Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona spodziewają się dziecka?! Aktorka odpowiedziała na pytania o ciążę!

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub

Zofia Zborowska jest w ciąży? To pytanie już od kilku dni pojawia się w polskich mediach. Wszystko za sprawą dość zaskakującego komentarza siostry aktorki. Hanna Zborowska-Neves pod jednym z ostatnich zdjęć Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony opublikowała wpis, który wywołał lawinę spekulacji. 

- Dokładnie rok temu zrobiliśmy sobie nasze pierwsze wspólne zdjęcie 🤓🥰 kolejne w takiej pozycji i na tym pomoście zrobiliśmy sobie 17 maja 2019...🙈 #wzruszka #wtedyjeszczechłopak #dziśmąż #sieporobiło #wronki @w_kracze #kocham- napisała Zofia Zborowska.

- Nastepne zrobicie 17 lutego 2020 tuz po porodzie. 🤣- skomentowała siostra aktorki.  

Niektóre media i internauci zaczęli podejrzewać, że Zofia Zborowska i Andrzej Wrona spodziewają się pierwszego dziecka. Czy para, która zaledwie kilka tygodni temu wzięła ślub rzeczywiście już wkrótce zostanie rodzicami? Jest komentarz aktorki!

Zofia Zborowska komentuje plotki o ciąży

Zofia Zborowska podczas relacji na InstaStories zdementowała plotki na swój temat i zapewniła, że nie jest w ciąży! Aktorka przyznała, że wpis jej siostry to po prostu "głupi żart". Żona Andrzeja Wrony przeprosiła swoich fanów za całe zamieszanie, które wywołała Hanna Zborowska-Neves.

Chciałabym Was bardzo przeprosić, tak naprawdę w imieniu mojej siostry, ale w swoim też. Nie lubię takich rzeczy robić, nie lubię takich rzeczy dementować, ale prawda jest taka, że nie jestem w ciąży i to był po prostu głupi żart - nie wiem, co strzeliło Hance do głowy. Jestem na Dąbrowskiej, więc nie robiłabym postu Dąbrowskiej jeżeli byłabym w ciąży. I nie komentowałabym tego w żaden sposób, gdyby nie to, że wszystkie portale o tym napisały i dzwonią do mnie i do Andrzeja. Naszym mamom zaczęto składać gratulacje, tak że taka niefajna sytuacja z tego powstała. Tak że powtórzę po raz ostatni: nie jestem w ciąży - powiedziała Zofia Zborowska. 

Przypominamy, że Zofia Zborowska i Andrzej Wrona dokładnie 13 sierpnia powiedzieli sobie "tak". Na ślubie pary pojawiła się cała plejada gwiazd takich jak: Anna Lewandowska, Aleksandra Domańska,  Łukasz Jemioł, Magdalena Cielecka czy Maja Bohosiewicz. 

Zobacz także: Mama Zofii Zborowskiej zdradziła, jak powstała jej kreacja na ślub córki! To sieciówka, ale...

Zofia Zborowska zdementowała plotki o ciąży.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona miłość
Instagram

Aktorka przeprosił fanów za wspis swojej siostry.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona z psem
Instagram

 

Więcej na temat Zofia Zborowska Andrzej Wrona
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43