Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia

Horoskop tygodniowy 3 - 9 lutego 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Co się wydarzy w dniach od 3 do 9 lutego 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca.

Co się wydarzy w w dniach od 3 do 9 lutego 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W związkach dużo kłótni i nieporozumień. Może się nawet skończyć rozstaniem. Jeśli nie jesteś pewna swoich uczuć, nie rozglądaj się od razu za innymi mężczyznami, daj sobie chwilę na podjęcie najlepszej możliwej decyzji. Skup się na pracy i nie pozwól, żeby komuś innemu został przypisany Twój sukces.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Zadbaj o swój związek. Na przykład zabierz partnera  na dobrą kolację. Samotny  Baran też musi wykazać się inicjatywą, jeśli dalej nie chce iść przez życie sam.

Praca

Zostaną ci przedstawione różne propozycje. Jednak dokładnie przemyśl, którą wybrać, bo to, co zyskasz, możesz potem stracić w inny sposób. 

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Nie przegap znajomości z kimś, kto jest gdzieś w pobliżu. W relacjach nieporozumienia. Niektóre związki się zakończą. I będą to już rozstania ostateczne. 

Praca

W pracy nagle zapragniesz zmian. Jeżeli do tej pory odpowiadały ci zadania, które wykonujesz, to warto zastanowić się, czy rewolucja jest potrzebna…

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Wreszcie upragniony spokój w sprawach sercowych. Ktoś, na kogo od dawna  czekasz, w końcu zadeklaruje się ze swoimi uczuciami.  Doceń wyznanie. 

Praca

W pracy dostaniesz odpowiedź, która długo nie nadchodziła. Rozważ propozycję współpracy. Im trudniejszy kontrahent, tym lepsze  wynagrodzenie.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

Korzystaj  z nadarzających się okazji  i nie siedź w domu. Masz szansę teraz kogoś poznać i powinnaś ją wykorzystać. Ktoś zainteresuje cię na weekendowej imprezie.

Praca

Coś się wyjaśni,  a zadania zostaną zakończone. Mimo prowokacji nie będziesz wchodzić w konflikty. Wolisz zachować spokój.  I słusznie!

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Skup się na swoim partnerze, bo ktoś może go uwodzić. Singielka zapatrzona w siebie może nie zauważyć pewnej bardzo interesującej propozycji.

Praca

Za dużo się angażujesz, a to prowadzi do rozczarowania. Uważaj na kontakty i przepływ informacji. Możesz za dużo mówić, a to zostanie  źle odebrane.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

To, co myślisz, może nie trafić do partnera. Możesz dowiedzieć się  o czymś ważnym. Będziesz też testować nowe  znajomości.

Praca

Musisz weryfikować rezultaty zadań, które przydzielasz. I niestety  nie będziesz mogła polegać na innych – ich pracę i tak będzie trzeba robić na nowo.

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Poznasz nietypowych ludzi. W ich gronie będzie ktoś wyjątkowy, ale nie będzie zależało mu na związku.  Nie pokazuj mu, jak bardzo jesteś zaangażowana.

Praca

Nie mieszaj się w sprawy innych, bo znajdziesz się w gorszej sytuacji niż oni. Poza tym za dobre  uczynki nikt ci  nie podziękuje.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Staniesz się bardziej atrakcyjna. Spotka się to  z zazdrością innych, bo to ty będziesz mieć największe powodzenie. W związkach ograniczenia.

Praca

Wykorzystasz okazję, która nagle się pojawi.  Jednak domagaj się spisania umowy. Inaczej nikt nie będzie wiedział, że to ty się napracowałaś.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Będziesz błyszczeć, ale uważaj na to, co mówisz. Niektórzy nie zrozumieją twojego sposobu bycia. W związkach dojdzie  do nieporozumień.

Praca

Odezwie się ktoś,  kto ostatnio nie był dla ciebie dostępny. Dojdzie do spotkania i padną nowe propozycje. Możesz teraz  łapać okazje.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

Wchodząc w konflikt  z partnerem, będziesz  skazana na porażkę. Niektóre z was wrócą do znajomości  z przeszłości i do tego, co już było. Czy słusznie?

Praca

Tym razem pójdziesz  na kompromis. Zdasz sobie sprawę, że twój upór nie wyjdzie ci na dobre. Nie warto  kończyć pewnych służbowych relacji.

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Będziesz mieć wiele okazji do spotkań, flirtów  i romansów. Jednak dużo zależy od ciebie, gdyż zajmując się pracą, zaniedbasz  sferę uczuć.

Praca

Przejrzyj dokładnie pisma i umowy. Uważaj  na formalności, gdyż  nie każdemu współpracownikowi będziesz mogła  teraz zaufać.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Zadbaj o to, by  wyglądać pięknie i intrygująco.  Początek roku rozleniwia i zachęca  do randkowania. Trzeba być czujnym i korzystać  z okazji! 

Praca

Dużo spotkań,  dużo pracy. Im więcej  aktywności podejmiesz, tym większa szansa na nowe znajomości  i kontakty biznesowe.

 

 

Keira Knightley, zdjęcie portretowe
East News/Alecsandra Raluca Dragoi/BAFTA/REX/Shutterstock
Newsy
Zodiakalne barany, jak Keira Knightley, mają szansę na nowe projekty
Zodiakalne barany, jak Keira Knightley, mają szansę na nowe projekty

Co Cię czeka w Wielkim Tygodniu i na święta? Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni. Baran 21.03-20.04 Uczucia Zadbaj o swój związek. Na przykład zabierz partnera na dobrą kolację. Samotny Baran też musi wykazać się inicjatywą, jeśli dalej nie chce iść przez życie sam. Kariera Zostaną ci przedstawione różne propozycje. Jednak dokładnie przemyśl, którą wybrać, bo to, co zyskasz, możesz potem stracić w inny sposób. Byk 21.04-20.05 Uczucia Nie przegap znajomości z kimś, kto jest gdzieś w pobliżu. W relacjach nieporozumienia. Niektóre związki się zakończą. I będą to już rozstania ostateczne. Kariera W pracy nagle zapragniesz zmian. Jeżeli do tej pory odpowiadały ci zadania, które wykonujesz, to warto zastanowić się, czy rewolucja jest potrzebna… Bliźnięta 21.05–21.06 Uczucia Wreszcie upragniony spokój w sprawach sercowych. Ktoś, na kogo od dawna czekasz, w końcu zadeklaruje się ze swoimi uczuciami. Doceń wyznanie. Kariera W pracy dostaniesz odpowiedź, która długo nie nadchodziła. Rozważ propozycję współpracy. Im trudniejszy kontrahent, tym lepsze wynagrodzenie. Rak 22.06–22.07 Uczucia Korzystaj z nadarzających się okazji i nie siedź w domu. Masz szansę teraz kogoś poznać i powinnaś ją wykorzystać. Ktoś zainteresuje cię na plenerowej imprezie. Kariera Coś się wyjaśni, a zadania zostaną zakończone. Mimo prowokacji nie będziesz wchodzić w konflikty. Wolisz zachować spokój. I słusznie! Lew 23.07–22.08 Uczucia Skup się na swoim partnerze, bo ktoś może go uwodzić. Singielka zapatrzona w siebie może nie zauważyć pewnej bardzo interesującej propozycji. Kariera Za dużo się angażujesz, a to prowadzi do rozczarowania. Uważaj na kontakty i przepływ informacji. Możesz za dużo...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na niedzielę 08.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na niedzielę 08.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Sprawdź, co Cię spotka w niedzielę, 8 grudnia 2019 roku.  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W sprawach sercowych nadchodzi wiele zmian, przed Tobą poważne decyzje - nie podejmuj ich w pośpiechu. Uważaj na nowe znajomości, mogą nie być warte Twojego zaangażowania. Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12 Miłość Nawet kilka odmów spotkań nie zniechęci cię do nawiązywania nowych znajomości. Jeśli jesteś w separacji , możesz teraz podjąć ostateczną decyzję co do związku. Praca Duch walki cię nie opuści. Będziesz wiedzieć, kiedy reagować. Będziesz też pewna siebie i jeśli trzeba, pokażesz, kto tu rządzi! Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Korzystny czas do nawiązywania znajomości. Uważaj, aby nie ekscytować się kimś, kto nie będzie tego wart.  Praca Mało prawdopodobne, aby atmosfera w pracy była teraz lepsza. Jedyne, co możesz zrobić, to unikać okazji do spięć. Nie plotkuj, bo obróci się to przeciwko tobie.  Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Samotni przeżyją teraz sentymentalną przygodę. W związkach dużo czułości  i zrozumienia. To nie pora na rodzinne wizyty.  Praca W pracy możesz liczyć na korzystne wyniki i oczekiwać niespodziewanych wyjazdów zagranicznych. Skorzystaj z okazji  i poducz się języków obcych .  Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Osoby samotne zaangażują się w przygody bez przyszłości. Będzie miło, ale szybko się zakończy. W związkach pora na wyjaśnienie ostatnich nieporozumień.  Praca Od ciebie będzie zależało wyznaczenie granic. Służ radą innym, a przekonasz się, że niebawem też udzielą ci wsparcia.  Horoskop dzienny: Baran 21.03 -...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na poniedziałek 13.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na poniedziałek 13.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w poniedziałek, 13 stycznia 2020 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W sprawach sercowych wiele będzie się działo. W niektórych związkach chwile radości i namiętności, inne mogą zakończyć się rozstanie. Singielką może zacząć doskwierać samotność, jednak powinny one podchodzić do nowych znajomości z rozwagą. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Kojące działanie Wenus sprawi, że zorganizujesz dzień dla dwojga z dala od zmartwień . Ten czas sprzyja parom, dobry moment na deklaracje i chwile  z ukochaną osobą. Praca Staraj się utrzymać zaufanie swojego otoczenia. Nieoczekiwane wiadomości ułatwią ci pracę i pozwolą rozwiązać jak najwięcej problemów. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Mars, planeta witalności i pożądania, da ci wiele uroku. Możesz łatwo uwieść , kogo chcesz. Uważaj jednak, aby nie nadużywać swojej zwiększonej mocy.  Praca Negatywne aspekty planetarne będą utrudniać ci pracę nad projektami. Skomplikowane negocjacje wymagają cierpliwości. Będą przebiegać powoli.  Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Wenus doda ci  odwagi do realizacji najskrytszych pragnień. Ale musisz zrobić pierwszy krok! Nie pożałujesz.  Już wkrótce przekonasz się,  że było warto. Praca Rozejrzyj się, kto może  ci teraz skutecznie pomóc. Staraj się bardziej rygorystycznie zarządzać swoim czasem.  W trudnych chwilach zachowaj  zimną krew. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Jeśli jesteś singielką, wykorzystaj szansę i wykaż inicjatywę. Barany w związkach pod dobrym wpływem Wenus. Nieporozumienia z partnerem zostaną szybko zapomniane. Praca Nastąpią...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner