Magda Lamparska
Materiały prasowe

"Nie jestem chudzielcem i nigdy nie będę", mówi Magdalena Lamparska. Czy aktorka jest na diecie?

Magda Lamparska
Materiały prasowe

Magdalena Lamparska kiedyś miała sporą nadwagę. Dziś wygląda świetnie, choć faktycznie nie należy do najszczuplejszych aktorek. Wiadomo, że kilka lat temu Magda sporo przytyła z powodów zdrowotnych. Jednak udało jej się sporo schudnąć dzięki diecie, sportowi i sporej determinacji.

Spytaliśmy gwiazdę "Niania w wielkim mieście", czy jest na diecie. Bo jak wiadomo, samo schudnięcie nie jest takie trudne. Najtrudniejsze jest utrzymanie stałej, szczupłej sylwetki. Magdalena Lamparska odpowiedziała:

Moim zdaniem diety są na pięć minut. Staram się traktować siebie łagodnie, ale też rozsądnie. Nie wyobrażam sobie na przykład, bym nigdy nie mogła już zjeść makaronu. Uważnie przyglądam się potrzebom swojego ciała. Nie jestem chudzielcem i nigdy nim nie będę, ale bardziej zależy mi na tym, by być zdrową, wysportowaną i silną. Na szczęście moda na anorektyczne sylwetki właśnie mija na całym świecie.

 

W jaki sposób Magda Lamparska dba o to, by zachować szczupłą sylwetkę?

Często biegam, i to długie dystanse. Potrafię na przykład włożyć buty do biegania nawet po godzinie 23.00. To jest dla mnie nie tylko wysiłek fizyczny, ale i rodzaj medytacji i uspokojenia myśli. Często latam do mojej rodziny w Stanach i właśnie w Kalifornii nauczyłam się, żeby nie marudzić, ale myśleć pozytywnie. W zawodzie aktora ten codzienny optymizm jest bardzo ważny, ponieważ często musimy radzić sobie z odrzuceniem, gdy walczymy o jakieś role na castingach, mówi gwiazda.


ZOBACZ: Poznajecie tę gwiazdę? Ona schudła ponad 10 kilo!

Magdalena Lamparska na premierze filmu "Azyl" w Hollywood

Magda Lamparska w Hollywood

Magdalena Lamparska sporo schudła

Magdalena Lamparska schudła!

Więcej na temat Magdalena Lamparska
Przeładuj

Tamara Arciuch o krytyce jurorów w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kto jest najostrzejszy? "To zależy od występu..."

zobacz 01:19