Alicja Dąbrowska jest znana z ról w serialach "Pakt" i "Echo serca", a w zeszłym roku dołączyła do hitowego serialu TV4 „Policjanci i Policjantki”. Jej rola aspirant sztabowej Leny Kamińskiej spotkała się z ogromną sympatią widzów. A jaka prywatnie jest Alicja Dąbrowska z "Policjantów i policjantek"? Okazuje się, że aktorka ma do siebie duży dystans i podjęła w życiu kilka zaskakujących i odważnych decyzji. W cyklu rozmów Mariusza Węgłowskiego „Połączeni” gwiazda hitu "Czwórki" zdradziła, że nie obawia się dużych metamorfoz, a "najlepiej czuje się łysa":

Najlepiej czuję się łysa. Czuję się wtedy pewniejsza siebie. Jak się ogoliłam pierwszy raz... okazało się, że dało mi to niesamowitą pewność siebie. - wyznała Alicja Dąbrowska w rozmowie z Mariuszem Węgłowskim.

Obejrzyjcie całe wideo i dowiedźcie się, kiedy Alicja Dąbrowska po raz pierwszy ogoliła włosy i jaka była wtedy reakcja otoczenia! Planuje ściąć swoje długie blond włosy?

Zobacz także: Marek Włodarczyk o roli w "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny"! "Prywatnie nie jestem takim twardzielem..."

Premierowe odcinki „Policjantek i Policjantów” emitowane są od poniedziałku do piątku o godz. 19 w TV4.

Alicja Dąbrowska z Policjanci i Policjantki
Mat. prasowe / fot. Marcin Golen

 

Więcej na temat Policjantki i policjanci