Związek Radka Majdana i Małgorzaty Rozenek
ONS
Newsy

Znajoma Rozenek: Rzuciłaby Radka, gdyby...

Majdan to szczęściarz

Związek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana od wielu tygodni jest jednym z najważniejszych tematów w polskim show-biznesie. Para początkowo unikała rozmów o ich wspólnym życiu, z czasem jednak przestali się ukrywać i coraz częściej byli przyłapywanie przez paparazzi. To właśnie dzięki zdjęciom na palcu Małgorzaty dostrzec mogliśmy duży pierścionek przypominający zaręczynowy. Przypomnijmy: Rozenek i Majdan już po zaręczynach?

Jakiś czas temu para podjęła ważną decyzję - wraz z synami z poprzedniego związku gwiazdy TVN zamieszkają wspólnie w wyremontowanym mieszkaniu Radka. Zdecydowali się na taki krok, ponieważ chcą być bliżej siebie, a dodatkowo dzieci traktują Majdana jak swojego drugiego ojca. Znajoma Małgorzaty zdradziła, że chłopcy uwielbiają nowego partnera swojej mamy oraz, że poza miłością do jednej kobiety łączy ich także uwielbienie do sportu.
 

Radek od dawna chce mieć dzieci, dlatego dobrze wie, jak spędzać z chłopcami wolny czas. Realizuje wszystkie zachcianki dzieci. Zabiera je do kina, gra z nimi w piłkę. (...) Jedno jest pewne: gdyby synowie Małgosi nie polubili Radka, zerwałaby z nim od razu - zapewnia w rozmowie z "Grazią".


Wygląda więc na to, że cała czwórka tworzy naprawdę udaną rodzinę. Kibicujecie im?

Zobacz: Rewolucja w związku Rozenek i Majdana. Podjęli ważną decyzję

Szczęśliwa rodzina na meczu:

Kryzys w związku Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek
ONS
Newsy
Kryzys u Rozenek i Majdana. Przed Perfekcyjną poważny wybór
Sielanka nie może trwać wiecznie

Okazuje się, że w związku perfekcyjnej pary, czyli Radka Majdana i Małgorzaty Rozenek dochodzi do pierwszych spięć. Według relacji "Show" zaczęło się od odebrania piłkarzowi prawa jazdy za przekroczenie ilości zdobytych punktów, co podobno nie spodobało się gwieździe TVN. Rozenek znana jest z dokładności i sama nie wyobraża sobie, aby mogło przytrafić jej się coś podobnego . Być może Radek dostał od ukochanej sporą reprymendę. To jednak nie jedyna komplikacja w relacji ukochanych. Zobacz: Majdan kpi sobie z prawa z miłości dla Rozenek "Show" informuje, że para planowała udać się na romantyczne wakacje z dziećmi . Urlop pokrzyżował grafik Rozenek, w którym zdjęcia do "Bitwy o dom" zostały przesunięte na niedogodny dla Radka termin, co stawia ją przed niewygodnym wyborem - miłość czy praca? Do tego dochodzi promocja poradnika Małgorzaty w kolejnych miastach Polski. Ze względu na nieplanowane opóźnienia, pod znakiem zapytania stoi także ich przeprowadzka. Dwutygodnik donosi, że Małgorzata nie zamierza na razie przeprowadzać się do "groty miłości" Radka ze względu na szkołę dzieci . Zmiana miejsca zamieszkania wiązałaby się z przeniesieniem papierów do innej placówki. Zobacz: Rozenek przeprowadza się do Majdana. Zmieni w domu... Mamy nadzieję, że taki kryzys to tylko kolejne potwierdzenie zasady - kto się czubi, ten się lubi. Rozenek i Majdan pierwszy raz oficjalnie razem:

Wielkanoc Radka Majdana i Małgorzaty Rozenek
ONS
Newsy
Cóż to będzie za Wielkanoc! Matka Majdana opowiedziała o świętach Rozenek w jej domu
Halina Majdan jest podekscytowana wizytą Perfekcyjnej

Dawno nie było w polskim show-biznesie tak medialnej historii miłości gwiazd, jaką prasa funduje nam przy okazji związku Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana . Choć od pierwszych doniesień o ich randkach w kinie mija dopiero pół roku, para już niebawem ma stanąć na ślubnym kobiercu. Niestety, entuzjaści ślubów w stylu Michała Wiśniewskiego będą zawiedzeni. Przypomnijmy: Rozenek i Majdan planują już ślub i wesele. To będzie uroczystość inna niż wszystkie Przed zakochanymi wspólne Święta Wielkanocne. W tym roku Rozenek spędzi je w Szczecinie, w domu rodzinnym Majdana, a towarzyszyć im będą oczywiście dzieci gwiazdy TVN-u. Okazuje się, że matka byłego piłkarza jest tak podekscytowana wizytą wybranki swojego syna, że musiała podzielić się entuzjazmem z... tabloidem. Halina Majdan obwieszcza w "Super Expressie", iż Radek jest niezwykle szczęśliwy u boku Perfekcyjnej. Zapowiada też, że na Małgorzatę i jej synów czekają w Szczecinie prawdziwe rarytasy.   W tym roku na święta Radek przyjedzie z Małgosią i dziećmi do nas do domu. To będzie pierwszy raz, kiedy ona nas odwiedzi. Bardzo się cieszymy. Radek u boku Małgosi jest bardzo szczęśliwy, co po nim widać, a ja się cieszę jego szczęściem. To będą niezwykłe święta. Nawet tata Radka będzie, a rzadko bywa. Na stole znajdzie się indyk w pomarańczach, jajeczka z majonezem, pieczony schab i boczek. Wszystko będę robić sama - zapewnia w rozmowie z gazetą. Coś nam mówi, że te medialne deklaracje niekoniecznie mogą przypaść do gustu Rozenek, która unika jak ognia tematu Majdana w wywiadach. Możliwe jednak, że indyk w pomarańczach nieco załagodzi sytuację... ;) Zobacz: Rozenek i Majdan podjęli decyzję gdzie wspólnie zamieszkają. Radka czeka rewolucja Rozenek i Majdan z dziećmi na Stadionie Narodowym:

Urodziny Radka Majdana
Facebook
Fleszstyle
Rozenek wyprawiła Majdanowi perfekcyjne urodziny. Nie zabrakło gwiazd


Tę noc Radek zapamięta na długo

Szał medialny wokół związku Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana zdaje się nie mieć końca. Ciężko się zresztą dziwić - ich romans, początkowo określany jako medialny mezalians, przerodził się w prawdziwą miłość i dziś to zdecydowanie para numer jeden w polskim show-biznesie. Choć wciąż czekamy na ich debiut na salonach, nie ma wątpliwości, że ich związek jest perfekcyjny. Przypomnijmy: Rozenek i Majdan planują ślub. To będzie uroczystość inna niż wszystkie Wczoraj Majdan świętował swoje 42. urodziny i z tej okazji została wyprawiona wielka impreza w jednym z modniejszych miejsc w Warszawie czyli Mysiej 3. Wśród gości, oprócz całego tłumu znajomych, pojawiła się oczywiście Rozenek. Na urodziny ukochanego Małgorzata wybrała dziewczęcą sukienkę i trzeba przyznać, że wyglądała zniewalająco. Co ciekawe, na imprezie byli obecni również m.in. Monika Jarosińska i Piotr Zelt . Nie ma chyba wątpliwości, że tę noc Majdan zapamięta jeszcze na długo. Tak wyglądały urodziny Radka Majdana. Nigdy nie był szczęśliwszy? Zobacz: Dzieci Perfekcyjnej traktują Majdana jak ojca? Rozenek ma inne zdanie na ten temat    

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner