Horoskop, znaki zodiaku
East News

Horoskop tygodniowy 3 - 9 lutego 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop, znaki zodiaku
East News

Co się wydarzy w w dniach od 3 do 9 lutego 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W związkach dużo kłótni i nieporozumień. Może się nawet skończyć rozstaniem. Jeśli nie jesteś pewna swoich uczuć, nie rozglądaj się od razu za innymi mężczyznami, daj sobie chwilę na podjęcie najlepszej możliwej decyzji. Skup się na pracy i nie pozwól, żeby komuś innemu został przypisany Twój sukces.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Zadbaj o swój związek. Na przykład zabierz partnera  na dobrą kolację. Samotny  Baran też musi wykazać się inicjatywą, jeśli dalej nie chce iść przez życie sam.

Praca

Zostaną ci przedstawione różne propozycje. Jednak dokładnie przemyśl, którą wybrać, bo to, co zyskasz, możesz potem stracić w inny sposób. 

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Nie przegap znajomości z kimś, kto jest gdzieś w pobliżu. W relacjach nieporozumienia. Niektóre związki się zakończą. I będą to już rozstania ostateczne. 

Praca

W pracy nagle zapragniesz zmian. Jeżeli do tej pory odpowiadały ci zadania, które wykonujesz, to warto zastanowić się, czy rewolucja jest potrzebna…

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Wreszcie upragniony spokój w sprawach sercowych. Ktoś, na kogo od dawna  czekasz, w końcu zadeklaruje się ze swoimi uczuciami.  Doceń wyznanie. 

Praca

W pracy dostaniesz odpowiedź, która długo nie nadchodziła. Rozważ propozycję współpracy. Im trudniejszy kontrahent, tym lepsze  wynagrodzenie.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

Korzystaj  z nadarzających się okazji  i nie siedź w domu. Masz szansę teraz kogoś poznać i powinnaś ją wykorzystać. Ktoś zainteresuje cię na weekendowej imprezie.

Praca

Coś się wyjaśni,  a zadania zostaną zakończone. Mimo prowokacji nie będziesz wchodzić w konflikty. Wolisz zachować spokój.  I słusznie!

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Skup się na swoim partnerze, bo ktoś może go uwodzić. Singielka zapatrzona w siebie może nie zauważyć pewnej bardzo interesującej propozycji.

Praca

Za dużo się angażujesz, a to prowadzi do rozczarowania. Uważaj na kontakty i przepływ informacji. Możesz za dużo mówić, a to zostanie  źle odebrane.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

To, co myślisz, może nie trafić do partnera. Możesz dowiedzieć się  o czymś ważnym. Będziesz też testować nowe  znajomości.

Praca

Musisz weryfikować rezultaty zadań, które przydzielasz. I niestety  nie będziesz mogła polegać na innych – ich pracę i tak będzie trzeba robić na nowo.

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Poznasz nietypowych ludzi. W ich gronie będzie ktoś wyjątkowy, ale nie będzie zależało mu na związku.  Nie pokazuj mu, jak bardzo jesteś zaangażowana.

Praca

Nie mieszaj się w sprawy innych, bo znajdziesz się w gorszej sytuacji niż oni. Poza tym za dobre  uczynki nikt ci  nie podziękuje.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Staniesz się bardziej atrakcyjna. Spotka się to  z zazdrością innych, bo to ty będziesz mieć największe powodzenie. W związkach ograniczenia.

Praca

Wykorzystasz okazję, która nagle się pojawi.  Jednak domagaj się spisania umowy. Inaczej nikt nie będzie wiedział, że to ty się napracowałaś.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Będziesz błyszczeć, ale uważaj na to, co mówisz. Niektórzy nie zrozumieją twojego sposobu bycia. W związkach dojdzie  do nieporozumień.

Praca

Odezwie się ktoś,  kto ostatnio nie był dla ciebie dostępny. Dojdzie do spotkania i padną nowe propozycje. Możesz teraz  łapać okazje.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

Wchodząc w konflikt  z partnerem, będziesz  skazana na porażkę. Niektóre z was wrócą do znajomości  z przeszłości i do tego, co już było. Czy słusznie?

Praca

Tym razem pójdziesz  na kompromis. Zdasz sobie sprawę, że twój upór nie wyjdzie ci na dobre. Nie warto  kończyć pewnych służbowych relacji.

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Będziesz mieć wiele okazji do spotkań, flirtów  i romansów. Jednak dużo zależy od ciebie, gdyż zajmując się pracą, zaniedbasz  sferę uczuć.

Praca

Przejrzyj dokładnie pisma i umowy. Uważaj  na formalności, gdyż  nie każdemu współpracownikowi będziesz mogła  teraz zaufać.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Zadbaj o to, by  wyglądać pięknie i intrygująco.  Początek roku rozleniwia i zachęca  do randkowania. Trzeba być czujnym i korzystać  z okazji! 

Praca

Dużo spotkań,  dużo pracy. Im więcej  aktywności podejmiesz, tym większa szansa na nowe znajomości  i kontakty biznesowe.

 

 

Więcej na temat Horoskop horoskop
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15