2. sezon serialu "Dark" już 21 czerwca
Mat. prasowe

Będzie 3. sezon serialu "Dark"! Wiemy, co się wydarzy!

2. sezon serialu "Dark" już 21 czerwca
Mat. prasowe

Choć 2. sezon serialu "Dark" miał swoją premierę w ubiegły piątek, Netflix już ogłosił, że rozpoczęty się prace nad 3. sezonem serialu. "Dark" to pierwsza niemiecka oryginalna produkcja Netflix. Trzeci sezon będzie ostatnim. Co się wtedy wydarzy?

Będzie 3. sezon serialu "Dark"

Co o zakończeniu serialu mówią twórcy "Dark"?

- Od samego początku planowaliśmy DARK jako trylogię o podróży w czasie. Kiedy uświadomiliśmy sobie, jak dużą popularnością na całym świecie cieszył się pierwszy sezon, byliśmy wniebowzięci. W tej chwili fani mogą rozkoszować się oglądaniem drugiego sezonu, a my właśnie rozpoczęliśmy produkcję trzeciej, ostatniej już odsłony tej pełnej paradoksów sagi rodzinnej. Odpowiemy w niej na pytania, jakie dręczyły naszych widzów, i z biegiem czasu pomożemy rozwikłać wszystkie zagadki tej historii. Na pewno ciężko będzie nam pożegnać się z postaciami, które zdążyliśmy tak polubić, ale przecież początek jest końcem, a koniec początkiem.

W 2. sezonie akcja toczy się w przyszłości. Obserwujemy dalsze losy czterech rodzin, które próbują odmienić przeznaczenie swojej małej społeczności. Poznajemy też nowych bohaterów i obserwujemy wydarzenia, które mają wielki wpływ na mieszkańców miasteczka Winden. A co wydarzy się w 3. sezonie?

Do końca tego roku zostanie nakręconych osiem godzinnych odcinków. W trzecim sezonie w centrum wydarzeń ponownie znajdą się rodziny Nielsenów, Kahnwaldów, Tiedemannów i Dopplerów. Spróbują rozwikłać tajemnice małego miasteczka Winden oraz znaleźć odpowiedź na najważniejsze pytanie: czy można rozwiązać pętlę czasu i zmienić mroczne przeznaczenie wszystkich bohaterów?

- Rozpoczęcie produkcji ostatniego sezonu DARK to znacznie więcej niż tylko początek prac nad trzecią odsłoną serii: nasza pierwsza niemiecka oryginalna produkcja dosłownie zatacza koło. Nie mogę się doczekać, aż Jantje i Bo w pełni zrealizują swój zamysł i dokończą opowiadanie tej historii oraz zdradzą wszystkie tajemnice publiczności i fanom na całym świecie, którzy od samego początku ciepło przyjęli DARK - powiedział Kelly Luegenbiehl, wiceprezes międzynarodowych produkcji oryginalnych Netflix.

Tak jak w poprzednich sezonach, scenariusz wszystkich ośmiu odcinków napisała Jantje Friese, a wyreżyseruje je Baran bo Odar. Za zdjęcia odpowiada Nikolaus Summerer.

Oglądacie serial "Dark"?

3. sezon Dark na Netflix
Mat. prasowe

Czekacie na 3. sezon?

3. sezon serialu Dark
Mat. prasowe

 

 

 

Więcej na temat Netflix
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09