Agent Gwiazdy 4 Koterski i Sadowska
Instagram

Kogo zobaczymy w finale "Agenta - Gwiazdy 4"? Spore zaskoczenie!

Agent Gwiazdy 4 Koterski i Sadowska
Instagram

Za nami już półfinałowy odcinek programu "Agent - Gwiazdy"! O wejście do finału walczyli Misiek Koterski, Viola Kołakowska, Damian Kordas i Maria Sadowska. Niestety w przedostatnim odcinku z programem pożegnała się jedna osoba. Kogo na pewno nie zobaczymy za tydzień? Zobaczcie, co działo się w odcinku!

Kto odpadł z Agenta?

W półfinałowym odcinku "Agenta - Gwiazdy" uczestnicy walczyli o przeczytanie pamiętników swoich rywali. Gwiazdy za pomocą wykrywaczy metalu musiały szukać skrzynek w piachu. W nich znajdowały się pieniądze i oczywiście pamiętniki. Pierwszy został znaleziony notes Marysi przez nią samą. Jednak najwięcej emocji wzbudzał pamiętnik Damiana, w którym było podane rozwiązanie różnych zagadek. 

- Im bliżej wygranej tym każdy ma większe ambicje, aby wygrać ten program - powiedział Damian.

- Wygranie tego programu oznacza, że dodatkowo zarobiłbym osiem dyszek, czemu nie? - mówił Misiek.

Viola znalazła pamiętnik Damiana, jednak nie przyznała się do tego. Uczestnicy dostali 10 minut na przeczytanie dzienników. Misiek przeszkadzał cały czas Kołakowskiej, aby ta nie dostrzegła rozwiązania zagadki. 

Zobacz także: Musicie zobaczyć, jak Kinga Rusin skomentowała udział Edyty Górniak w "Agencie"! 

W następnym zadaniu gwiazdy walczyły o złotego jokera, który powodował dodanie do wygranej 10 tys. złotych. Koterski, Kołakowska, Sadowska i Kordas musieli ułożyć banknoty, które zarabiali podczas programu według wielkości wysp, które się znajdowały na nominałach. Kto dobrze ułożył gotówkę mógł odczytać informacje, gdzie znaleźć złotego jokera. 

 

Setki produktów i usług w Twoim mieście w świetnych cenach? Skorzystaj z oferty na stronie Groupon kody promocyjne.

 

 - Nie skumałam o co chodzi. Ale inni wiedzieli - powiedziała Viola, która nie potrafiła rozwiązać zadania, bo Kinga nie wyjaśniła zasad. - Ciekawe? Ja nie wiedziałam, a oni wiedzieli... 

Złoty joker znajdował się w basenie. Znalazł go Damian, który pokonał w walce Marysię. 

W ostatnim zadaniu gwiazdy musiały pomóc w przeprowadzce dwóm rodzinom. Marysia była w parze z Miśkiem, a Damian z Violą. Po zapakowaniu aut gwiazdy dowiedziały się, że zarobią więcej pieniędzy za spakowanie dodatkowych rzeczy z naklejkami agenta i zabranie właściciela domu ze sobą. 

 - Buenos dias senior Siara - przywitał się z właścicielem Misiek.

Więcej pieniędzy zarobili Misiek z Marią, po czym Kinga ogłosiła, że zwycięzca zarobi 71 900 złotych. Ostatni test był bardzo trudny dla gwiazd. Z programem pożegnała się Viola Kołakowska, co oznacza, że w finale zmierzą się ze sobą Marysia, Damian i Misiek. Jak myślicie, kto jest Agentem?

Viola odpadła w półfinale

Viola Kołakowska w sukience w kwiaty
East News

Kto jest Agentem?

Misiek Koterski Agent Gwiazdy
Instagram

 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43