Pako Sarr pisze miłosne piosenki dla Kayah
ONS
Newsy

Ukochany Kayah pisze dla niej miłosne piosenki! Tak spełnia warunki wokalistki?

"Wpadł na pomysł, aby jedną z tych piosenek nagrali wspólnie"

O Kayah znowu jest głośno -wszystko za sprawą jej związku z Pako Sarrem. Ostatnio pisaliśmy o tym, że piosenkarka znowu jest zakochana i że wróciła do swojego byłego partnera. Okazało się wówczas, że Kayah postawiła wówczas Pako twarde warunki, które musi spełniać, aby być razem. Jakie to były warunki? m.in. "jeśli Pako chce odzyskać jej serce, musi spełnić następujące warunki: odbierać od niej telefony, gdy jest w mieście i w ogóle ograniczyć nocne wyjścia z kolegami"- zdradziła osoba z otoczenia gwiazdy. Zobacz: Kayah postawiła ukochanemu warunki? Wróci do niego, jeśli...


Okazuje się, że partner Kayah robi wszystko, aby ją uszczęśliwić. Według informacji Faktu Senegalczyk pisze dla niej romantyczne piosenki i co więcej, wpadł na pomysł, aby razem wykonać jedną z nich.

- To bardzo ujęło Kayah. Nie znała go od tak romantycznej strony. Wpadł na pomysł, aby jedną z tych piosenek nagrali wspólnie. Jest przekonany, że ich romantyczny duet powinien ujrzeć światło dzienne- zdradził znajomy muzyka.


Czekamy więc na ten duet z niecierpliwością!

Zobacz: Kayah rozstała się z Pako Sarem

Kayah w programie


Kayah na spotkaniu w restauracji
Newsy
Kayah na spotkaniu z koleżanką w restauracji. Zwróćcie uwagę na jej metaliczne adidasy ZDJĘCIA
Kayah na spotkaniu z koleżanką w restauracji. Zwróćcie uwagę na jej metaliczne adidasy ZDJĘCIA
ONS
Newsy
Kayah postawiła ukochanemu warunki? Wróci od niego, jeśli...
Co musi zrobić, by ją odzyskać?

Niedawno pisaliśmy o tym, że Kayah znów jest zakochana i że wróciła do swojego byłego partnera - Senegalczyka Pako Sarra. Para była widziana w jednej z trójmiejskich restauracji. Okazuje się jednak, że sprawa nie jest taka prosta. Jak donosi "Fakt", Kayah zdecydowała się postawić Pako pewne warunki, które musi spełnić, jeśli myśli o powrocie do ukochanej. Kayah postawiła sprawę jasno. Jeśli Pako chce odzyskać jej serce, musi spełnić następujące warunki: odbierać od niej telefony, gdy jest w mieście i w ogóle ograniczyć nocne wyjścia z kolegami. Gdy pomieszkują u siebie, nie ma mowy o powrotach późniejszych niż po północy. Z drugiej strony, o n ma być na każde jej zawołanie i nie może czynić jej wyrzutów, gdy to ona będzie chciała sobie gdzieś wyjść bez niego - zdradziła tabloidowi osoba z otoczenia gwiazdy. Ta para rozstawała i schodziła się już wielokrotnie. Myślicie, że ostatecznie wrócą do siebie?

Kayah wrociła do Pako Sarra
Newsy
Kayah znów jest zakochana! Z kim spotyka się gwiazda?
Będziecie zaskoczeni!

Na początku roku głośno było o tym, że Kayah zostawiła Senegalczyka Pako Sarra . Muzyk ponoć nie był wierny gwieździe. Jak udało nam się ustalić piosenkarka postanowiła dać Pako jeszcze jedną szansę. Zakochani niedawno widziani byli w jednej z trójmiejskich restauracji. Sarra długo starał się o powrót do łask Kayah, a ta w końcu zdecydowała się na danie mu drugiej szansy. W końcu kiedyś mówiło się, że staną na ślubnym kobiercu. Myślicie, że tym razem im się uda? Zobacz: Kayah rozstała się z Pako Sarrem  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner