Pawła Królikowskiego
Newsy
Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Gwiazdy "Rancza" żegnają Kusego
Gwiazdy Rancza pojawiły się na pogrzebie Pawła Królikowskiego. Wśród nich Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Artur Barciś...

Na pogrzebie Pawła Królikowskiego pojawiły się gwiazdy serialu "Ranczo". Choć zmarły w czwartek aktor miał na koncie dziesiątki wybitnych ról, to jednak postać Kusego w hicie TVP1 przyniosła mu największą miłość fanów. Kto pożegnał Pawła Królikowskiego? Gwiazdy "Rancza" na pogrzebie Pawła Królikowskiego Paweł Królikowski w latach 2006-2016 grał Kusego w serialu "Ranczo". Artysta malarz, myśliciel, facet z przeszłością zakochuje się w pięknej Amerykance, Lucy (Ilona Ostrowska). Na początku boi się, że nie jest dla niej odpowiednim facetem (walczył m.in. z alkoholizmem), ale kobieta jest nieugięta. Po wielu perypetiach Lucy i Kusy biorą ślub, następnie cieszą się z narodzin córki, Dorotki.  Ich dworek, niekoniecznie na ich zgodę, staje się tak naprawdę prawdziwym centrum Wilkowyj! To tam m.in. ukrywa się Kozioł, to tam zamieszkuje Violetka po pożarze klubu.  Na mszy żałobnej za Pawła Królikowskiego, która odbywa się w kościele w Warszawie pojawiło się mnóstwo gwiazd hitowej produkcji, m.in. Ilona Ostrowska, Artur Barciś, Ela Romanowska. Artur Barciś i Ilona Ostrowska żegnają Pawła Królikowskiego.  Serialowa Więcławska, czyli Dorota Chotecka z mężem, Radosławem Pazurą.  Ela Romanowska w serialu "Ranczo" wcielała się w Jolę.    

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner