Adrian Żuchewicz w M jak miłość Adrian Żuchewicz Adrian Żuchewicz w M jak miłość Gabriela Pietrucha, Adrian Żuchewicz Adrian Żuchewicz w M jak miłość
Adrian Żuchewicz w M jak miłość
Czy jego postać wróci do serialu?
1/7
Adrian Żuchewicz w M jak miłość

Pamiętacie "drugiego" Łukasza z "M jak miłość"? A wiecie co teraz robi młody aktor, który zastąpił w serialu Franka Przybylskiego? Adrian Żuchewicz ma dziś 25 lat i nie gra w serialu od 3 lat. Czym się zajmuje?  Studiuje na dwóch kierunkach. Jest studentem trzeciego roku Wydziału Politologii UKSW w Warszawie i drugiego roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Dlaczego nie został aktorem? Adrian przyznał, że podjął próbę po maturze, by zostać studentem szkoły teatralnej, ale nie opanował dobrze obowiązkowych tekstów do egzaminów i się nie dostał. 

Potem dalej grał w serialu, dubbingował filmy animowane i fabularne.

Zobacz: Oni dorastali na naszych oczach. Zobaczcie, jak zmieniły się serialowe gwiazdy! ZDJĘCIA

Jak Adrian dostał rolę Łukasza w "M jak miłość" kiedy miał 15 lat?

Grażyna Szymańska z produkcji serialu zadzwoniła do gimnazjum, w którym się uczyłem – opowiadał w jednym z wywiadów Żuchewicz - i zapytała, czy jest jakiś uczeń, który ma zdolności aktorskie. Dyrektorka poleciła Adriana. 

Adrian poszedł na casting i zastąpił niebawem Franka Przybylskiego w serialu.

A co stało się, że już nie gra w "M jak miłość"? Odpowiedź na następnej stronie.

Zobacz także: Pamiętacie "pierwszego" Łukasza z "M jak miłość"? Dziś to prawdziwy przystojniak! ZDJĘCIA

2/7
Adrian Żuchewicz

Adrian Żuchewicz dorastał na oczach widzów, a jego bohater w serialu miał wiele nastoletnich problemów. Hejt w szkole, pierwsze miłości, pracę, a nawet problemy z prawem. W końcu Łukasz zniknął z "M jak miłość" w 2014 roku. Dlaczego? Adrian Żuchewicz studiując dwa kierunki nie miał czasu już na serial. Dlatego zrobił sobie przerwę, która trwa aż do dziś. 

A co się stało z serialowym Łukaszem i tym wątku?

Dowiesz się na następnej stronie.

3/7
Adrian Żuchewicz w M jak miłość

Łukasz spowodował wypadek motocyklowy, w którym zginęła Karolina. Chłopak nie był winny jej śmierci, ale wszystko na to wskazywało. Proces, strach i załamanie chłopaka sprawiły, że chciał po zakończeniu tego koszmaru zacząć gdzieś indziej, od nowa. 

Nowa dziewczyna Łukasza - Kamila mu to umożliwiła. Studiowała etnografię i miała wyjechać do Kolumbii na dalsze studia. Chłopak pojechał razem z nią i rzucił swoje studia czym rozczarował swoją mamę. Jednak potem Marta sama dołączyła do swojego syna w Kolumbii. Teraz przyjechała tylko na rozwód z Budzyńskim do Polski i zaraz tam wróciła. 

4/7
Gabriela Pietrucha, Adrian Żuchewicz

Przez długi czas widzowie obserwowali nastoletnią miłość między Gabi a Łukaszem. Gabrielę w serialu grała Gabi Pietrucha, młodsza siostra Julii Pietruchy, która też w tym czasie grała w "M jak miłość". 

5/7
Adrian Żuchewicz w M jak miłość

Jedno z ostatnich zdjęć Adriana Żuchewicza w serialu "M jak miłość".

6/7
Adrian Żuchewicz i Dominika Ostałowska

Dominika Ostałowska i Adrian Żuchewicz czyli serialowa mama i jej syn.

7/7
Adrian Żuchewicz na pogrzebie Witolda Pyrkosza

Adrian Żuchewicz publicznie pojawił się ostatnio na pogrzebie Witolda Pyrkosza 22 kwietnia. 

Więcej na temat M jak miłość polskie seriale