Alexander Skarsgård i Nicole Kidman na planie Wielkich kłamstewek
Mat. promocyjne

Alexander Skarsgård wrócił do "Wielkich kłamstewek". Dlaczego?

Alexander Skarsgård i Nicole Kidman na planie Wielkich kłamstewek
Mat. promocyjne

Powrót "Wielkich kłamstewek" był dla fanów produkcji HBO dużą niespodzianką. Po finale 1. sezonu nikt nie spodziewał się, że historia "piątki z Monterey" doczeka się kontynuacji. W końcu cały serial oparty był na książce Liane Moriarty, której większość wątków została rozwinięta w 1. sezonie, ale producenci podjęli decyzję o kontynuacji produkcji, a aktorki m.in. Nicole Kidman i Reese Whiterspoon zgodziły się ponownie zagrać w serialu. "Wielkie kłamstewka" wróciły 10 czerwca i od razu podbiły serca widzów. A zwłaszcza nowa bohaterka - Mary Louise, którą gra Meryl Streep.

 

Sprzęt elektroniczny z rabatami. Sprawdź koniecznie na Electro promocje.

 

Alexander Skarsgård znów na planie "Wielkich kłamstewek"

Za nami już trzy odcinki serialu, w którym w kilku scenach pojawiły się retrospekcje z udziałem Perry'ego. Początkowo wydawało się, że Alexander Skarsgård nie pojawi się w nowym sezonie, bowiem jego bohater ginie w pierwszym, ale producenci postanowili nie rezygnować z Perry'ego. Co na to aktor?

Jest więcej historii Perry'ego w 2. sezonie. Zrozumiecie jego relację z matką i co przeszedł jako dzieciak. To lepiej wyjaśnia, dlaczego skończył w naprawdę mroczny miejscu i uciekał się do przemocy – powiedział Alexander Skarsgård w rozmowie z The Hollywood Reporter.

Aktor zdradził też, dlaczego zdecydował się wrócić na plan i czemu, jego zdaniem, serial potrzebuje opowiedzenia historii Perry'ego.

To kontynuacja 1. sezonu, w której widać złożoność tego związku. Oczywiście, że są wspomnienia i takie aspekty jego osobowości, za którymi tęskni. I to następnie tworzy poczucie winy, bo tęskni za kimś, za kim naprawdę nie powinna tęsknić. Powinna czuć się uwolniona od faceta, który ją dręczył i chcieć iść dalej. To nadaje tej relacji głębi i złożoności i myślę, że jest całkiem fajne do grania – dodał aktor. 

Co jeszcze wydarzy się w 2. sezonie? Przed nami jeszcze kilka odcinków, w których zobaczymy, jak Bonnie ( w tej roli Zoë Kravitz) walczy z wyrzutami sumienia z powodu Perry'ego, Mary Louise stara się za wszelką cenę wyjaśnić, co stało się z jej synem, a Madeline walczy o swój związek...

Oglądacie "Wielkie kłamstewka"? My bardzo, ale to bardzo polecamy ten serial! 

Alexander Skarsgård nadal pojawia się w "Wielkich kłamstewkach"

Alexander Skarsgård na planie Wielkich kłamstewek
Mat. promocyjne

Alexander Skarsgård i Nicole Kidman na planie "Wielkich kłamstewek"

Alexander Skarsgård i Nicole Kidman na planie Wielkich kłamstewek
Mat. promocyjne

Serial jest bardzo popularny na całym świecie

Premiera 2. sezonu "Wielkich kłamstewek"
Mat. prasowe

 

 

 

Więcej na temat HBO
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08