Kinga Preis i Barbara Kurdej-Szatan na planie serialu "Mały Grand Hotel"
fot. Jarosław Sosiński

Kinga Preis i Basia Kurdej-Szatan w nowym serialu "Mały Grand Hotel". Kiedy premiera?

Kinga Preis i Barbara Kurdej-Szatan na planie serialu "Mały Grand Hotel"
fot. Jarosław Sosiński

Już za kilka dni na antenie Canal+ zostanie wyemitowany pierwszy odcinek nowej produkcji z udziałem plejady największych gwiazd polskiego show-biznesu. W mini serialu "Mały Grand Hotel" wystąpią m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Borys Szyc, Kinga Preis, Katarzyna Bujakiewicz, Mateusz Damięcki, Rafał Szatan oraz gwiazdy kabaretu: Michał Paszczyk i Robert Motyka z kabaretu Paranienormalni czy Marcin Wójcik i Michał Wójcik z Ani Mru Mru. O czym będzie nowy serial?

"Mały Grand Hotel" będzie hitem?

Pierwszy odcinek nowego serialu widzowie zobaczą już 8 września (niedziela) o godzinie 21:30. O czym będzie "Mały Grand Hotel"? Produkcja będzie pokazywać perypetie pracowników hotelu na prowincji- pracownicy hotelu będą próbowali przywrócić mu dawną świetność.

„Mały Grand Hotel" to produkcja, jakiej na polskim rynku telewizyjnym do tej pory jeszcze nie było. Po raz pierwszy aktorzy i artyści kabaretowi spotkali się na jednym planie filmowym. Twórcy serialu (reżyser Bartosz Konopka, operator Karina Kleszczewska, kostiumograf Ola Staszko) należą do grona uznanych, wielokrotnie nagradzanych filmowców. Jestem przekonana, że zabawna fabuła i doskonałe kreacje aktorskie spodobają się widzom - mówi Beata Harasimowicz, producent kreatywny serialu.

Kinga Preis w nowej produkcji Canal+ zagra serialową Violę– zmysłową, choć już nie pierwszej młodości „specjalistkę od szeroko pojętej rozrywki”. Katarzyna Bujakiewicz z kolei wcieli się w pokojówkę Basię, która cierpi na zespół Tourette’a. Borys Szyc zagra wybitnego reżysera Patryka Wargę, który podjął się nakręcenia reklamy hotelu, a Basia Kurdej-Szatan zagra samą siebie. 

Scenariusz napisali artyści z kabaretu Paranienormalni we współpracy z Bartoszem Gajdą. Choć – jak zaznacza produkcja – „wszelkie podobieństwa do znanych osób czy zdarzeń w serialu są przypadkowe”, widzowie bez wątpienia rozpoznają historie znane im z głośnych polskich i światowych produkcji.

Zobaczcie zdjęcia z serialu! Będziecie oglądać "Mały Grand Hotel"? My z pewnością! Coś nam się wydaje, że będzie hitem jesiennej ramówki Canal+! 

Zobacz także: Agnieszka Grochowska w nowym serialu Canal+. "Sanktuarium Zła" trzyma w napięciu do ostatniego odcinka!

Borys Szyc na planie "Mały Grand Hotel".

Borys Szyc na planie serialu "Mały Grand Hotel"
fot. Jarosław Sosiński

Będziecie oglądać nowy serial?

Katarzyna Bujakiewicz na planie serialu "Mały Grand Hotel"
fot. Jarosław Sosiński

 

 

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00