Reklama

Zosia Ślotała na wakacjach

Zosia Ślotała pod koniec czerwca została mamą. Córka stylistki i Kamila Haidara ( brat Emila Haidara - narzeczonego Dody) nazywa się Rani Konstancja! Jak Zosia radzi sobie w roli mamy? Jest bardzo szczęśliwa, ale przyznaje, że macierzyństwo to ciężka praca.

Kilka dni temu, Zosia zabrała córeczkę na pierwsze wakacje. Pokazała na swoim blogu, jak dużo rzeczy spakowała. Stylistka wybrała się na Teneryfę, gdzie swój apartament ma Emil Haidar, brat Kamila. Ciekawe, czy zatrzymali się w jego domu :-)

Zosia pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Na jednym z nich widać też jej córeczkę, która towarzyszy mamie w trakcie pracy. Stylistka nawet na wakacjach dodaje posty na swój blog - babyboomzosi.pl

“Wakacje wakacjami ale trzeba znaleźć czas na bloga. Ewidentnie Mikrus tez chce coś dodać od siebie. Zapraszam na nowy wpis!!”, napisała na Instagramie Zosia.

Zosia Ślotała z córką

Wakacje wakacjami ale trzeba znaleźć czas na bloga ???? Ewidentnie Mikrus tez chce coś dodać od siebie ???????????????? Zapraszam na nowy wpis!! -> www.babyboomzosi.pl #blog #nawakacjach #mikrus #pisze #ze #mna (Bambusowa chusta @mamissima)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Zofia Maria Slotala (@miss_zi)

21 Sie, 2015 o 4:25 PDT

Reklama

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama