Sabrina Pilewicz

Sabrina Pilewicz to projektantka, która zrobiła w Polsce oszałamiającą karierę. Jej torebki kupowane są nie tylko w Polsce, znajdują nabywców również poza granicami kraju. Są popularne we wszystkich grupach społecznych, noszą je celebrytki, przedstawicielki świata filmu, blogerki czy inne młode dziewczyny, które chcą kupić pierwszą, wymarzoną torebkę. Sekretem sukcesu Sabriny Pilewicz jest połączenie klasyki z odrobiną ekstrawagancji i przede wszystkim bardzo wysoka jakość wyrobów. Poznaj więcej ciekawych informacji o Sabrinie Pilewicz.

Imię: Sabrina

Nazwisko: Pilewicz

Nazwisko panieńskie: Pilewicz

Pseudonim: brak

Wzrost: brak informacji

Data urodzenia: 14.09.1986 r.

Znak zodiaku: panna

Zawód: projektantka, producentka odzieży i galanterii skórzanej

Osoby - związki: brak informacji

Rodzice: rodzice Sabriny Pilewicz prowadzą firmę odzieżową

Dzieci: -

Rodzeństwo: -

BIO: Sabrina Pilewicz urodziła się w Wiedniu, ale uczyła się w Polsce. Ukończyła Wyższą Szkołę Sztuki i Projektowania w Łodzi. Przygodę z projektowaniem torebek rozpoczęła od zaprojektowania i uszycia torebki w ramach egzaminu na studiach w przedmiocie projektowanie galanterii skórzanej. Postanowiła też, że torebkę tę zaprojektuje na swoje potrzeby, ponieważ nie mogła w sprzedaży znaleźć takiej, która by jej odpowiadała. Okazało się, że torebka bardzo spodobała się jej przyjaciółkom i znajomym, i tak narodził się pomysł na biznes, który okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Przełomem w rozwoju kariery było zwycięstwo w pierwszej edycji Fashion Designer Awards w 2009 roku. W nagrodę zyskała możliwość odbycia 45-dniowej praktyki w domu mody Georgesa Chakry, który był przewodniczącym jury w konkursie.Minimalizm to znak stylu Sabriny Pilewicz. W projektach torebek stosuje kontrast, np. błysk z matem. Według projektantki kolebką dobrego stylu, szyku i elegancji są Włochy. W związku z tym właśnie w tym kraju szuka inspiracji. Znajduje to odzwierciedlenie również w nazwach poszczególnych kolekcji, zaczerpniętych od włoskich miast, takich jak Bari, Modena, Siracusa czy Torino. Włochy są nie tylko źródłem inspiracji. Projektantka bardzo często do nich podróżuje, skąd przywozi skóry najlepszej jakości. Ma taką możliwość dzięki znajomości włoskich garbarzy. Dzięki temu jej produkty są najwyższej jakości i do tego dość wyjątkowe.Obecnie projektantka jest właścicielką marki "Sabrina Pilewicz". Prowadzi też atelier, w którym oferuje projektowanie i szycie na miarę niepowtarzalnych ubrań. Logo firmy Sabriny Pilewicz jest w kształcie diamentu. Jak sama artystka przyznaje, wybrała ten symbol nieprzypadkowo, wyraz _diamentum_oznacza bowiem 'niepokonany i niezniszczalny'. I właśnie takie mają być jej torebki: ponadczasowe, klasyczne i o bardzo wysokiej jakości. Wśród produktów Sabriny Pilewicz znaleźć można praktycznie wszystkie rodzaje torebek: - klasyczne; - minitorebki; - shoppery; - kopertówki; - kuferki; - torebki plecaki; - torebki worki; - torebki kubełki; - torebki kule; - wieczorowe; - podróżne; - sportowe.Poza tym Sabrina Pilewicz projektuje również wszelkiego rodzaju akcesoria, takie jak portfele, apaszki, organizery, breloczki czy paski.

Znana z: Sabrina Pilewicz znana jest oczywiście z projektowanych przez siebie torebek, a noszą je m.in. takie gwiazdy, jak Edyta Herbuś, Margaret, Aleksandra Kwaśniewska, Ola Kisio, Marcelina Zawadzka, Anna Dereszowska, Anna Wendzikowska czy Maja Bohosiewicz. Artystka zaprojektowała również suknię ślubną dla Aleksandry Kwaśniewskiej.

Funkcja w filmie: brak

Płyty: brak

Książki: brak

Nagrody:
  • 2009 - zwycięstwo w konkursie Fashion Designer Awards;
  • 2011 - stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.


  • LINK Instagram: https://www.instagram.com/sabrinapilewicz_priv/


    Link FB: https://www.facebook.com/sabrinapilewiczofficial/
    Advertisement MPU index
    Advertisement MPU index