Barwy szczęścia: odc. 1457-1460 Marieta Żukowska w serialu Barwy Szczęścia Monika Kwiatkowska w serialu Barwy Szczęścia Monika Kwiatkowska w serialu Barwy Szczęścia Paulina Komenda, Piotr Witkowski w serialu Barwy Szczęścia
Barwy szczęścia: odc. 1457-1460
Artrama
1/12
Barwy szczęścia: odc. 1457-1460
Artrama

Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami Szczęścia”, a w nim poważne kłopoty Bożeny, która zostanie oskarżona o kradzież. Niebezpieczeństwo w dalszym ciągu będzie grozić Iwonie, którą niepokoi tajemniczy prześladowca. Niewesoło także u Sabiny i Andrzeja, których na rozprawie o ustalenie macierzyństwa Mai czeka niemiła niespodzianka. Wyjaśni się też w końcu bez żadnych wątpliwości, co Madejski urządził w domu Basi! Zapraszamy na nasze fotostory.

2/12
Marieta Żukowska w serialu Barwy Szczęścia
Artrama

Szefowa pralni (Joanna Borer) nie wierzy w zapewnienia Bożeny (Marieta Żukowska) o niewinności i zwalnia ją z pracy za kradzież. Wiśniewska podejrzewa, że pieniądze podrzuciły jej Danka (Aneta Todorczuk-Perchuć) i Inka (Diana Krupa). Między koleżankami dochodzi do konfrontacji.

3/12
Monika Kwiatkowska w serialu Barwy Szczęścia
Artrama

Tymczasem Marta (Katarzyna Zielińska) jest świadkiem zatrzymania Zofii (Monika Kwiatkowska) za kradzież w sklepie. Kobieta we łzach wyznaje, że zabrała batoniki dla córki, którą odebrało jej pogotowie opiekuńcze.

4/12
Monika Kwiatkowska w serialu Barwy Szczęścia
Artrama

Walawska kontaktuje Zofię z Magdą (Honorata Witańska) w sprawie objęcia Paulinki (Maritta Iwańska) opieką fundacji wspierającej rodziny w trudnej sytuacji życiowej i przygotowuje na przesłuchanie przed sądem rodzinnym.

5/12
Paulina Komenda, Piotr Witkowski w serialu Barwy Szczęścia
Artrama

Na rozprawie o ustalenie macierzyństwa Mai (Lena Parol) u boku Sandry (Paulina Komenda) zjawia się mężczyzna, który podaje się za ojca dziewczynki. Wojciechowska zeznaje, że pokonała nałóg, żałuje popełnionych błędów i zamierza wspólnie z Michałem (Piotr Witkowski) stworzyć dla córki normalną rodzinę.

6/12
Barbara Kurzaj w serialu Barwy Szczęścia
Artrama

Tokarska (Monika Szalaty), prawniczka Tomalów, uważa, że pojawienie się ojca Mai zwiększa szanse Sandry. Zachęca ich jednak do walki. Sabinę (Barbara Kurzaj) dręczą jednak wyrzuty sumienia, że odbiera prawowitym rodzicom szansę na kontakt z Mają.

7/12
Przemysław Cypryański w serialu Barwy Szczęścia
Artrama

Madejski (Przemysław Cypryański) jest zachwycony nowym wystrojem mieszkania Basi, daje Joli (Małgorzata Potocka) podwyżkę i kolejne kontrowersyjne zadanie. Janek (Przemysław Redkowski) znajduje w torbie żony skórzaną bieliznę i pejcz. Staje się jasne, że w domu Grzelakowej powstał… dom uciech!

8/12
Sławomira Łozińska w serialu Barwy Szczęścia
Artrama

Wkrótce prawdę odkrywa Basia (Sławomira Łozińska), która zanosi tam catering zamówiony w Feel Good. Jest w szoku na widok wystroju mieszkania i przebywających w nim roznegliżowanych mężczyzn. Przerażona na pomoc wzywa Zenka (Jan Pęczek)… Dochodzi do rękoczynów!

9/12
Krzysztof Kiersznowski i Ewa Ziętek w serialu Barwy Szczęścia
Artrama

Stefan (Krzysztof Kiersznowski) i Waleria (Ewa Ziętek) nie mogą dodzwonić się do Kasi (Katarzyna Glińska). Gdy im się to wreszcie udaje z przerażeniem odkrywają, że telefon dziewczyny ma jakiś nieznajomy mężczyzna. Sadowski (Michał Rolnicki) w złości mówi, że jeżeli cokolwiek stanie się Górce – będzie to wina Bartka (Bartosz Gelner)…

10/12
Izabela Zwierzyńska w serialu Barwy Szczęścia
Artrama

Iwona (Izabela Zwierzyńska) na drzwiach mieszkania odkrywa napis „Jesteś szmatą”. Zauważa też pod blokiem tajemniczą postać. Dziewczyna czuje się coraz bardziej osaczona.

11/12
Natalia Zambrzycka w serialu Barwy Szczęścia
Artrama

Tymczasem Agata (Natalia Zambrzycka) spotyka się z odnalezioną na portalu społecznościowym byłą dziewczyną Pawła, która charakteryzuje Piaseckiego jako nadopiekuńczego, zaborczego i chorobliwie zazdrosnego...

12/12
Izabela Zwierzyńska w serialu Barwy Szczęścia
Artrama
Po rozmowie Agata jest przekonana, że to właśnie Paweł (Mateusz Rzeźniczak) nęka jej siostrę i o wszystkim mówi Hubertowi (Marek Molak). Tymczasem prześladowca czeka na Iwonę przed blokiem. Gdy tylko Pyrka pojawia się na horyzoncie – przystępuje do ataku…
 
Premierowe odcinki „Barw szczęścia” od poniedziałku do piątku o 20:05 w Dwójce!
Więcej na temat Barwy Szczęścia