Meghan i Harry - wrócą do rodziny królewskiej
Newsy

Czy po wielkim dramacie Meghan Markle i książę Harry pogodzą się z rodziną królewską?

Jakie mają plany na przyszłość Meghan i Harry?

"Wiedziałam, że tuląc moje pierwsze dziecko, tracę drugie”, napisała ostatnio Meghan Markle (39) w felietonie dla „New York Timesa”. Jej dramatyczne wyznanie poruszyło ludzi na całym świecie, ale i zrodziło pytania, dlaczego się na nie zdecydowała. Dotąd powściągliwi w mówieniu o swoim życiu prywatnym Meghan i książę Harry (36) przecież wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii, po to by uniknąć zainteresowania paparazzich i w końcu mieć święty spokój. Co się więc zmieniło? Dlaczego Meghan właśnie teraz, niemal pół roku po tamtych wydarzeniach, postanowiła o nich opowiedzieć?

Ile pieniędzy Meghan i Harry dostali za wywiad z Oprah Winfrey? Oto 7 rzeczy, o których nie mieliście pojęcia

NIC NIE JEST W PORZĄDKU

Nic nie zapowiadało, że tamtego dnia wydarzy się tragedia.

"Był lipcowy poranek, który rozpoczął się zwyczajnie, jak każdy inny. Zrobić śniadanie. Nakarmić psy. Wziąć witaminy. Znaleźć tę brakującą skarpetkę. Podnieść kredkę, która potoczyła się pod stół. Związać włosy w kucyk, zanim wyciągnę syna z łóżeczka”, opowiadała Meghan na łamach „New York Timesa”. „Po zmianie jego pieluchy poczułam ostry skurcz. Upadłam na podłogę z nim w ramionach (z synem Archiem – przyp. red.) i nuciłam kołysankę, aby uspokoić nas oboje, a radosna melodia mocno kontrastowała z moim poczuciem, że coś jest nie tak”, pisała Markle.

Kilka godzin później w szpitalu razem z Harrym opłakiwała stratę ciąży. Dziś Meghan postanowiła o tym doświadczeniu opowiedzieć otwarcie.

„Siedząc na szpitalnym łóżku i obserwując, jak pęka serce mojego męża, gdy próbuje trzymać roztrzaskane kawałki mnie samej, zdałam sobie sprawę, że najlepszym sposobem na rozpoczęcie procesu leczenia ran jest samo pytanie: "Czy wszystko w porządku?”.

Nie było. Nie tylko dlatego, że dociekliwi dokładnie oglądali każde zdjęcie Meghan zrobione przez paparazzich, by znaleźć potwierdzenie krążących plotek o tym, że spodziewa się drugiego dziecka. Wystarczyła szeroka w talii sukienka albo niefortunne zagięcie poły płaszcza i już publikowano nagłówki o kolejnym książęcym potomku. Nikt wtedy nie zdawał sobie sprawy z tego, że u Meghan i Harry’ego rozegrał się dramat. Po wyznaniu Markle wiele osób dziękowało jej, że porusza tak ważny temat, czym sprawia, że przestaje on być tabu. Część jednak dziwiła się, dlaczego nagle para zdecydowała się na intymne wyznanie.

CZAS SIĘ POGODZIĆ?

Ten rok, choć niełatwy, miał być początkiem ich nowego życia. W styczniu para książęca ogłosiła, że oficjalnie rezygnuje z pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej i na stałe przeprowadza się do Kanady, a potem przeniosła się do USA. Nietrudno zgadnąć, że ta decyzja nie spodobała się rodzinie królewskiej. Nie cichły dyskusje o napiętych relacjach pomiędzy braćmi Harrym i Williamem oraz o tym, że winna jest im Meghan. Książę Harry wyjaśniał, że chce chronić swoją żonę, bo w dzieciństwie napatrzył się na cierpienie własnej matki, Diany Spencer. Co czuła Lady Di, mogą sobie teraz wyobrazić miliony ludzi na całym świecie, bo Netflix właśnie opublikował bijący rekordy oglądalności czwarty sezon serialu „The Crown” o monarchii brytyjskiej. Produkcja ze szczegółami opowiada losy m.in. księżnej Diany i pokazuje, jak Królowa Ludzkich Serc już po zaręczynach zaczęła chorować na bulimię, a potem przez wiele lat była zdradzana i niezauważana przez męża. Choć serial jest fikcją, nakręcony został tak sugestywnie, że bezwzględność królowej Elżbiety II i jej syna księcia Karola, którą widać na ekranie, jest dziś tematem rozmów nie tylko Brytyjczyków. W felietonie dla „New York Timesa” Markle zwraca się do tych, którzy czują się samotni i opuszczeni, bo z powodu pandemii musieli spędzić Święto Dziękczynienia z dala od bliskich:

„Mimo że fizycznie jesteśmy od siebie daleko, prawda jest taka, że jesteśmy połączeni bardziej niż kiedykolwiek z powodu wszystkiego, co sami i wszyscy razem przeszliśmy w tym roku”.

Czy te słowa są wynikiem tego, że widzi, jak cierpi Harry, nie mając kontaktu z rodziną? Czy to znaczy, że jest więc szansa na ocieplenie stosunków? Do tej pory nikt z rodziny królewskiej nie wystosował publicznie słów wsparcia dla Harry’ego i Meghan. O jej straconej ciąży monarchia powiedziała jedno zdanie.

„To bardzo osobista sprawa, której rodzina królewska nie będzie komentować”, poinformował rzecznik prasowy pałacu Buckingham.

Czy to oznacza, że Meghan i książę Harry, tak jak rok temu, spędzą święta Bożego Narodzenia osobno, bez rodziny królewskiej? Wszystko na to wskazuje.

East News

Zobacz także
uśmiechnięta Meghan Marle w niebieskiej sukience

Meghan Markle jest w ciąży?! "Harry modli się o córkę" donoszą zagraniczne media! 

Meghan Markle i książę Harry

Książę Harry jednak nie jest synem księcia Karola?! Meghan Markle naciska na testy DNA

 

Sonia i Łukasz wyeliminowali Dominikę i Bartka z "Hotelu Paradise 2"
Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise" 2: Sonia ostro o Łukaszu! "Na pewno rozwaliłby tę kulę mi o głowę"!
"Hotel Paradise" 2: Sonia ostro o Łukaszu! "Na pewno rozwaliłby tę kulę mi o głowę"!

Sonia i Łukasz dotarli razem do finału drugiej edycji " Hotel Paradise ". Jednak para nie do końca się dogadywała i dopiero po zakończeniu emisji zdradzili, co działoby się gdyby to oni wygrali, a nie Ata i Artur. Sonia w rozmowie z Party.pl wyznała szczerze, że nie ma wątpliwości, że Łukasz rozbiłby kulę. Mocno podsumowała jego zachowanie: Ja bym nie rzuciła tą kulą, ale wiem, że Łukasz na pewno rozwaliłby mi ją o głowę. (...) Nie dopuszczałam do swoich myśli, że pozwolę Łukaszowi tą kulą rzucić - powiedziała szczerze Sonia.  Obejrzyjcie całą rozmowę z Sonią Szklanowską z "Hotel Paradise" 2 i dowiedźcie się, czy sama rozważała rzucenie kulą! W którym momencie mogłaby to zrobić? Skąd ta pewność, że Łukasz rozbiłby kulę? Będziecie zaskoczeni odpowiedziami! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Jak Łukasz zareagował na hejt, który na niego spłynął? "Najgorsze, to być..."  

Meghan Markle w zielonej sukience
EastNews
Newsy
Wywiad z Meghan i Harrym podzielił świat i... przyćmił radosną nowinę! O co chodzi? 
Podsumowanie wywiadu z Meghan i Harrym u Oprah Winfrey.

„Miałam myśli samobójcze”, wyznaje Meghan Markle  i razem z księciem Harrym zdradzają, dlaczego opuścili rodzinę królewską. Lista zarzutów jest długa… "Po prostu nie chciałam już dłużej żyć. I to była bardzo jasna, prawdziwa i przerażająca ciągła myśl”, mówiła Meghan Markle (39) w głośnym wywiadzie, którego z księciem Harrym (36) udzielili amerykańskiej dziennikarce Oprah Winfrey. Ale choć wyznanie księżnej Meghan jest poruszające, to równie mocno szokuje zachowanie dworu. Kiedy Meghan znalazła siłę, by poprosić o pomoc… odmówiono jej. „Powiedziano mi, że to nie byłoby dobre dla instytucji”, zdradziła. A to zaledwie jedno z wielu oskarżeń, jakie Sussexowie wysuwają pod adresem „firmy” – jak nazywają rodzinę królewską i pracujących dla niej ludzi. Pozostałe – o znieczulicę, brak wsparcia i wreszcie o rasizm – również kładą się wielkim cieniem na wizerunku monarchii i tłumaczą, dlaczego rok temu Meghan i Harry przeprowadzili się do USA. Ich opowieść jawi się jak ucieczka z więzienia.  Spirala nienawiści Meghan twierdzi, że już kiedy zaczęła się spotykać z Harrym, była uciszana. „Wszyscy w moim otoczeniu otrzymali bardzo jasne wytyczne (…), aby nie komentować”, powiedziała. Przestrzegała ich, bo zależało jej na dobrych relacjach z rodziną ukochanego. Ale nie zdawała sobie sprawy, że przez związek z nim zostanie praktycznie ubezwłasnowolniona. Już po przeprowadzce do pałacu oddała paszport i prawo jazdy (nie mają ich także inni członkowie rodziny królewskiej). Była jednak dobrej myśli, bo wszyscy krewni Harry’ego przyjęli ją bardzo ciepło. „Królowa zawsze była dla mnie wspaniała”, podkreśliła Markle, opowiadając, jak kiedyś w...

Książę Karol z synami
East News
Newsy
Książę Karol nie jest ojcem Harry'ego!? Szokujące słowa padły po kłótni z powodu Meghan
Według tabloidu książę Karol miał wyznać Harry'emu, że nie jest jego biologicznym ojcem. O co chodzi?

W rodzinie królewskiej w ostatnim czasie dużo się dzieje! W mediach co raz pojawiają się doniesienia na temat konfliktów między Kate a Meghan oraz między Williamem i Harrym , a teraz ożyły dawne plotki na temat romansów księżnej Diany . Jak informuje amerykańska gazeta "The Globe", podczas kłótni w Pałacu Królewskim miało dojść do ostrej wymiany zdań między Karolem a Harrym. Zobaczcie, o co się pokłócili! Książę Harry nie jest synem księcia Karola? Jak wiadomo, małżeństwo księcia Karola i księżnej Diany nie należało do udanych. Para w końcu się rozstała, ale zanim to nastąpiło, głośno było o ich romansach. Owocem jednego ze związków Diany miałby być książę Harry . Taką szokującą informację podała amerykańska prasa. Według „The Globe” to sam Karol miał wyznać synowi szokującą prawdę: Nie jestem twoim biologicznym ojcem. Po narodzinach twojego brata Williama twoja matka i ja rozeszliśmy się, Diana zdradziła mnie i poczęła cię podczas romansu z innym mężczyzną - cytuje rzekome słowa Karola amerykańska gazeta "The Globe".  Dlaczego książę Karol zdecydował się po latach na takie wyznanie? Znowu chodzi o Meghan ! Według doniesień gazety Karol z synem mieli pokłócić się właśnie o księżną Sussex. To przez nią Harry zmienia mnóstwo rzeczy, nie stosuje się do zasad panujących w rodzinie królewskiej, co więcej nie pozwala sobie zwrócić uwagi. Podczas jednej z ostrzejszych wymian zdań książę Karol miał wyznać Harry'emu, że to nie on jest jego biologicznym ojcem, ale nie zdradził, kto faktycznie miałby nim być.  Ciężko uwierzyć w te doniesienia! Jak na razie nie zostały w żaden sposób potwierdzone. Z pewnością prawdę zna tylko Karol... Meghan...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik