Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość
Instagram

Ula i Bartek przed samym ślubem przeżywają poważny kryzys, wszystkiemu jest winne dawne uczucie dziewczyny do byłego narzeczonego. Mostowiakówna była przekonana, że nic nie czuje do Janka, ale okazało się inaczej, szczególnie kiedy zdała sobie sprawę, że mężczyzna układa sobie życie z jej przyjaciółką. W 1448 odcinku „M jak miłość” Ula będzie załamana ilością obowiązków, które spadły na nią przed ślubem, ale niestety nie będzie mogła liczyć na pomoc przyszłego męża.

Sytuacja zamiast zmieniać się na lepsze jeszcze się pogorszy, kiedy para spotka w barze Sonię i Janka!

Zobacz takżePo ślubie Bartek zdradzi Ulę z Sonią?! Policjantka odegra się na swojej przyjaciółce? Spójrzcie na te zdjęcia!

1/4
m jak miłość Ula
Instagram

Ula pocieszenie po kłótni z Bartkiem będzie chciała znaleźć u Marzenki. Niestety to, co usłyszy jeszcze bardziej ją załamie:

Jest takie zamieszanie przed ślubem, że aż mi ręce opadają.

Ty masz problemy przed ślubem? Masz sielankę i idyllę! Po ślubie to dopiero będziesz miała – powie tajemniczo Marzenka.

Co będę miała?

Nie powiem ci, bo mnie Andrzejek zabije – nie da się przekonać Lisiecka.

2/4
M jak miłość Bartek
Instagram

Co więcej Ula tego samego dnia dowie się, że Sonia ochroniła Janka własnym ciałem i będzie bardzo zazdrosna o mężczyznę. Podczas rozmowy z Marzenką zacznie pić wino, obie pozwolą sobie na chwilę słabości. W takim stanie znajdzie ją Bartek, który zamiast pozwolić jej odpocząć w domowym zaciszu zabierze ją do baru.

3/4
M jak miłość Janek
Instagram

Niestety tam po raz kolejny para wpadnie przypadkowo na Sonię i Janka. Policjantka zaprosi do tańca byłego kryminalistę i oboje zaczną doskonale się bawić na parkiecie. W tym samym czasie Ula i Janek pogrążą się w rozmowie i nieoczekiwanie pozwolą sobie na czułości. 

4/4
M jak miłość Ula Bartek
Instagram

Ula w ostatnim odcinku "M jak miłość" weźmie ślub z Bartkiem, ale już w nowych odcinkach, które zobaczymy po wakacjach - szybko tego pożałuje. Wróci w końcu do Janka?

 

Więcej na temat M jak miłość