Alexander Skarsgård i Nicole Kidman na planie Wielkich kłamstewek
Mat. promocyjne

Alexander Skarsgård wrócił do "Wielkich kłamstewek". Dlaczego?

Alexander Skarsgård i Nicole Kidman na planie Wielkich kłamstewek
Mat. promocyjne

Powrót "Wielkich kłamstewek" był dla fanów produkcji HBO dużą niespodzianką. Po finale 1. sezonu nikt nie spodziewał się, że historia "piątki z Monterey" doczeka się kontynuacji. W końcu cały serial oparty był na książce Liane Moriarty, której większość wątków została rozwinięta w 1. sezonie, ale producenci podjęli decyzję o kontynuacji produkcji, a aktorki m.in. Nicole Kidman i Reese Whiterspoon zgodziły się ponownie zagrać w serialu. "Wielkie kłamstewka" wróciły 10 czerwca i od razu podbiły serca widzów. A zwłaszcza nowa bohaterka - Mary Louise, którą gra Meryl Streep.

 

Sprzęt elektroniczny z rabatami. Sprawdź koniecznie na Electro promocje.

 

Alexander Skarsgård znów na planie "Wielkich kłamstewek"

Za nami już trzy odcinki serialu, w którym w kilku scenach pojawiły się retrospekcje z udziałem Perry'ego. Początkowo wydawało się, że Alexander Skarsgård nie pojawi się w nowym sezonie, bowiem jego bohater ginie w pierwszym, ale producenci postanowili nie rezygnować z Perry'ego. Co na to aktor?

Jest więcej historii Perry'ego w 2. sezonie. Zrozumiecie jego relację z matką i co przeszedł jako dzieciak. To lepiej wyjaśnia, dlaczego skończył w naprawdę mroczny miejscu i uciekał się do przemocy – powiedział Alexander Skarsgård w rozmowie z The Hollywood Reporter.

Aktor zdradził też, dlaczego zdecydował się wrócić na plan i czemu, jego zdaniem, serial potrzebuje opowiedzenia historii Perry'ego.

To kontynuacja 1. sezonu, w której widać złożoność tego związku. Oczywiście, że są wspomnienia i takie aspekty jego osobowości, za którymi tęskni. I to następnie tworzy poczucie winy, bo tęskni za kimś, za kim naprawdę nie powinna tęsknić. Powinna czuć się uwolniona od faceta, który ją dręczył i chcieć iść dalej. To nadaje tej relacji głębi i złożoności i myślę, że jest całkiem fajne do grania – dodał aktor. 

Co jeszcze wydarzy się w 2. sezonie? Przed nami jeszcze kilka odcinków, w których zobaczymy, jak Bonnie ( w tej roli Zoë Kravitz) walczy z wyrzutami sumienia z powodu Perry'ego, Mary Louise stara się za wszelką cenę wyjaśnić, co stało się z jej synem, a Madeline walczy o swój związek...

Oglądacie "Wielkie kłamstewka"? My bardzo, ale to bardzo polecamy ten serial! 

Alexander Skarsgård nadal pojawia się w "Wielkich kłamstewkach"

Alexander Skarsgård na planie Wielkich kłamstewek
Mat. promocyjne

Alexander Skarsgård i Nicole Kidman na planie "Wielkich kłamstewek"

Alexander Skarsgård i Nicole Kidman na planie Wielkich kłamstewek
Mat. promocyjne

Serial jest bardzo popularny na całym świecie

Premiera 2. sezonu
Mat. prasowe

 

 

 

Więcej na temat HBO
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53