Zuzanna Bijoch z siostrą na konferencji Azja Express
ONS.pl

Top modelka Zuzanna Bijoch wydaje książkę! Ujawni prawdę o świecie wielkiej mody?

Zuzanna Bijoch z siostrą na konferencji Azja Express
ONS.pl

Zuzanna Bijoch wydaje książkę! Jak donosi "Flesz" jesienią będzie głośno o modelce nie tylko za sprawą programu "Azja Express 2", w którym modelka wystąpi ze swoją siostrą Julią.

Już 25 października na rynku ukaże się książka Bijoch zatytułowana "Modelka" inspirowana jej doświadczeniami. Czy na jej łamach Zuzanna odsłoni kulisy świata mody?

O czym będzie książka Zuzanny Bijoch?

– Napisałam ją sama. To historia młodej dziewczyny wkraczającej w świat high fashion. Jej pierwsze pokazy i kampanie, triumfy i rozczarowania. Kolorowy świat mody od kuchni, ale też trudna lekcja dorastania w tym biznesie – zdradziła "Fleszowi" modelka.

Na premierze, Zuzannie Bijoch będzie towarzyszyć jej siostra Julia, która też jest modelką i... świeżo upieczoną panią stomatolog. Niewykluczone, że w tym samym czasie do Polski przyjedzie chłopak gwiazdy "Azja Express 2", Greg, który pracuje na ostrym dyżurze w szpitalu w Nowym Jorku.

Kim jest chłopak Zuzanny Bijoch?

Ze swoim narzeczonym Gregiem, Zuzanna jest związana od trzech lat. Para poznała się na kolacji u wspólnych znajomych. Od tamtej pory są nierozłączni.

Ujęło mnie jego rewelacyjne poczucie humoru i opiekuńczość. Greg jest niezwykle inteligentnym, a przy tym ciepłym mężczyzną, który w dodatku zawsze potrafi zachować zimną krew. Kiedy się mieszka w Nowym Jorku, łatwo oderwać się od rzeczywistości. On jest osobą, która pomaga mi zachować zdrowy rozsądek – zdradza Zuzanna.

Zobacz także: Zuzanna Bijoch o bolesnej współpracy z Markiem Jacobsem.

Co Zuzanna Bijoch mówi o swojej przygodzie w "Azja Express 2"? Jak rozłąka wpłynęła na jej związek i dalsze plany zawodowe? Przeczytasz w nowym "Fleszu".

Zuzanna Bijoch i jej siostra Julia będą gwiazdami drugiego sezonu "Azja Express".

Zuzanna Bijoch, Julia Bijoch
ONS.pl

Zuzanna Bijoch napisała książkę o dorastaniu w świecie mody.

Zuza Bijoch

Więcej na temat Zuzanna Bijoch
Przeładuj

Eurowizja 2020: Kto pojedzie z Polski? Oto wszyscy kandydaci!

zobacz 00:50