Zosia Ślotała zdradziła, jak przygotowuje się do narodzin drugiego dziecka Zosia Ślotała w długiej sukni do ziemi na pokazie Bizuu Zosia Ślotała jest w drugiej ciąży - zdjęcia z pokazu Zofia Ślotała Zosia Ślotała pokazała zdjęcia z Dubaju
Zosia Ślotała zdradziła, jak przygotowuje się do narodzin drugiego dziecka
Instagram/ONS
1/8
Zosia Ślotała zdradziła, jak przygotowuje się do narodzin drugiego dziecka
Instagram/ONS

Zosia Ślotała opowiedziała w "Dzień dobry TVN" o tym, jak znosi drugą ciążę! Stylistka zdradziła również, jak przygotowuje się do narodzin dziecka. Zaledwie kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że Zosia już wkrótce zostanie mamą po raz drugi. Teraz Zosia Ślotała jest już w szóstym miesiącu ciąży i może pochwalić się coraz większym brzuszkiem. Ostatnio mogliśmy podziwiać jej ciążowe krągłości na pokazie najnowszej kolekcji Bizuu. A jak się czuje stylistka i czy jest już gotowa na narodziny drugiego dziecka? 

Pierwszy trymestr i początek drugiego był dla mnie trudny, ale im później tym mocniejsze są hormony i coraz lepiej się czuję. Więc teraz jest ten moment kreatywności gdzie czuję, że rzeczywiście mogę przenosić góry. Kończę wszystkie projekty i już ostatnie miesiące zostawię, żeby przygotować się. Wyprawkę przygotować, pokój bo jeszcze nie mam nic, a jak dla mnie to jest anomalia- powiedziała w DDTVN.

Młoda mama małej Rani, która już wkrótce urodzi drugie dziecko przyznała również, że po porodzie chciałaby pójść na dłuższy urlop macierzyński. 

Bardzo bym chciała tym razem, zobaczymy oczywiście jak wyjdzie w praniu, ale chciałabym. Potrzebuję tej chwili żeby spędzić czas z jednym i drugim dzieckiem, bo mała od września idzie do przedszkola, więc to też będzie wielka zmiana. 

Zobaczcie, jak w drugiej ciąży prezentuje się Zosia Ślotała!

 

Zobacz także: Zosia Ślotała zdradza jak wychowuje córkę Ranię: "Dzięki temu dziecko jest odważne!". O co chodzi?

 

 

 

2/8
Zosia Ślotała w długiej sukni do ziemi na pokazie Bizuu
Eastnews
3/8
Zosia Ślotała jest w drugiej ciąży - zdjęcia z pokazu
Eastnews
4/8
Zofia Ślotała
East News
5/8
Zosia Ślotała pokazała zdjęcia z Dubaju
Instagram
6/8
Zosia Ślotała pokazała zdjęcia z Dubaju
Instagram
7/8
Zofia Ślotała
8/8
Ciężarna Zosia Ślotała na imprezie
ONS
Więcej na temat Zofia Ślotała