Joanna Krupa w białej sukience

Znajomy Joanny Krupy zdradził płeć jej dziecka? Jego słowa nie pozostawiają wątpliwości

Joanna Krupa w białej sukience

Joanna Krupa jest w ciąży i razem z mężem Douglasem Nunesem spodziewa się narodzin swojego pierwszego dziecka. Radosną nowinę ogłosiła pod koniec maja, pokazując pozytywny test ciążowy. Od tego momentu chętnie chwali się ciążowymi krągłościami i pokazuje na Instagramie, jak rośnie jej brzuszek. Poszła nawet o krok dalej i pokazała nagranie z USG! Do tej pory jednak nie zdradziła płci swojego maleństwa, ale... wygadał się jej znajomy!

Znajomy Joanny Krupy zdradził płeć jej dziecka?

Można było się spodziewać, że gdy Joanna Krupa zacznie otwarcie mówić o ciąży, to natychmiast pojawią się spekulacje dotyczące płci jej dziecka. Sama gwiazda na razie nie zdradziła, czy urodzi synka czy córeczkę, ale jej znajomy postanowił zrobić to za nią. Jacob Kosel, uczestnik 5. edycji programu "Top Model" wyznał, że niedawno widział się z Joanną Krupą. Model postanowił zgadnąć, jakiej płci jest jej maleństwo.

Spotkałem się z Joanną. Powiem wam, że ten brzuszek już taki jest zaokrąglony. Bardzo się cieszę, że ona jest szczęśliwa. Ona czekała na tą ciążę. Jest szczęśliwa, pięknie wygląda. Mówi się, że to córka zabiera urodę matce. Więc chyba będzie syn - powiedział Jacob Kosel w jednym z wywiadów, cytowanych przez serwis Plotek.pl.

Myślicie, że Joanna Krupa faktycznie urodzi synka? 

 

Joanna Krupa chętnie chwali się ciążowym brzuszkiem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Belly growing ❤️👼🤰🏼🙏🏻

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Joanna Krupa po raz pierwszy zostanie mamą

Joanna Krupa w czerwonej sukience
 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08