Paweł Królikowski "Ranczo"
East News

Będzie kontynuacja "Rancza"?! Zaskakujący komentarz reżysera hitu TVP! Kto zastąpi Pawła Królikowskiego?

Paweł Królikowski "Ranczo"
East News

To jeszcze nie koniec serialu "Ranczo"? Produkcja będzie kontynuowana, a w najnowszej odsłonie Kusego zagra Robert Gonera? Zaskakujące doniesienia mediów! Reżyser Wojciech Adamczyk w rozmowie z "Super Expressem" odpowiedział na pytanie, czy powstaną nowe odcinki "Rancza"!

Będzie powrót "Rancza"?

Serial "Ranczo" przez wiele lat był jednym z największym hitów TVP. Produkcja miała swoją premierę wiosną 2006 roku, a dziesięć lat później został wyemitowany ostatni odcinek. Od tamtej chwili chyba wszyscy fani mieli nadzieję, że jeszcze kiedyś "Ranczo" będzie kontynuowane. Niestety, 27 lutego 2020 roku w mediach pojawiła się smutna informacja o śmierci Pawła Królikowskiego, który grał jedną z głównych ról w serialu. Wydawało się, że w związku z odejściem aktora nie powstaną już nowe odcinki produkcji. Nic więc dziwnego, że najnowsze słowa reżysera hitu TVP,  Wojciecha Adamczyka, zaskoczyły sympatyków serialu! 

Reżyser Wojciech Adamczyk zapytany przez nas kilka tygodni temu, czy faktycznie „Ranczo” nie wróci, odpowiedział krótko: „Jeszcze bym tego nie przesądzał” - czytamy na stronie se.pl

Kto mógłby zagrać Kusego w nowej odsłonie "Rancza"? Dziennik zauważa, że fani zaproponowali, żeby to był Robert Gonera, który pierwotnie miał wystąpić w serialu, ale w ostatniej chwili zrezygnował, a jego rolę otrzymał Paweł Królikowski. 

Na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zdjęć okazało się, że Paweł będzie grał Kusego, bo miał grać zupełnie kto inny – Robert Gonera, tylko że zrezygnował z jakichś tam względów. Moim zdaniem była to zmiana trafiona w punkt- w rozmowie z "Super Expressem" zdradza Bogdan Kalus, Hadziuk z "Rancza".

Jak informuje "Super Express" Robert Gonera nie komentuje plotek o ewentualnym zastąpieniu Pawła Królikowskiego w nowej odsłonie "Rancza" i odsyła dziennik do agentki. 

Wyobrażacie sobie "Ranczo" z Robertem Gonerą w roli Kusego?

Zobacz także: Ukochana serialowa para z "Rancza"... Jak dobrze pamiętacie Lucy i Kusego?

Robert Gonera zagra w nowych odcinkach "Rancza"?

Robert Gonera
East News

Wciąż nie wiadomo, czy powstaną nowe odcinki produkcji.

Nowy quiz z Rancza

 

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47