Ewa Farna Ewa Farna Ewa Farna Ewa Farna i Martin Chobot historia miłości Ewa Farna i Martin Chobot historia miłości
Ewa Farna
Instagram/Ewa Farna
1/5
Ewa Farna
Instagram/Ewa Farna

Ewa Farna pokazała fragment filmu ze swojego ślubu! Do tej pory ślub artystki owiany był tajemnicą. Gwiazda wyszła za mąż we wrześniu tego roku. Ceremonia odbyła z dala od mediów, w kameralnym gronie rodziny i przyjaciół. Niewiele o niej wiemy. Do tej pory w internecie pojawiło się zaledwie jedno zdjęcie ze śluby Ewy Farnej z jej wieloletnim partnerem Martinem Chobotem. Teraz  gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy tego, jak wyglądał ten wyjątkowy dzień. 

 

Zobacz też: Ewa Farna w DDTVN po raz pierwszy o swoim ślubie: "Bałam się tego bardzo" Dlaczego?

 

Fragment ślubu Ewy Farnej znalazł się w zwiastunie dokumentu o artystce, który powstał z okazji 10-letnia pracy artystycznej gwiazdy. Zobaczcie wideo!

 

Polecamy: Ewa Farna opowiedziała o małżeństwie! "Dla mnie bycie żoną, to coś więcej..."

2/5
Ewa Farna
Instagram/Ewa Farna

Ewa Farna sama poinformowała o fanów i media o swoim ślubie. Dokładnie 22 września 2017 roku na jej oficjalnym profilu na Instagramie pojawił się specjalny wpis.

Kochani fani, nawet nie wiecie jak niezmiernie się ciesze, że mogę Was o tym poinformować "osobiście", własnymi słowami. Bo jak się bardzo chce, to można, nawet w świecie showbussinesu, albo mamy szczęście do ludzi wokół siebie, którzy obdarzeni naszym zaufaniem, zatrzymali w tajemnicy...
Parę dni temu wzięliśmy z moim Martinem ślub i przeżyliśmy najpiękniejszy dzień naszego życia. Po 4 latach związku, po 9 latach wspólnej przyjaźni w zespole. I tyle. Kochajcie się! - napisała artystka.

Do wpisu dołączyła zdjęcie ślubne. Jak do tej pory, było to jedyne zdjęcie ze ślubu Ewy Farnej i Martina Chobota. Teraz do sieci trafił zwiastun dokumentu o piosenkarce, na którym widać pocałunek młodej pary! Wideo na następnej stronie!

3/5
Ewa Farna
Facebook/Ewa Farna

Ewa Farna pokazała zwiastun dokumentu z okazji 10-lecia swojej kariery na Facebooku. Nie brakuje w nim fragmentów koncertów, wypowiedzi gwiazdy z przerw między występami oraz migawek z prywatnego życia. Do trailera trafił ślubny pocałunek Ewy i Marina! Zobaczycie go zaledwie przez moment w 22 sekundzie filmu.

 

4/5
Ewa Farna i Martin Chobot historia miłości
Instagram

W filmie o Ewie Farnej nie zabraknie wzruszeń! Fani już szykują się do kin, by obejrzeć dokument o swojej idolce. „Ewa Farna 10: Skazana na busa” będzie miał swoją premierę 6 listopada w Wołominie. Później odbędą się pokazy w innych miastach Polski.

 

8 listopada – Białystok (Galeria Biała)

13 listopada –  Olsztyn

22 listopada – Gdańsk (Galeria Alfa)

27 listopada – Szczecin (Outlet Park)

13 grudnia – Łódź (Sukcesja)

5/5
Ewa Farna i Martin Chobot historia miłości
Instagram

Dokument powstawał przed dwa lata. Kamera towarzyszyła Ewie Farnej na scenie i poza nią. Oprócz relacji z koncertów, do filmu trafiły również fragmenty prywatnych nagrań wideo. 

Więcej na temat Ewa Farna śluby gwiazd