Szpakowski w Barwach szczęścia Barwy szczęścia Barwy szczęścia Glinka w Barwach szczęścia Barwy szczęścia
Szpakowski w Barwach szczęścia
Artrama
1/11
Szpakowski w Barwach szczęścia
Artrama

W tym tygodniu w "Barwach szczęścia" będzie się działo. Ślub Grażyny (Ewa Konstancja Bułhak) i Borysa (Jakub Wieczorek) - panna młoda ucieknie z USC. Coming out Darka (Andrzej Niemyt), gościnnie w odcinku pojawią się Radosław Majdan i Jan Tomaszewski. Łukasz (Michał Rolnicki) oświadczy się Kasi (Katarzyna Glinka), a w prokuraturze Piotr (Piotr Jankowski) skłamie w sprawie łapówki od Rosjan i obciąży zeznaniami Artura (Jacek Rozenek).

Co jeszcze? Przeczytaj nasze serialowe fotostory.

Zobacz także: Radosław Majdan, Dariusz Szpakowski i Jan Tomaszewski w Barwach Szczęścia! Mamy ZDJĘCIA!

2/11
Barwy szczęścia
Artrama
Po wieczorze kawalerskim Borys (Jakub Wieczorek) budzi się w nie najlepszej formie u Wiśniewskiego (Kazimierz Mazur). Tymczasem zdenerwowana całonocną nieobecnością narzeczonego Grażyna (Ewa Konstancja Bułhak) ma kolejny problem - po tym jak jej kuzyn odwołuje przyjazd na ślub, musi jak najszybciej znaleźć nowego świadka...
3/11
Barwy szczęścia
Artrama

Z opresji Wasilewską ratuje Jerzy (Bronisław Wrocławski). Ostatecznie parze udaje się stanąć przed urzędnikiem w USC, ale nie dane jest im dokończyć przysięgi małżeńskiej, bo Grażyna ucieka sprzed ołtarza.

4/11
Glinka w Barwach szczęścia
Artrama
Kasia (Katarzyna Glinka) cieszy się, że Łukasz (Michał Rolnicki) wkrótce wróci na stałe do Warszawy, ale jednocześnie martwi się, czy dobrze zrobił rezygnując z pracy.
5/11
Barwy szczęścia
Artrama

Łukasz dostaje nowy program, a dyrektor stacji wręcza mu nagrodę za dotychczasową pracę. Sadowski na antenie dziękuje wzruszonej Kasi za wyrozumiałość, a następnego dnia się jej oświadcza!

6/11
Barwy szczęścia
Artrama

Kasia przyjmuje oświadczyny. Długo odkładane ślubne plany są z kolei powodem dąsów Walerii na Stefana. Oliwy do ognia dolewa wizyta Gabriela, który dowiedział się o powrocie Koszykowej do domu i znów zaczyna ją adorować!

7/11
Barwy szczęścia
Artrama

Z kolei Marta znajduje się w samym środku konfliktu pomiędzy Piotrem i Arturem. Powodem są rzecz jasna zeznania w sprawie Rosjan w prokuraturze. Walawski całą winę za łapówki zrzuca na Chowańskiego.

8/11
Barwy szczęścia
Artrama

Artur żąda, żeby Piotr odwołał kłamstwa, które zeznał w prokuraturze. Szarpiących się mężczyzn rozdziela Iga (Ada Fijał). Walawska, dowiedziawszy się, że jej mąż zrzucił winę na Chowańskiego, stanowczo stawia sprawę przed Piotrem - nie ma zamiaru mieszkać z oszustem, ani pozwolić mu na wychowywanie swoich dzieci.

9/11
Barwy szczęścia
Artrama

Rodzice Darka przychodzą do Władka (Przemysław Stippa) na zapoznawczy obiad. Róża (Anna Gornostaj) i Zdzisio (Zbigniew Buczkowski) od razu zauważają, że Sławek (Mariusz Luszkowski) i Wanda (Renata Pękul) nie radzą sobie z tym, że ich syn jest gejem i próbują swoimi sposobami oswoić ich z tą wiadomością

10/11
Szpakowski w Barwach szczęścia
Artrama

Darek (Andrzej Niemyt) jest zdecydowany ogłosić publicznie, że jest gejem. Mówi Władkowi, że zrobi to, jeśli jego drużyna wygra wieczorny mecz. Po sukcesie drużyny Powiśla Cieślak i Tomala (Bartłomiej Nowosielski) w napięciu oczekują przed telewizorem na studio pomeczowe... Janicki udziela wywiadu dziennikarzowi (w tej roli legendarny komentator sportowy Dariusz Szpakowski). Jego echa odbijają się wszędzie. Internet kipi od hejtu, trener przewiduje, że kibice zniszczą Darka, a dyrektor klubu boi się o utratę sponsorów.

11/11
Majdan, Tomaszewski w Barwach Szczęścia
Artrama

Janicki zostaje odsunięty od gry. Temat homoseksualizmu w piłce nożnej podejmuje Łukasz. Sadowski, w specjalnym wydaniu swojego programu, o całej sprawie rozmawia z Radosławem Majdanem i Janem Tomaszewskim. Czy Darek wróci do gry?

Odcinki Barw Szczęścia od poniedziałku do piątku o 20.05 w TVP2.