Tomasz Sekielski na gali Radia Zet
East News

Znamy datę premiery nowego dokumentu braci Sekielskich "Zabawa w chowanego"! 

Tomasz Sekielski na gali Radia Zet
East News

Poznaliśmy już oficjalną datę premiery kontynuacji głośnego dokumentu braci Sekielskich. Chociaż początkowo "Zabawa w chowanego" zapowiadana była na początek tego roku, to jednak nie pojawiła się wcześniej żadna konkretna deklaracja. Teraz jednak usłyszeliśmy ją od samego Tomasza Sekielskiego. Film ponownie będzie dostępny na portalu Youtube za darmo. 

Zobacz także: "Tylko nie mów nikomu" z hiszpańskimi napisami! Czy papież Franciszek obejrzy film?

"Zabawa w chowanego" - kiedy i gdzie oglądać?

Film braci Sekielskich "Zabawa w chowanego" jest kontynuacją głośnego dokumentu "Tylko nie mów nikomu". Produkcja porusza bardzo trudny temat, dotyczący pedofilii w polskim Kościele katolickim. Poprzednia część filmu wywołała ogromne zainteresowanie internautów, którzy mogli obejrzeć go za darmo na portalu Youtube. "Zabawa w chowanego" będzie również dostępna na tej platformie nieodpłatnie. 

Chociaż premiera drugiej części dokumentu była już kilkukrotnie przekładana, to teraz padły ostateczne deklaracje. Tomasz Sekielski podczas "Sekielski Sunday Night Live" zapowiedział, że kontynuacja filmu "Tylko nie mów nikomu" będzie miała swoją premierę 28 marca 2020 roku. Produkcja braci Sekielskich, podobnie jak pierwsza jej część, została sfinansowana z wpłat na konta, które zostały zrealizowane przez osoby wspierające poza Patronite. Film "Tylko nie mów nikomu" wywołał ogromne zainteresowanie wśród internautów ze względu naprawdę odważne podejście autorów do tego kontrowersyjnego tematu. Jak zapowiada sam Tomasz Sekielski, druga część dokumentu również będzie naprawdę mocna i nic nie będzie w stanie jej przykryć ani zatuszować. 

A wy, czekacie na premierę filmu "Zabawa w chowanego"?

Tomasz Sekielski z bratem, Sekielscy
EastNews

Pierwszą część dokumentu braci Sekielskich na portalu Youtube obejrzało ponad 23 mln widzów.

Facebook

 

Więcej na temat Tomasz Sekielski
Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47