Justyna Kowalczyk zdobyła złoty medal olimpijski
ONS
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Mamy drugi złoty medal na igrzyskach w Soczi!

Brawa dla Justyny Kowalczyk

Justyna Kowalczyk zdobyła złoty medal podczas igrzysk olimpijskich w Soczi w swojej koronnej konkurencji - biegu na 10 km techniką klasyczną! Polka pokonała nie tylko rywalki, ale także własną kontuzję i słabości, triumfując w wielkim stylu. Od drugiej Charlotte Kalli na mecie była szybsza o 18,4 s.
Kontuzja stopy o której rozpisywały się media nie przeszkodziły naszej najlepszej zawodniczce zdobyć pierwszego miejsca na podium.

Jest to już drugi złoty medal w karierze Kowalczyk zdobyty na olimpiadzie.

Zobacz: Mamy pierwszy złoty medal w Soczi. Brawa dla Kamila Stocha

Gratulujemy!

Zobacz stroje polskiej reprezentacji w Soczi:

Zbigniew Bródka złoto w Soczi
facebook
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Mamy trzeci złoty medal w Soczi! Zdecydowały TYSIĘCZNE sekundy
Kolejny sukces Polaków na Olimpiadzie

Zbigniew Bródka zdobył właśnie złoty medal w łyżwiarstwie szybkim na dystansie 1500 metrów. Swoim wynikiem pobił rekord toru. Dzięki wygranej naszego łyżwiarza o której zdecydowały 0.003 sekundy możemy pochwalić się trzema złotymi medalami na igrzyskach w Soczi. Wcześniej złoto dla Polski wywalczyli Justyna Kowalczyk i Kamil Stoch . Mamy nadzieję, że to nie koniec na dziś!  Zobacz: Justyna Kowalczyk zdobyła złoty medal Gratulujemy! Stroje naszych reprezentantów w Soczi:

Kamil Stoch złoty medal. Kamil Stoch złoto Soczi. Kamil Stoch igrzyska
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Złoty medal dla Kamila Stocha. To już drugi na tych igrzyskach
Polak nie dał szans rywalom

Z pewnością dzisiejsza sobota przejdzie do historii sportu w Polsce. Kilka godzin temu Zbigniew Bródka zdobył swój pierwszy złoty medal na igrzyskach w Soczi, a trzeci dla naszej reprezentacji. Na tym jednak emocje się nie skończyły. Przed sekundą nasz najlepszy skoczek narciarski  Kamil Stoch  zdeklasował rywali i po raz drugi w czasie tych igrzysk stanął na najwyższym miejscu na podium. Zobacz: Justyna Kowalczyk zdobyła medal na igrzyskach w Soczi Po pierwszej serii skoczek zajmował pierwsze miejsce w klasyfikacji z przewagą 2.8 pkt, w drugiej serii oddał skok na odległość 132.5 metra, który zapewnił mu zwycięstwo w konkursie. Dzięki Kamilowi, Zbigniewowi i  Justynie Kowalczyk  nasza reprezentacja ma na swoim koncie cztery złote krążki.  Gratulujemy naszym sportowcom! Stroje naszych reprezentantów w Soczi:

Justyna Kowalczyk w kolorowym swetrze
Newsy
Czy to będą ostatnie igrzyska zimowe Justyny Kowalczyk?

Polski Komitet Olimpijski ogłosił już skład naszej naszej reprezentacji na igrzyska zimowe w Pjonczang 2018. W jej składzie jest Justyna Kowalczyk. Wiele osób zastanawia się, czy nasza biegaczka jest w tak dobrej formie, aby zdobyć kolejny złoty medal? Po tym, jak Kowalczyk przyznała się publicznie do depresji i poronienia jej kariera sportowa znalazła się na zakręcie. Mimo tego, że nie zrezygnowała w ostatnim sezonie na zawodach, sprawdzających gotowość sportowców do olimpiady, Justyna nie odniosła żadnych sukcesów. Magazyn „Party" przypomina z jakim dramatem osobistych musiała się zmierzyć biegaczka i zastanawia się, na ile mocna psychicznie jedzie na igrzyska, które zaczynają się 7 lutego.   Justyna Kowalczyk - czy to będą jej ostatnie igrzyska zimowe? Justyna nikomu ani nawet samej sobie nie musi już nic udowadniać. Wielokrotnie pokazała, że jest w stanie zrobić wszystko, nawet w sytuacji kiedy przesłanki nie potwierdzają jej możliwości. Oczywiście nie lubi przegrywać. Czy jednak dla niej jej celem jest medal na olimpiadzie? Trudno powiedzieć to o zawodniczce, która zdobyła ich już 5, w tym dwa złote - mówi w magazynie „Party" Jarosław Idzi, dziennikarz TVP Sport, niegdyś również sportowiec.   Na ostatnich zawodach Pucharu Świata a Planicy Justyna odpadła już w eliminacjach. Zobaczymy, co pokaże na igrzyskach. Może to już czas za zakończenie kariery przez Justynę? Jak dzisiaj wygląda życie zawodniczki? Na to inne pytania znajdziecie odpowiedź w tekście w magazynie „Party".   Na poprzednich igrzyskach w Soczi Justyna Kowalczyk zdobyła złoty medal ze złamaną kością stopy. Po powrocie z olimpiady ogłosiła, że zmaga się z depresją.   Justyna Kowalczyk startuje w zawodach sportowych od 17 lat.