Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Aneta Todorczuk-Perchuć o związku z Marcinem Perchuciem
ONS
Newsy

Perchuciowe ukrywali swój związek. Ich relacja mogła oburzyć szkołę aktorską

Aktor często ją zaskakiwał

Ostatnio Aneta Todorczuk-Perchuć pojawiła się na imprezie w nieco bardziej dopasowanej sukience i wyglądała rewelacyjnie. Uwagę przyciągał jeden szczegół, a mianowicie nieco większy brzuszek aktorki, co sprowokowało podejrzenia o stan błogosławiony. Zobacz: Nowa ciąża w show-biznesie? Todorczuk podkreśliła wyraźnie zaokrąglony brzuszek na imprezie

Gwiazda jest w szczęśliwym małżeństwie z aktorem Macinem Perchuciem, któy gra w nowym serialu TVN - "Mąż czy nie mąż". Trenerka w "Małych Gigantach" zdradziła w "Na żywo", że ich miłość nie była prosta. Gwiazdor był asystentem opiekuna jej roku w szkole aktorskiej w związku z tym nie chcieli afiszować się ze swoją miłością. Aneta Todorczuk wyjawiła też urocze tajemnice tej znajomości:

Nie chciałam, żeby ktokolwiek wiedział, że jesteśmy parą. Ukrywaliśmy się więc i kontaktowaliśmy przez "gołębnik", czyli skrzynkę pocztową na korytarzu. Marcin zostawiał mi w niej piękne liściki, witaminy, gdy byłam przeziębiona, a czasem róże.

Dzisiaj są rodzicami wspaniałych maluchów i chętnie się razem pokazują.

Zobacz: Todorczuk pierwszy raz tak szczerze o kryzysie w małżeństwie. Nie zawsze było tak kolorowo
 
 

Todorczuk zachwyciła stylizacją:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Aneta Todorczuk-Perchuć z dziećmi
Mat. prasowe
Newsy
Aneta Todorczuk-Perchuć z dziećmi już widziała „Angry Birds Film”! Jak im się podobało? WIDEO
Aneta Todorczuk-Perchuć z dziećmi już widziała „Angry Birds Film”! Jak im się podobało? WIDEO

Aneta Todorczuk-Perchuć z mężem Marcinem Perchuciem i dziećmi – córką Zosią i synkiem Stasiem zrcenzowali "Angry Birds Film". Cała rodzinka jest ambasadorami akcji „Rodzina do kina” w sieci Multikino. Aktorka i jej rodzina mieli okazję, by przenieść się na bajkową wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe, kolorowe ptaki-nieloty. Na rajskiej wyspie żyją jednak także ptasi outsiderzy - temperamentny Red, szybki jak wiatr Chuck i nieco wybuchowy Bomb. Idylliczny krajobraz wyspy przerywa przybycie tajemniczych zielonych świnek... Angry Birds nadlatują! Czy film im się spodobał? Dowiecie się z recenzji wideo!   Akcja "Rodzina do kina" sieci Multikino   Dzięki akcji „Rodzina do kina” rodzic przy zakupie biletu ulgowego dla dziecka na ten sam film, za swój może zapłacić mniej.   Zobacz też: Todorczuk pierwszy raz tak szczerze o kryzysie w małżeństwie. Nie zawsze było tak kolorowo.   Aneta Todorczuk-Perchuć w kinie z dziećmi.   Jak podobał im się "Angry Birds Film"?

Aneta Todorczuk Perchuć o kryzysie w związku
ONS
Newsy
Todorczuk pierwszy raz tak szczerze o kryzysie w małżeństwie. Nie zawsze było tak kolorowo
Tego o nich nie wiedzieliśmy

Aneta i Marcin Perchuciowe to obecnie najpopularniejsze małżeństwo w TVN. Ona występuje w show "Mali Giganci", on gra w nowym serialu "Mąż czy nie mąż". Niestety, ich kariera, zwłaszcza aktorki, nie zawsze układała się tak dobrze. Przypomnijmy: Todorczuk-Perchuć narzeka na swoją karierę i zarobki: Za rzadko jestem zapraszana na castingi. Tęsknię za serialem Mało kto jednak wiedział, że Aneta i Marcin jeszcze jakiś czas temu przeżywali małżeński kryzys. W rozmowie z "Party" gwiazda przyznała jednak, że szybko udało im go pokonać. Do dziś przyznają, że ich związek nie jest idealny, czasem nie potrafią się dogadać, ale zawsze próbują znaleźć kompromis: Czasem nie umieliśmy się dogadać. Wtedy albo przeczekiwałam, albo wprost mówiłam czego chcę, Uważam, że nie ma związków idealnych, a zamiana partnera niczego nie rozwiązuje - mówi w "Party" Małżeństwo idealne? Zobacz: Matka Polka Terrorystka: macierzyństwo wg aktorki Anety Todorczuk-Perchuć Aneta i Marcin na imprezie TVN:

Aneta Todorczuk-Perchuć w ciąży
ONS
Newsy
Nowa ciąża w show-biznesie? Todorczuk podkreśliła wyraźnie zaokrąglony brzuszek na imprezie
Czy czegoś nie wiemy?

Aneta Todorczuk-Perchuć od niedawna może cieszyć się nową posadę w TVN. Aktorka została trenerką w programie "Mali Giganci", gdzie wraz z dzieciakami przygotowuje się do występów przed jury. Ostatnio skomentowała też specyficzne poczucie humoru Kuby Wojewódzkiego , który jest jednym z jurorów. Zobacz:  Ogromne wyzwanie trenerów. "Dzieci mają być przygotowane na poczucie humoru Kuby" Wczoraj gwiazda pojawiła się na gali rozdania nagród MocArty, gdzie zaprezentowała się w dopasowanej sukience od TOMOATOMO. Na ściance dało się zauważyć nieco zaokrąglony brzuszek, co może wskazywać, że aktorskie małżeństwo zdecydowało się na powiększenie rodziny. W sumie nie byłoby w tym nic dziwnego, ponieważ moda na ciążowe brzuszki na salonach trwa, a Todorczuk-Perchuć promienieje. A może to tylko kilka nadprogramowych kilogramów? Albo źle dobrana sukienka? Musimy poczekać na komentarz samej zainteresowanej. AKTUALIZACJA: Aneta odniosła się do spekulacji: O masz. Człowiek pójdzie na dobrą kolację z dawno nie widzianym mężem i już spekulacje... Nie, przykro mi ale nie bedzie trzeciego Perchuciątka! - napisała na Facebooku   Zobacz: 5 fałszywych objawów ciąży   Ciężarna Dereszowska poprowadziła imprezę:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner