Anna Mucha Za marzenia
Mat. prasowe

Kolejne emocje w serialu "Za marzenia"! Tym razem w niecodziennej roli zobaczymy Bartka. Chłopak zagra u boku Miss Gabi w jej nowym teledysku. Będzie miał za zadanie wcielenie się w rolę seksownego kochanka artystki. 

Chłopak, chcąc pomóc swojej dziewczynie, załatwi jej pracę przy nowym teledysku Gabi. Jednak kobiety nie będą mogły się porozumieć i piosenkarka szybko pozbędzie się nowej asystentki. Zobaczcie, co jeszcze wydarzy się między Gabi, Anką i Bartkiem!

Zobacz takżeBartek przerażony! Czy babcia zaakceptuje jego "przyszłą żonę"? Zobaczcie, co czeka nas w serialu "Za marzenia"

1/4
Anna Mucha Za marzenia  w roli ptaka
Mat. prasowe

Co wydarzy się w nowych odcinkach "Za marzenia"?

W 8. odcinku "Za Marzenia" główną postacią będzie Miss Gabi. To ona namówi Bartka, aby ten wcielił się w rolę jej kochanka. W pióropuszach i cekinach nakręcą wspólnie teledysk do piosenki chłopaka.

2/4
Piotr Nerlewski Za marzenia
Mat. prasowe

Okazuje się, że na planie barwnego teledysku pojawi się też Anka. Dziewczyna po raz kolejny straci pracę, ponieważ Olga zbankrutuje i zamknie sklep. Bartek będzie chciał pomóc ukochanej i zaproponuje jej pomoc przy nowym teledysku Miss Gabi. Szybko okaże się, że to nie był dobry pomysł!

3/4
Anna Mucha Za marzenia
Mat. prasowe

Anka i Gabi zupełnie nie będą mogły się dogadać. Artystka zwolni dziewczynę po 15 minutach pracy:

To żart?! Tak twoim zdaniem wygląda kobieta-ptak? Nie dogadamy się. Ty masz złą aurę! Nie czujesz mojego wizerunku scenicznego! Sama dokończę! - powie piosenkarka na koniec.

4/4
Piotr Nerlewski Za marzenia
Mat. prasowe

Gabi na planie teledysku będzie nieznośna i wszystkim da popalić. W końcu namówi Bartka, aby wystąpił razem z nią. Chłopaka wcieli się w rolę seksownego partnera, który uwodzi gwiazdę.

Już Bartuś, rozbieraj się! - powie Miss Gabi

Chwilę potem na oczach ukochanej namiętnie go pocałuje! Co na to Anka?

 

Więcej na temat Za marzenia Anna Mucha