Związek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana od wielu tygodni jest jednym z najważniejszych tematów w polskim show-biznesie. Para początkowo unikała rozmów o ich wspólnym życiu, z czasem jednak przestali się ukrywać i coraz częściej byli przyłapywanie przez paparazzi. To właśnie dzięki zdjęciom na palcu Małgorzaty dostrzec mogliśmy duży pierścionek przypominający zaręczynowy. Przypomnijmy: Rozenek i Majdan już po zaręczynach?

Reklama

Jakiś czas temu para podjęła ważną decyzję - wraz z synami z poprzedniego związku gwiazdy TVN zamieszkają wspólnie w wyremontowanym mieszkaniu Radka. Zdecydowali się na taki krok, ponieważ chcą być bliżej siebie, a dodatkowo dzieci traktują Majdana jak swojego drugiego ojca. Znajoma Małgorzaty zdradziła, że chłopcy uwielbiają nowego partnera swojej mamy oraz, że poza miłością do jednej kobiety łączy ich także uwielbienie do sportu.

Radek od dawna chce mieć dzieci, dlatego dobrze wie, jak spędzać z chłopcami wolny czas. Realizuje wszystkie zachcianki dzieci. Zabiera je do kina, gra z nimi w piłkę. (...) Jedno jest pewne: gdyby synowie Małgosi nie polubili Radka, zerwałaby z nim od razu - zapewnia w rozmowie z "Grazią".

Wygląda więc na to, że cała czwórka tworzy naprawdę udaną rodzinę. Kibicujecie im?

Zobacz: Rewolucja w związku Rozenek i Majdana. Podjęli ważną decyzję

Zobacz także

Reklama

Szczęśliwa rodzina na meczu:

Reklama
Reklama
Reklama