Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia

Horoskop tygodniowy 24 luty - 1 marca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Co się wydarzy w dniach od 24 lutego do 1 marca 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca.

Co się wydarzy w w dniach od 24 lutego do 1 marca 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W najbliższym czasie w związkach nie będzie się układać najlepiej, sen z powiek będę Wam spędzać ciągłe nieporozumienia. Jeśli jesteś singielką, masz szansę poznać kogoś ciekawego, rozejrzyj się wśród współpracowników.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Dyskusje na tematy rodzinne doprowadzą do ostrej wymiany zdań między tobą  a twoim partnerem. Nie spodobają mu się nieustanne spotkania rodzinne.

Praca

Aura sprzyja pracy  w warunkach domowych. Jeśli możesz sobie na to pozwolić,  to skorzystaj, gdyż dzięki temu  uda ci się przeprowadzić pomyślną transakcję. 

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Będziesz zbyt uległa. Jednak możesz zostać wykorzystana nie tylko uczuciowo, ale i finansowo.  Dostaniesz wiadomość  od znajomego ze szkoły.

Praca

Niektóre z was nie spodziewają się, że ich sposób zarobkowania nagle ulegnie zmianie. Dotyczyć to może osób urodzonych w pierwszej  połowie maja.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Dobry czas na poczęcie dziecka, zwłaszcza dla kobiet urodzonych przed 15 czerwca. Jeżeli wybierasz się na randkę  z kimś nowym, nie obiecuj  sobie za wiele.

Praca

Masz już dość tego, że nic się nie zmienia. Będziesz szukać nowych propozycji, ale bez rezultatu: to, co ci odpowiada, okaże się nieaktualne.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

W waszym związku pojawi się osoba trzecia. Może  to być jakaś znajomość z dawnych lat albo znajomy, z którym dogadasz się teraz lepiej niż z partnerem.

Praca

Koleżanka poinformuje cię o wakacie w swojej firmie. Tym razem się uda! Dla Raków, które nie zmieniają swojego stanowiska, dobry czas na inwestycję w siebie.

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Będziesz spędzać dużo czasu w Internecie. Poznasz tam kogoś, kto wyda ci się ciekawy. Osoby w związkach również będą szukać kogoś do prowadzenia długich rozmów.

Praca

Ktoś, kogo znasz, przedstawi ci propozycję.  Może to być osoba, z którą dawno nie miałaś kontaktu.  W pracy atmosfera będzie sprzyjać działaniu w grupie.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

Spodziewaj się miłej wiadomości od kogoś, z kim pracujesz. Dzielić was może spora różnica wieku. Możliwa również nowa znajomość internetowa.

Praca

Wreszcie będziesz wykonywać taką pracę, jaką lubisz. Na dodatek osoby,  z którymi będziesz pracować, okażą się pomocne i chętne  do współpracy.

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Będąc w podróży, poczujesz swoją siłę uwodzenia. Poznasz kogoś, kto będzie miał w stosunku do ciebie poważne zamiary. Jeśli jesteś już  w związku, pojawi się problem.

Praca

Pracy ci teraz nie zabraknie. Przed tobą dodatkowe obowiązki. Możesz podjąć drugi etat lub w obecnej pracy wykonywać różne zadania w tym samym czasie.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Intymne chwile będą teraz dla ciebie znacznie korzystniejsze niż rozmowy z partnerem. Te z kolei mogą zakończyć się nieporozumieniem.

Praca

Przed tobą… formalności. Trzeba będzie zrobić dodatkowy kurs, a może wykonać zaległe badania okresowe lub przypomnieć sobie przepisy BHP.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Przed tobą miły czas. Będziesz atrakcyjnie wyglądać i z łatwością wzbudzisz zainteresowanie u innych  osób. Korzystaj z dobrej towarzyskiej passy!

Praca

Jeżeli pracujesz  w sektorze ubezpieczeń lub  w handlu zagranicznym, możesz liczyć na nowe kontrakty. Los będzie też sprzyjał Strzelcom działającym za granicą.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

W trakcie wykonywania zadań zawodowych nawiążesz z kimś bliską relację, która niedługo nabierze znaczenia. Będzie czas na spotkania towarzyskie.

Praca

Firma, dla której kiedyś pracowałaś lub z którą byłaś w jakiś sposób związana, ogłosi rekrutację. Ale nie będzie to korzystna oferta. Rozważ  biznes rodzinny.

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Gotowa do flirtów  i zabawy nawiążesz niejedną znajomość. Zobowiązania nie będą teraz twoją mocną stroną. Nastawiasz się na to, co  nowe. I słusznie!

Praca

W pracy nerwowo. Trzeba będzie powalczyć  o swoje. Niektóre z was będą  w gorszej formie zdrowotnej,  co utrudni realizację zamierzonych planów.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Poświęcisz teraz czas swojemu partnerowi. Zaplanujecie podróż w nowe miejsca. Ktoś, kogo znasz  od dawna, przypomni sobie  o tobie.

Praca

Dobry czas dla tych, którzy chcą pracować poza granicami kraju w gastronomii lub opiece. Również artyści  będą cieszyć się udanymi kontraktami.

 

Ile lat ma Grażyna Torbicka?
East News
Newsy
Bliźnięta (tak jak Grażyna Torbicka) powinny rozejrzeć się za nową pracą. A co czeka twój znak zodiadku? Sprawdź nasz horoskop!
Bliźnięta (tak jak Grażyna Torbicka) powinny rozejrzeć się za nową pracą. A co czeka twój znak zodiadku? Sprawdź nasz horoskop!

Wielka miłość, pieniądze, a może ciekawa podróż? Zobacz, co czeka cię w najbliższych tygodniach! Sprawdź horoskop, który przygotowała numerolog Agnieszka Zub! Ciekawe, czy spełni się twoje największe marzenie... Horoskop na dwa tygodnie z magazynu "Flesz" BARAN Uczucia Dyskusje na tematy rodzinne doprowadzą do ostrej wymiany zdań między tobą a twoim partnerem. Nie spodobają mu się nieustanne spotkania rodzinne. Kariera Aura sprzyja pracy w warunkach domowych. Jeśli możesz sobie na to pozwolić, to skorzystaj, gdyż dzięki temu uda ci się przeprowadzić pomyślną transakcję. BYK Uczucia Będziesz zbyt uległa. Jednak możesz zostać wykorzystana nie tylko uczuciowo, ale i finansowo. Dostaniesz wiadomość od znajomego ze szkoły. Kariera Niektóre z was nie spodziewają się, że ich sposób zarobkowania nagle ulegnie zmianie. Dotyczyć to może osób urodzonych w pierwszej połowie maja. BLIŹNIĘTA Uczucia Dobry czas na poczęcie dziecka, zwłaszcza dla kobiet urodzonych przed 15 czerwca. Jeżeli wybierasz się na randkę z kimś nowym, nie obiecuj sobie za wiele. Kariera Masz już dość tego, że nic się nie zmienia. Będziesz szukać nowych propozycji, ale bez rezultatu: to, co ci odpowiada, okaże się nieaktualne. RAK Uczucia W waszym związku pojawi się osoba trzecia. Może to być jakaś znajomość z dawnych lat albo znajomy, z którym dogadasz się teraz lepiej niż z partnerem. Kariera Koleżanka poinformuje cię o wakacie w swojej firmie. Tym razem się uda! Dla Raków, które nie zmieniają swojego stanowiska, dobry czas na inwestycję w siebie. Zobacz także:  Horoskop na CAŁY ROK 2019 z magazynu "Flesz"! Koziorożce jak Julia Wieniawa z szansą na nową miłość LEW Uczucia Będziesz spędzać dużo czasu w Internecie. Poznasz tam...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na wtorek 31.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na wtorek 31.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy we wtorek, 31 grudnia 2019 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Jeśli jesteś singielką, to cudowny czas dla Ciebie, w końcu odnajdziesz to czego szukałaś. Uważaj na zachowanie w pracy, szefowi może się nie spodobać Twoje nastawienie. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Jeśli jesteś długo samotna, możesz czuć się zniechęcona szukaniem partnera. Ale bądź dobrej myśli! Właśnie  nadszedł czas, kiedy możesz spotkać bratnią duszę. Praca Nie będzie łatwo  z tobą współpracować. Postaraj się być bardziej otwarta na konstruktywną krytykę . Okaż współpracownikom więcej zaufania. Docenią je. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Osoba, którą poznasz w najbliższym czasie, nie jest dla ciebie. Zamiast rzucać się komuś na szyję, poczekaj. Wreszcie spotkasz kogoś odpowiedniego. Praca Staraj się wykorzystywać teraz wszystkie możliwości. Nowy projekt to szansa. Jednocześnie dopracowuj te, które już masz. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość W związkach coraz większe napięcie. Jedne problemy się rozwiążą, ale zaraz pojawią się nowe. Ani ty, ani twój partner nie zdecydujecie się na ustępstwa. Czeka was impas. Praca Szykuj się na niełatwy czas. Przestrzegaj zasad firmy, w której pracujesz. Twoja bezkompromisowość może być bardzo źle  przyjęta przez szefa. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Singielki poznają kogoś, kto sprawi, że z chęcią będą rozpoczynać swój dzień pracy. W związkach ważne rozmowy  na temat wolnego czasu. Jak go chcecie spędzać?  Praca Będzie rozpierała cię energia. W emocjach możesz dopuścić się czegoś, czego będziesz potem...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na poniedziałek 20.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na poniedziałek 20.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w poniedziałek, 20 stycznia 2020 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W najbliższym czasie bardzo uważaj na nowe znajomości, z perspektywy drugiej osoby relacja może wyglądać zupełnie inaczej. W związkach zwróć większą uwagę na potrzeby partnera i bądź wyrozumiała, to zapobiegnie wielu konfliktom. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  W nadchodzących dniach nabierzesz ochoty na zawieranie nowych, interesujących znajomości. Swoją błyskotliwością  ujmiesz niejednego. Praca Nareszcie odetchniesz z ulgą. Stara sprawa zostanie wyjaśniona, trzeba będzie jeszcze tylko uzupełnić kwestie formalne. Spodziewaj się dodatkowego dochodu. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Skusisz się na potajemne pogaduszki  i flirciki. W związkach możliwe awantury rodzinne. Niektóre  z was będą szukać pocieszenia u przyjaciela. Praca Ucieszą cię dodatkowe pieniądze, jednak szybko okaże się, że należy sfinansować inne projekty. Długo nie nacieszysz się więc swoją nagrodą. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Twój urok będzie nieodparty. Poczujesz się atrakcyjna i z łatwością kogoś poznasz. Jednak tak dobrze zapowiadająca się znajomość wkrótce cię czymś zaskoczy. Praca Jesteś wyczerpana. To najlepszy moment, aby się spakować i wyruszyć na krótkie wakacje. Ryby urodzone w lutym będą nastawione na zarabianie  i myślenie o zyskach. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Singielki mogą teraz zawrzeć internetowe znajomości. Lepiej nie wchodź w poważne dyskusje i umów się do kina lub tam, gdzie nie trzeba za dużo rozmawiać.  Praca Spodziewaj się dodatkowego zarobku, jednak bądź...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner