Barwy Szczęścia odc 1482 Barwy Szczęścia odc 1482 Barwy Szczęścia odc 1484 Barwy Szczęścia odc 1481 Barwy Szczęścia odc 1483
Barwy Szczęścia odc 1482
Artrama
1/8
Barwy Szczęścia odc 1482
Artrama
Oszustwo, oskarżenie o próbę gwałtu i bójka - zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”… i gwarantujemy, że nie zabraknie Wam adrenaliny!
Zapraszamy na nasze serialowe fotostory z odcinków, których emisja - 29.08-2.09.
 
W odcinku numer 1481 na Zacisznej zamieszkają uchodźcy z Syrii: Nabil (Daniel Salman), Fayad (Amin Bensalem) i Basem (Alaa Gomaa). A do obsady serialu dołączy młody aktor i prezenter 4FUN.TV Amin Bensalem.
 

Razem z nowymi lokatorami pojawią się jednak problemy...

 

Bo już po kilku dniach Stefan (Krzysztof Kiersznowski) wpadnie zirytowany do Grzelaków - mówiąc, że ich „goście” publicznie się awanturują, krzyczą i biegają po ulicy zakrwawieni! Jak Basia i Zenek na to zareagują? I czy uchodźcy wytłumaczą w końcu swoje zachowanie?
 
2/8
Barwy Szczęścia odc 1482
Artrama

Tymczasem do Górków zapuka Radek (Filip Kosior) – były ukochany Julity (Katarzyna Sawczuk). Chłopak wyzna gospodarzom, że chce odzyskać pieniądze, które pożyczył na ratowanie Bartka (Bartosz Gelner)…

3/8
Barwy Szczęścia odc 1484
Artrama

A Kasia (Katarzyna Glinka) będzie w szoku – bo Julita nie przekazała jej ani grosza. W końcu Górkowie zorientują się, że dziewczyna jest oszustką i Radka okradła. A Stefan o wszystkim opowie jej matce Urszuli (Bożena Stachura)...

4/8
Barwy Szczęścia odc 1481
Artrama

Marcel (Kamil Maćkowiak) - brat Marleny - kolejny raz napadnie za to na Martę (Katarzyna Zielińska), żądając pieniędzy. A Chowański (Jacek Rozenek) zgłosi jego atak na policję. Dziennikarka wyzna także mężowi, że w przeszłości Lasota ją molestował… Jak Chowański zareaguje na taką wiadomość?

5/8
Barwy Szczęścia odc 1483
Artrama

Dramatyczne chwile czekają także Iwonę (Izabela Zwierzyńska), która uwierzy w słowa Lary (Malwina Turek) i zerwie związek z Adrianem (Sambor Czarnota). Dziewczyna wróci do rodziny, cały czas wspierana przez bliskich, ale także przez Pawła (Mateusz Rzeźniczak)...  A Świderski, wściekły, przyjedzie do domu Pyrków i wda się z rywalem w ostrą bójkę!

6/8
Barwy Szczęścia odc 1482
Artrama

Z kolei Borys (Jakub Wieczorek) zabierze Bożenę (Marieta Żukowska) na wymarzoną randkę – romantyczny piknik za miastem… Ale szybko zrozumie, że ma konkurencję, bo kilka dni później dziewczyna umówi się z Brunem (Lesław Żurek), synem Amelii.

7/8
Barwy Szczęścia odc 1484
Artrama

Humor, fantazja i gorące serce – to może zaoferować ukochanej Grzelak. Za to Stański – sukces i bogactwo. Który z nich ma większe szanse, by podbić jej serce?

8/8
Barwy Szczęścia odc 1484
Artrama
A w finale: Kajtek (Jakub Dmochowski) w rękach policji! Syn Władka nadal będzie umawiał się z Oliwką (Wiktora Gąsiewska) – wbrew woli jej ojca. A Zbrowski (Arkadiusz Janiczek)... oskarży chłopaka o próbę gwałtu na jego córce! Czy nastolatka sprzeciwi się ojcu i zezna, że Cieślak jest niewinny?
 
Odpowiedź tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach „Barw szczęścia” o 20.05 na TVP2!
Więcej na temat Barwy Szczęścia