Barwy szczęścia odc 1613 Barwy szczęścia odc 1613 Barwy szczęścia odc 1613 Barwy szczęścia odc 1613 Barwy szczęścia odc 1613
Barwy szczęścia odc 1613
1/6
Barwy szczęścia odc 1613

Klara (Olga Jankowska) znika po chrzcinach bez śladu - i porzuca nie tylko Huberta (Marek Molak), ale też maleńką córkę. Czy rodzina zdoła ją odnaleźć? Zapraszamy na 1613 odcinek (emisja 6 marca o 20.05 w TVP2)  „Barw szczęścia”, a w nim...

Bliscy wiedzą, że dziewczyna odeszła, bo wpadła w depresję - i bała się, że skrzywdzi siebie lub Marysię. Jednak Teresa (Jolanta Lothe) i tak nie kryje wzburzenia...

- Nie, to niemożliwe... Niemożliwe, żeby matka porzuciła dziecko! Przecież ona tak czekała na Marysię… Była taka szczęśliwa, że w końcu zaszła w ciążę, że dziecko urodziło się zdrowe.(…) Każda młoda matka ma takie same obowiązki... Można mieć dość, można się czasem zdenerwować... Ale kto to słyszał, żeby porzucać dziecko?!

Zobacz także: W "Barwach szczęścia" chrzciny Marysi i... Co wydarzy się w serialu? FOTOSTORY

2/6
Barwy szczęścia odc 1613

Hubert, wypatrując żony, przez kilka godzin jeździ z Markiem (Marcin Perchuć) po okolicy i zagląda nawet na cmentarz – licząc na to, że Klara mogła odwiedzić grób matki. A rodzina dzwoni w tym czasie do wszystkich przyjaciół. Poszukiwania kończą się jednak fiaskiem. A gdy Klara nie wraca na noc do domu - i nie daje znaku życia – Pyrka jest bliski załamania.

- Jak mam wychować córkę bez matki? Jak jej wytłumaczyć coś, czego sam nie rozumiem?! 

3/6
Barwy szczęścia odc 1613

Zdesperowany, chłopak postanawia w końcu nagłośnić sprawę w mediach - nie tylko w radiu, które prowadzi Ernest (Krystian Kukułka), ale też w telewizji. 

- Radio to za mało, pójdę jeszcze do „Pytania na śniadanie”, Łukasz na pewno mi nie odmówi!(…) Będę błagał Klarę, żeby wróciła do domu... Ona jest chora. Musimy jej pomóc! 

4/6
Barwy szczęścia odc 1613

Jednak Iwona (Izabela Zwierzyńska) i Agata (Natalia Zambrzycka) próbują brata powstrzymać…

- Musimy jej pomoc, ale nie w ten sposób! Wiem, że to dla ciebie trudne... Ale pomyśl, co będzie się działo, jeśli upublicznisz waszą historię?
- Ludzie będą komentować…

5/6
Barwy szczęścia odc 1613

- Oceniać, oskarżać, pojawi się ohydny hejt…
- A Klara na całe życie dostanie „łatkę” złej matki!

6/6
Barwy szczęścia odc 1613

Czy Hubert jednak zaryzykuje – i opowie historię Klary przed kamerami? A jeśli nie… czy jego ukochana wróci w końcu do domu? Premierowe odcinki „Barw szczęścia” od poniedziałku do piątku punktualnie o godz. 20:05 – tylko na antenie TVP2... Takich emocji lepiej nie przegapić!