Party Stories
Ewa Drzyzga na ramówce TVN
ONS
Newsy

Została gwiazdą „Dzień dobry TVN”! Czy Ewa Drzyzga nie boi się duetu z Agnieszką Woźniak-Starak?

Kochani, bardzo cieszymy się na wspólne z Wami poranki. (…) mam nadzieję, że wspólnie z nami będziecie chcieli opisywać świat, który nas otacza, będziecie dzielić się z nami swoimi inspiracjami, my obiecujemy dzielić się naszymi i wyszukiwać ciągle nowe. Niech to będzie dobry czas” – tym wpisem na Instagramie Ewa Drzyzga (52) poinformowała swoich fanów, że razem z Agnieszką Woźniak-Starak dołączają do ekipy „Dzień dobry TVN”. W roli prowadzących zastąpiły zgrany duet, który tworzyli Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

„Wierzę, że na 15-lecie istnienia »Dzień dobry TVN« nowa para zrobi nowy flow w programie”, reklamował dziennikarki Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Przed Ewą i Agnieszką stoi więc nie lada wyzwanie. Wprawdzie obie mają bardzo duże doświadczenie i charyzmę, to jednak wokół powrotu Woźniak-Starak było ostatnio dużo szumu. Czy Drzyzga nie boi się, że będzie w jej cieniu?

Zobacz także: Mała wpadka w "Dzień Dobry TVN"? Ewa Drzyzga zwróciła uwagę Agnieszce Woźniak-Starak i... szybko przeprosiła!

"Dzień Dobry TVN": Paulina Krupińska zaliczyła sporą wpadkę na żywo! Nie zdążyła przedstawić wymarzonego gościa!

Ewa Drzyzga w "Dzień dobry TVN"

Choć Ewa Drzyzga rozmawiała już na wizji z ponad 25 tys. osób – gdy przez 16 lat prowadziła na antenie TVN kultowe „Rozmowy w toku”, a potem medyczny talk-show „36,6˚C” – to pewnie czuje teraz lekką tremę. Program na żywo rządzi się swoimi prawami. Tu nie ma miejsca na duble, na wszystkie nieprzewidziane sytuacje trzeba reagować natychmiast.

Dla Ewy będzie to ekscytujące wyzwanie, a takie kocha najbardziej. Jaki ma pomysł na wspólną pracę z Agnieszką Woźniak-Satrak?

„Ostatnio dyskutowałyśmy o tym, jak ma wyglądać »Dzień dobry TVN« w naszym wydaniu. To, co nas łączy, to jest ciekawość człowieka. Co nas dzieli? To się okaże”, mówi Drzyzga.

Na próbach kamerowych okazało się podobno, że panie na wizji świetnie się uzupełniają, nie ma między nimi rywalizacji. Czy tak będzie dalej? Pewne jest, że Drzyzga po tylu latach w telewizji nie musi niczego udowadniać. Dlatego Woźniak-Starak traktuje jak partnerkę, a nie rywalkę.

– To dwie silne osobowości i każda z nich może zaproponować widzom inny rodzaj spojrzenia na przedstawiane tematy, podejścia do gości w studiu. A czy nie będzie iskrzyć? Zobaczymy – mówi „Fleszowi” osoba z TVN. – Dla Ewy nowa praca wiąże się za to ze zmianami w życiu prywatnym, ale jest na nie gotowa – dodaje nasz informator. Czy Drzyzga będzie teraz dojeżdżać z rodzinnego Krakowa do Warszawy, czy może zamieszka w stolicy?

Ewa Drzyzga prywatnie, mąż i dzieci

Zawsze powtarzała, że jej „serce bije tam, gdzie Wawel”. Jest dziennikarką od 30 lat, ale nigdy nie myślała o przeprowadzce do Warszawy. A wielu ją do tego namawiało.

„Po prostu pojawiła się rodzina i lepiej mi poza miastem. Mam inną przestrzeń, czuję się bardziej wolna… Sama świadomość, że za oknem czeka na ciebie twój kawałek zieleni, działa kojąco”, mówiła o swoim domu w podkrakowskich Mogilanach.

Gwiazda TVN mieszka w nim z drugim mężem Marcinem Borowskim oraz synami: 16-letnim Stanisławem i 14-letnim Ignacym. Choć jest bardzo szczęśliwa, nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym. Dlaczego?

„Nie chcę wychodzić z moją prywatnością do świata. Rozmawiałam z ponad 25 tys. ludzi, którzy mieli w sobie taką potrzebę. Ja nie muszę dokładać do tego swojej historii. Mnie zależy na słuchaniu tych ludzi, a nie mówieniu o sobie”, tłumaczy swoją decyzję dziennikarka.

I jak na razie słowa dotrzymuje, bo próżno szukać jej wspólnych zdjęć z rodziną.

– Ewa może liczyć na wsparcie Marcina i synów. Chłopaki kibicują wszystkim jej projektom – mówi nam znajomy Drzyzgi. O jej debiut w „Dzień dobry TVN” też chyba się nie martwią. – Publiczność ją kocha od lat! Poza tym jest w duecie z Woźniak- -Starak, który budzi emocje, więc oglądalność ma zagwarantowaną – dodaje.

A Wam jak się podoba Ewa Drzyzga w DD TVN?

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga po debiucie w Dzień Dobry TVN

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Uśmiechnięta Ewa Drzyzga
East News
Newsy
Ewa Drzyzga miała romans z prezenterem "Dzień Dobry TVN"! Dziś unikają się w pracy?
Ewa Drzyzga chroni swoje życie prywatne, jednak teraz na jaw wyszły nowe fakty o jej relacji z prezenterem "Dzień Dobry TVN".

Ewa Drzyzga zanim rozpoczęła przygodę ze stacją TVN, dała poznać się słuchaczom RMF. Jak się okazuje dziennikarka poznała w rozgłośni nie tylko swojego obecnego męża, ale również przeżyła romantyczne chwile z innym znanym dziennikarzem, z którym po latach musiała spotkać się na planie „Dzień Dobry TVN”. Jak dziś wyglądają jej relacje z Andrzejem Sołtysikiem? O przyjaźni nie ma mowy? Niewiarygodne, co lata temu robili po godzinach w pracy... Zobacz także:  Mała wpadka w "Dzień Dobry TVN"? Ewa Drzyzga zwróciła uwagę Agnieszce Woźniak-Starak i... szybko przeprosiła! Ewa Drzyzga i prezenter „Dzień Dobry TVN” byli parą! Dziś wolą się omijać? Drogi Ewy Drzyzgi i Andrzeja Sołtysika spotkały się w latach 90., kiedy obydwoje pracowali w RMF FM. Ona prowadziła serwisy informacyjne, on tłumaczył wiadomości z zagranicy. Plotki o ich romansie potwierdziły się w 1991 roku, kiedy to wspólnie spędzili sylwestrową noc. Jak się okazuje, Ewa Drzyzga zaimponowała koledze swoim doświadczeniem.  Miała talent i coś umiała, podczas gdy ja byłem kompletnie zielony - mówił Andrzej Sołtysik w „Dobrym Tygodniu”. Jak wspomniał dziennikarz, on i Ewa Drzyzga w RMF FM niejednokrotnie zostawali na noc, co więcej mieli tam nawet swoje śpiwory. Choć dziś mogliby tworzyć jedną z najbardziej popularnych par w show-biznesie, relacja tej dwójki nie przetrwała próby czasu, a Ewa Drzyzga niedługo później związała się z Marcinem Borkowskim, z którym od 2004 roku tworzy małżeństwo idealne. Co jednak wydarzyło się, kiedy ona i Andrzej Sołtysik ponownie spotkali się na swojej zawodowej drodze, tym razem, w „Dzień dobry TVN”? Było fajnie, ale najwyraźniej oboje byliśmy zbyt młodzi. Chociaż Ewa wykazywała wtedy większą ode mnie dojrzałość....

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga w Dzień Dobry TVN - reakcje internautów
Instagram
Newsy
Internauci są zachwyceni wyborem Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi do "Dzień Dobry TVN"! Co piszą? 

Już dawno żaden transfer nie budził tylu emocji! Internauci są zachwyceni tym, że Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga dołączyły do ekipy " Dzień Dobry TVN ". Decyzję o nowej obsadzie ogłosił Edward Miszczak w dzisiejszym wydaniu "Dzień Dobry Wakacje". W sieci posypała się lawina komentarzy! Oto reakcja internautów na nowy kobiecy duet w programie śniadaniowym TVN.  Zobacz także:  Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN" Reakcja internautów na dołączenie Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi do "Dzień Dobry TVN" Widzowie "Dzień Dobry TVN" z entuzjazmem przyjęli nowy duet prowadzących. Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga mogą liczyć na ogromne wsparcie internautów oraz kolegów z branży. Po raz pierwszy w roli gospodyń w programie zadebiutują już 14 września. O angażu Agnieszki Woźniak-Starak mówiło się już od jakiegoś czasu, więc potwierdzenie tych doniesień nie było dla widzów tak dużym zaskoczeniem jak dołączenie do obsady również Ewy Drzyzgi. Jednak ten kobiecy i zaskakujący duet bardzo przypadł do gustu widzom. W sieci pod zdjęciami obu pań pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:  - Cieszę się bardzo 😊 Kobietki górą 🧡 Aguś tęskniłam za Tobą w TV 🥰 - Super! Trzymam kciuki za nowe prowadzące. Kobiety górą:) - Super! Niesamowity duet, obie panie uwielbiam, bardzo miłe zaskoczenie! A w kobietach siła 💪 - To będzie baaardzo dobry duet❤️ Nie mogę się doczekać pierwszego poranka. 👏 - 💗Super wybór. Pani Agnieszka wygląda fenomenalnie 👍 - Że Aga to brałam pod uwagę a Ewa miłe zaskoczenie 😍 Powiedzenia !!! już nie mogę się doczekać tych dwóch silnych osobowości 💪💪💪❤️❤️❤️ - Petarda , bomba , wszystkiego naj...

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga w Dzień Dobry TVN - reakcje internautów
Instagram
Newsy
Mała wpadka w "Dzień Dobry TVN"? Ewa Drzyzga zwróciła uwagę Agnieszce Woźniak-Starak i... szybko przeprosiła!

Debiut w "Dzień Dobry TVN", Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga , mają już za sobą! Nowe prowadzące spisały się świetnie, a widzowie chwalą duet. Nie obyło się jednak bez drobnej wpadki. Ewa Drzyzga szybko przeprosiła za nią swoją nową zawodową partnerkę za pewną uwagę. Zobaczcie, co się wydarzyło.  Zobacz także:  Debiut Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi w "Dzień Dobry TVN"! Jak zostały ocenione przez widzów? Pierwszy dzień Ewy Drzyzgi i Agnieszki Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN" Zarówno Agnieszka Woźniak-Starak jak i Ewa Drzyzga, to jedne z najbardziej doświadczonych dziennikarek TVN. Obie panie to prawdziwe ikony tej stacji i nikomu chyba nie trzeba przypominać programów z ich udziałem. Prezenterki to prawdziwe profesjonalistki, które do tej pory pracowały osobno. Teraz jednak połączyły swoje siły w programie "Dzień dobry TVN". Już po pierwszym ich wspólnym występie w śniadaniówce, widzowie w większości przyznali, że ten wybór był strzałem w dziesiątkę!  - Profesjonalistki! Dziewczyny powodzenia!👋👍 - Super duet, świetnie się ogląda 🔥🔥🔥 - Znakomicie dobrany duet! :) ❤️ - piszą internauci.  Ale nawet dla tak doświadczonych prezenterek, debiut w nowym programie z pewnością niósł za sobą lekki stres. Niektórzy fani stwierdzili, że Ewa Drzyzga dzisiaj nieco przysłoniła Agnieszkę Woźniak-Starak. Co więcej, przytrafiła się jej również mała wpadka, która miała miejsce podczas rozmowy ze specjalistą od przepisów drogowych. Panie wymieniały się swoimi doświadczeniami drogowymi. Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała pewną anegdotę dotyczącą prowadzenia auta. Ewa Drzyzga szybko zareagowała.  - To sorry, trzeba myśleć na drodze -...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner