Horoskop, znaki zodiaku
East News

Horoskop dzienny na środę 01.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop, znaki zodiaku
East News

Co się wydarzy w środę, 1 stycznia 2020 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku. Wykaż inicjatywę w relacjach, przyniesie to bardzo pozytywne skutki. Pamiętaj, że niekiedy wina leży również po Twojej stronie.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Będziesz musiała poczekać jakiś czas na ważne spotkanie. Jego przebieg może cię zaskoczyć. W związku wykaż inicjatywę, trzeba zająć się  delikatnymi tematami.

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Zyskasz pewność siebie i będziesz bardziej towarzyska. Nabierzesz nawet ochoty na uwodzenie! Wykorzystuj swój urok, ale unikaj ryzykownych kroków.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Los postawi na twojej drodze interesującą osobę. Przygotuj się na nowe doświadczenia. W związkach renesans uczuć. Poczujesz się  jak na pierwszych randkach.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Będziesz teraz potrzebować w związku więcej czułości. Unikaj więc starć z partnerem. To ci się opłaci! Singielki czeka miła niespodzianka w podróży.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Singielki będą prowadziły aktywne życie towarzyskie. Możesz zostać zaproszona na obiecujące spotkanie, gdzie poznasz kogoś interesującego. W związkach porozumienie.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Zestresowana w obliczu trudności i nieporozumień mogłaś ostatnio poczuć się niekochana. Głowa do góry! Najbliższe dni będą korzystniejsze dla związków.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Nawet jeśli jeszcze nie chcesz snuć planów wspólnego życia, to nigdy nie mów „nigdy”. Ten, którego niebawem spotkasz, sprawi,  że zmienisz zdanie.

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Przyjemny romans zacznie zamieniać się w coraz bardziej konkretny związek. Jeśli jesteś w małżeństwie, skupisz się teraz bardziej  na zaletach swojego męża.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Singielki będą teraz dalekie od robienia planów na przyszłość. Żyj chwilą! Ciesz się życiem z dnia na dzień i korzystaj z przyjemności. Na planowanie przyjdzie czas. 

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Uważaj! Będziesz teraz bardziej niż zwykle idealizować swojego partnera. Czy na to zasłużył? Osoby samotne nie powinny rozgłaszać wokół,  że jest im źle bez pary.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Zaczniesz robić wyrzuty swojemu partnerowi za to, że nie kocha cię tak, jak byś chciała. Nie dziel się tą frustracją z przyjaciółkami i uciekaj od  ich niezdrowej ciekawości.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

W sprawach uczuć  nie daj się ponieść wyobraźni. Zwłaszcza że twój partner będzie bardziej zainteresowany tym, by cię zrozumieć. Doceń jego starania. 

 

Więcej na temat horoskop
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08