Paweł Szakiewicz i jego żona Martyna pokazali jak spędzają święta wielkanocne. Rodzinna atmosfera udzielająca się nawet ze zdjęć sprawia, że nie sposób się nie uśmiechnąć.

Reklama

Historia miłości Pawła Szakiewicza jest zawrotna, ponieważ był uczestnikiem 1. edycji "Rolnik szuka żony" jednak relacja, którą umożliwił mu udział w programie nie przetrwała, a prawdziwa miłość czekała na niego bliżej niż mógłby się tego spodziewać. Dziś z Martyną, która była jego sąsiadką, tworzą szczęśliwą rodzinę i wychowują troje dzieci.

Zobacz także: Oto cała rodzina Pawła Szakiewicza: troje dzieci i ukochana żona! Uczestnik "Rolnik szuka żony" stworzył ciepły dom

Rodzinne zdjęcia Pawła Szakiewicza z 1. edycji "Rolnik szuka żony"

Paweł Szakiewicz i Martyna są rodzicami trójki uroczych maluchów. 6-letni Jaś to synek Martyny z poprzedniego związku, Jaś urodził się w 2018 roku a zaledwie 7 miesięcy temu para powitała na świecie córeczkę Antosię. Martyna pochwaliła się w sieci kilkoma rodzinnymi zdjęciami ze świąt. Szakiewiczowie nie stracili pogody ducha mimo tego, że tegoroczne święta przez koronawirusa wyglądają nieco inaczej niż zazwyczaj:

Wiemy, że pewnie większość z Was tak jak my, planowała spędzić ten czas inaczej. Jest jak jest i życzymy Wam w tym czasie radości, spokoju, zdrowia i żebyście wytrwali- tak jak i my staramy się to zrobić. Bądźcie razem ! Ściskamy- całą Naszą 5 ! ❤️❤️❤️❤️ - napisała Martyna

Podczas przygotowań do świąt rodzina Szakiewiczów z pewnością się nie nudziła. Paweł osobiście zadbał o to, aby wraz z dziećmi stworzyć najpiękniejsze pisanki:

Zobacz także

Zgodnie z tradycją, jak co roku, jajka maluje Paweł z dzieciakami ????????‍♀️❤️❤️❤️

Maluchy rosną jak na drożdżach. Spójrzcie tylko na stylizację najmłodszej pociechy! Prawdziwa dama!

Zobacz także: Paweł z "Rolnika" startował do Sejmu. Podczas głosowania pokazał całą rodzinę. Miesięczna Tosia jest przeurocza!

Żona Pawła Szakiewicza z "Rolnik szuka żony" pokazała rodzinne zdjęcia ze świąt Wielkanocnych. Tylko spójrzcie na stylizację małej Antosi! Urocza!

Paweł Szakiewicz wraz z dziećmi aktywnie brał udział z przygotowaniach do świąt. Wspólnie stworzyli piękne pisanki na wielkanocny stół.

Paweł Szakiewicz to uczestnik pierwszej edycji "Rolnik szuka żony", a już dziś wieczorem poznamy bohaterów i bohaterki już siódmej edycji hitowego show! Kolejni rolnicy dadzą szansę miłości!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama