Ciężarna Zosia Ślotała na pokazie torebek Sabriny Pilewicz
Akpa

Ciężarna Ślotała w wiosennej stylizacji na pokazie torebek. Nie rezygnuje z wysokich butów

Ciężarna Zosia Ślotała na pokazie torebek Sabriny Pilewicz
Akpa

Zosia Ślotała do ciąży chce przygotować się jak najlepiej, dlatego założyła bloga, który prowadzi wraz z ekspertami. To właśnie tam cała wiedza zostaje usystematyzowana i stanowi poradnik dla innych przyszłych mam. Stylistka wspiera także różnego rodzaju kampanie. Zobacz: Ślotała promuje kolejną kampanię w ciąży. Pokazała zdjęcie bez makijażu

Mimo coraz bardziej zaawansowanego stanu błogosławionego Ślotała nie odpuszcza. Wczoraj pojawiła się na prezentacji torebek Sabriny Pilewicz. Nie da się ukryć, że młoda mama promieniała, a ciążowy brzuszek przez cały czas starała się ukryć przed fotoreporterami. Z przyjemnością podziwiała też nową kolekcję i na pewno wybrała coś dla siebie. Tego dnia gwiazda postawiła na wiosenną stylizację i najmodniejszy w tym sezonie motyw kwiatowy. Marynarka w kolorze pudrowego różu przełamała stonowaną całość. Zosia nie rezygnuje także z wysokich szpilek, które podkreślają jej długie nogi.

Jak Wam się podoba?

Zobacz: Ślotała ma dużo czasu w ciąży. Pozuje z zegarkiem
 
 

Ślotała pierwszy raz na salonach po ogłoszeniu ciąży:

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33