Justyna Steczkowska w czerwonym płaszczu

Dlaczego podziękowała producentom The Voice of Poland? W życiu rodziny Justyny Steczkowskiej same zmiany!

Justyna Steczkowska w czerwonym płaszczu

Już w lipcu Justyna Steczkowska, razem z mężem Maciejem Myszkowskim i ich dziećmi: Leonem, Stanisławem i Helenką wsiadają do samolotu i wyjeżdżają z Polski na cały miesiąc! Kierunek? Kanada!

Jak dowiedział się magazyn "Party", artystka postanowiła poświęcić cały miesiąc tylko rodzinie, ponieważ już od jesieni rozpoczyna wielką trasę koncertową, na której Steczkowska będzie śpiewać największe przeboje muzyki filmowej. Jest to ogromne przedsięwzięcie, bo zespół towarzyszący Justynie na scenie składa się z kilkudziesięciu osób, a konferansjerem w trakcie koncertów ma być sama Grażyna Torbicka! To dlatego Steczkowska podziękowała producentom programu "The Voice of Poland" i odrzuciła kuszącą propozycję powrotu do talent show. Justyna nie miałaby czasu na nagrania show, które ruszają już w te wakacje.

Okazuje się również, że wrzesień będzie dla Justyny przełomowy na gruncie prywatnym. O co chodzi? Najstarszy syn Leon zostanie uczniem pierwszej klasy liceum. Nastolatek zawiesił swój video blog kulinarny, bo zależało mu, żeby jak najlepiej przygotować się do końcowych egzaminów gimnazjalnych, a nagrywanie filmików na swój kanał na YouTube wymagało od niego masę pracy i zajmowało sporo czasu. Czy nauka w liceum pozwoli Myszkowskiemu dalej pielęgnować swoją pasję do gotowania? Co do tego nie mamy najmniejszych wątpliwości.

 

(ZOBACZ TAKŻE: Leon Myszkowski ma dziewczynę?! Syn Steczkowskiej dodał na Instagramie zdjęcie z piękną blondynką)

 

Ale to nie wszystko! 3-letnia córeczka Justyny Helenka po raz pierwszy pójdzie do przedszkola. Justyna sama wybierała placówkę, do której pośle córeczkę. Gwiazda przez wiele tygodni jeździła po przedszkolach i uważnie je sprawdzała, bo chciała, żeby dziewczynka miała jak najlepsze warunki dla rozwoju. Nie będzie to jednak zwykłe przedszkole... A jakie?

 

Odpowiedź znajdziesz w najnowszym wydaniu magazynu "Party"!

 

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13