Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Kinga Rusin
Newsy

Klepacka tłumaczy się z kłótni z Rusin w rozmowie z Anną Popek. Postawa dziennikarki jest zadziwiająca!

Klepacka tłumaczy się z kłótni z Rusin w rozmowie z Anną Popek. Postawa dziennikarki jest zadziwiająca!

26 maja, podczas wyborów do Europarlamentu 2019, pod jednym z lokali wyborczych w Warszawie doszło do kłótni między Kingą Rusin a Zofią Klepacką. Dziennikarka zobaczyła na ulicy Olimpijkę i powiedziała w jej kierunku: Wstyd! Wtedy Klepacka podeszła do Rusin i zaczęła nagrywać ich sprzeczkę. Całą sytuację opublikowała w mediach społecznościowych!

Za prezenterką opowiedziało się wiele gwiazd, a mistrzyni świata w windsurfingu poruszyła temat kłótni na antenie TVP Info. Zobaczcie, jak opisała całą sytuację i w jaki sposób odniosła się  do zachowania Kingi Rusin!

Ale o co chodzi... Zobaczcie, o co pokłóciły się Kinga Rusin i Zofia Klepacka

Zofia Klepacka o sprzeczce z Kingą Rusin!

Zofia Klepacka jest znaną sportsmenką, ale ostatnio zasłynęła z kontrowersyjnych wpisów w mediach społecznościowych, w których ostro krytykuje środowiska LGBT.

Mówię kategoryczne NIE dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski – to jeden z ostatnich wpisów Zofii Klepackiej.

Kinga Rusin otwarcie przeciwstawia się takim reakcjom i swoje zdanie wyraziła pod lokalem wyborczym. Zofia Klepacka odniosła się do tego wydarzenia i w TVP Info opowiedziała, jak wyglądało całe zajście z jej perspektywy. Rozmowę prowadziła Anna Popek, która na wstępie powiedziała:

Pewna prezenterka zaatakowała cię przed lokalem wyborczym zarzucając ci, a właściwie oceniając Twoje poglądy i mówiąc, że powinnaś się wstydzić tego. Ja myślę, że skoro żyjemy w wolnym kraju każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów zwłaszcza w kwestiach takich, jak wychowanie dzieci. - w ten sposób zaczęła rozmowę z Zofią Klepacką.

Ani razu nie wymieniła nazwiska Kingi Rusin, za każdym razem mówiła o niej "pewna prezenterka" czy "ta Pani". To zaskakująca postawa! Następnie zapytała sportsmenkę, aby opisała dokładnie całe zdarzenie. Olimpijka przyznała, że to był dzień, kiedy wróciła z Pucharu Europy i wybrała się na głosowanie ze swoim tatą:

Wyszliśmy z tatą na spacer. W pewnym momencie usłyszałam krzyki w moim kierunku i obrażanie mojej osoby. Podeszłam, włączając kamerę, bo wiedziałam już, że coś jest nie tak - powiedziała Klepacka.

Jak zachowanie Kingi Rusin oceniła Zofia Klepacka?

Zofia Klepacka po tym, co usłyszała od dziennikarki na antenie telewizji publicznej stwierdziła, że to Rusin zabrakło szacunku do drugiego człowieka. Zdaniem Zofii Klepackiej może mieć takie poglądy, jakie chce, nawet jako osoba publiczna, a inni nie mają prawa jej za to krytykować. 

Jestem sportowcem, mamą dwójką dzieci i obywatelem przede wszystkimi, i tak samo mam prawo mieć swoje poglądy, tak jak każdy inny - dodała w TVP Info.

Uwagę internautów zwraca również stronnicza postawa Anny Popek, która staje w obronie Klepackiej i dość lekceważąco wypowiada się o Kindze Rusin, którą zna prywatnie. Zresztą - zobaczcie sami poniżej! 

Z pewnością konflikt między gwiazdami tak szybko się nie zakończy. Czy to koniec publicznej wymiany zdań?

Zobacz takżeAwantura na ulicy! Kinga Rusin pokłóciła się ze znaną sportsmenką. Jest nagranie!

 

 

Zofia Klepacka postanowiła przedstawić swój punkt widzenia

rusin vs zofia klepacka
magda mielcarz

Kinga Rusin jest znana z tego, że nie ukrywa swoich poglądów. 

Kinga Rusin
Eastnews

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Roksana z chłopakiem
Roksana z chłopakiem
Newsy
Roksana Węgiel na nowej płycie zaśpiewa z chłopakiem?! Zobacz, co nam zdradziła
Roksana Węgiel na nowej płycie zaśpiewa z chłopakiem?! Zobacz, co nam zdradziła

Od kilku miesięcy Roksana Węgiel spotyka się z Danielem Yastremskim. Para poznała się w Mińsku podczas Eurowizji Junior, gdzie Polka zajęła pierwsze miejsce. Ukochany młodziutkiej gwiazdy ma 15 lat i jest białoruskim piosenkarzem. Gwiazdy połączyła miłość do muzyki. Nastolatkowie występowali już nawet razem na scenie! Ich najnowsza piosenka " Nie zmienisz mnie " od razu podbiła serca fanów! Czy na debiutanckiej płycie nastolatki usłyszymy Roksanę i Daniela razem? Ta płyta będzie bardzo różnorodna... - mówi o niej Roxie. Ale czy Daniel zaśpiewa ze swoją ukochaną? Zobaczcie, co Roksana nam zdradziła!   Sprzęt elektroniczny z rabatami. Sprawdź koniecznie na Electro kupony rabatowe .   Zobacz także:  Roksana Węgiel pierwszy raz na scenie ze swoim chłopakiem! Jak wypadli? Zobacz!

Kinga Rusin - gwiazdy jej bronią
Newsy
Gwiazdy stają w obronie Kingi Rusin w sprawie konfliktu z Zofią Klepacką! Mocny wpis Szyca!
Gwiazdy stają w obronie Kingi Rusin w sprawie konfliktu z Zofią Klepacką! Mocny wpis Szyca!

W niedzielę pod jednym z lokali wyborczych doszło do awantury na ulicy! Kinga Rusin pokłóciła się z Zofią Klepacką. Poszło o ostatnie, homofobiczne wypowiedzi mistrzyni świata w windsurfingu dotyczące wprowadzenia karty LGBT w Warszawie, ale i nie tylko. Po udostępnieniu przez Klepacką kłótni w sieci, gwiazdy stanęły w obronie dziennikarki. Zobaczcie, kto broni Kingę! 

Wojciech Cejrowski
East News
Newsy
Wojciech Cejrowski drwi z Kingi Rusin: "Dziennikareczka narobiła w gacie"
Wojciech Cejrowski drwi z Kingi Rusin: "Dziennikareczka narobiła w gacie"

Kolejna odsłona konfliktu olimpijki Zofii Klepackiej z dziennikarką TVN Kingą Rusin . Tym razem głos zabrał znany ze wzbudzających duże kontrowersje poglądów dziennikarz i podróżnik Wojciech Cejrowski. W mało parlamentarnych słowach opisał konflikt opowiadając się zdecydowanie po stronie jednej z pań.  Cejrowski ostro o Rusin Wojciech Cejrowski ma zdecydowane poglądy i zwykle w zdecydowany sposób ich broni. Po jego wpisie widać wyraźnie, że jest po stronie Klepackiej: Ta #Klepacka to jest babka z żelaza. Gdy szła na wybory, Kinga Rusin (taka dziennikareczka TVN ) zaczęła na nią krzyczeć "wstyd!" przez pół ulicy. Klepacka włączyła nagrywanie na komórce i podeszła do Rusin skonfrontować. Rusin narobiła w gacie , już taka odważna nie była, gdy usłyszała od Klepackiej: jestem medalistką olimpijską, wygrałam dla Polski, a pani co w życiu osiągnęła? Jego wpis to efekt awantury, do jakiej doszło tydzień temu pod jednym z lokali wyborczych w Warszawie. Nasza medalistka olimpijska Zofia Klepacka spotkała tam Kingę Rusin. Dziennikarka TVN miała zwrócić sportsmence uwagę za jej ostatnie wypowiedzi dotyczące społeczności LGBT. Użyła przy tym określenia " wstyd ". Klepacka nagrała rozmowę telefonem. Po ujawnieniu nagrania w sieci, rozpętała się burza. Wiele gwiazd stanęło po stronie Rusin. Temat trafił nawet do głównego wydania Wiadomości TVP. Najostrzejsza była opinia aktora Borysa Szyca: Oddaj te medale i nie noś orła, bo przynosisz wstyd - napisał do Klepackiej. Zobacz także:   Ale o co chodzi... Zobaczcie, o co pokłóciły się Kinga Rusin i Zofia Klepacka A Wy po której stronie jesteście - Rusin czy Klepackiej? Awantura medialna między Rusin i Klepacką była jednym z częściej komentowanych w tym tygodniu...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner